דף הבית בניין ואחזקה בית חכם איך לבחור מצלמות אבטחה לבית ולעסק?
איך לבחור מצלמות אבטחה לבית ולעסק?
שירי טיירי 30/08/18 |  צפיות: 10063

במאמר שלפניכם תלמדו כיצד לבחור מצלמות אבטחה לבית, לעסק ולכל מקום שתצטרכו לאבטח. אף על פי שהאפיון נעשה על ידי חברת אבטחה, מומלץ לקרוא את שכתוב בשורות אלה. כאשר יש לכם ידע בנושא מצלמות, וחברת האבטחה שלכם קיבלה החלטה מה להתקין אצלכם, אתם עשויים למנוע טעויות שמהוות חוסר הבנה של מה שביקשתם, לעומת תוצאת האבטחה בפועל. בתחום כמו מצלמות טעויות כאלה נפוצות מאד. לדוגמה, אתם חשבתם שמצלמת האבטחה נועדה לצלם תווי פנים מדויקות של אדם וגיליתם לתדהמתכם שהיא בכלל מצלמת מרחבים, ובני האדם מצולמים בשחור בגלל קרינת שמש. כיצד מונעים תקלות מהסוג הזה? קראו את השורות שלפניכם ותלמדו.

מה רוצים לצלם?

זו השאלה הראשונה שאתם צריכים לשאול את עצמכם לפני ביצוע בחירת המצלמה. אם המטרה היא לצלם מרחב, אתם תצטרכו עדשה בעלת אורכי מוקד קצרים, ואם המטרה היא לצלם אובייקט אחד מפורט בלי מה שמסביב, אתם תזדקקו לעדשה שאורכי המוקד שלה ארוכים. מדד זה נמדד במילימטרים ורשום על כל עדשה באזור הטבעת שלה.

באיזו רמת דיוק רוצים לצלם?

רמת הדיוק רלוונטית בעיקר למי שמתכנן לעשות פעולות פורמליות עם התיעוד: לתבוע בבית משפט או לגשת למשטרה לצורך זיהוי פנים. במוסדות הללו יש כללים מאד ברורים לגבי טיב התמונה. מדד זה נקבע על ידי החיישן. רוב חיישני מצלמות האבטחה בימינו הם בגודל 1/3" או 1/2.5", אבל נתון זה משלים את נתון העדשה לגבי נפח התיעוד. הנתון שמעניין אתכם בסוגיית טיב הזיהוי הוא כמות האור שמצויה בכל פיקסל (כמה שיותר, יותר מדויק), והמרחק מפיקסל לפיקסל (כמה שיותר גדול, יותר מדויק), וכל אלו נקבעים על ידי טווח הרזולוציות של החיישן.

מהי תוצאת הצילום?

צילמתם מרחב, במצלמה עם חיישן בעל רזולוציה גדולה: מה התוצאה של התמונה? בני אדם שמצולמים כצלליות או זיהוי צבעים מלא? לוחיות רישוי מטושטשות או מספרים ברורים? תוצאת הצילום נקבעת על ידי המעבד. יש גם השפעה על כמות האור בסביבה. למשל, אם המטרה היא לצלם לוחית רישוי המעבד שתזדקקו לו הוא מעבד תמונה מסוג HLC (מפשר האור הגבוה, האור שממול). אם המטרה היא לצלם אדם שמפריעה לתמונה שלו שמש יוקדת תצטרכו או BLC (מפשר אור אחורי) או WDR (גרסה מתקדמת יותר למפשר אור אחורי).

מיי.קאמ - מצלמות אבטחה - כל סוגי מצלמות אבטחה במקום אחד!


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 שירי טיירי


 


מאמרים נוספים מאת שירי טיירי
 
כיצד מומלץ לבחור חברת ניקיון משרדים?
חברת ניקיון משרדים מהווה את אחד הספקים שמאד מומלץ לכם לדעת כיצד לבחור כבעלי עסקים וחברות בע"מ. ניקיון משרדים איכותי מספק לכם היגיינה אופטימלית בכל עת, שומר על תנאי הסניטציה במשרד ובסביבתו וגורם, ברמה הכללית, שיהיה נעים לשהות בכל מרחביו, מחדרי ההנהלה והעבודה ועד לחדרי השירות. כך מומלץ לבחור חברת ניקיון משרדים שתעשה סדר במקום עבודתכם ותהפוך אותו לפנינה הנקייה והמענגת שלכם.

חיפויי קיר – טיפים נבחרים
22/04/19 | שיפוצים
חיפויי קרמיקה מעניקים לחדר שלכם משמעות דקורטיבית חדשה! את החיפויים אנו מכירים במיוחד בחדרי שירות כמו מטבחים, מלתחות וחדרי אמבטיה. הן אותם אבני קרמיקה שיוצקות אופי למרחב והופכות אותו למה שהוא בצורה ייחודית ומרשימה: הצבע, הצורה של כל אבן ורמת הגימור שלה (מבריקה או מחוספסת) מאפשרים לכם לבסס עיצוב מעולה בכל חדר שירות ביתי!

טיפולי בוטוקס בעור הפנים – המידע המלא
בוטוקס הוא חלבון המיוצר על ידי חיידקים. נוכחות החלבון הזה בתוך שטח עור האדם גורמת לחסימת שחרור החומר הגורם לגירוי העצבי בקוטר של 1-2 ס"מ מסביב לנקודה בה החומר הוזרק. כתוצאה מהחסימה, השריר מפסיק לנוע ועל כן לא מייצר קמטי הבעה. השפעת החומר פגה לאחר 4-6 חודשים, אז השריר חוזר לנוע והקמט שוב מוםיע על זיו פניכם.

טיפולי שורש – מתי הם נדרשים?
21/04/19 | רפואה
טיפולי שורש נעשים כאשר השן עוטפת מוגלא או זיהום מסוג אחר שמקורו נמצא בחייך הפנימי ליד שורשי השיניים. במצב כזה השן עצמה שלמה וללא חורים אך כואבת מאד כי סביבתה הפנימית מודלקת (מלשון 'דלקת'). במידה ולשן הזו יש היסטוריה של סתימות ימליץ הרופא לעשות כתר מעליה בסיום הפרוצדורה.

ניתוח הצרת לחיים למראה רענן ונוחות חסרת פשרות
21/04/19 | רפואה
הצרת לחיים הוא ניתוח שנעשה במרפאת שיניים. בהשוואה לניתוחי עקירה וניתוחים דנטליים כירורגיים למיניהם, זה נחשב ניתוח קצר ופשוט שעורך 45 דקות בלבד. הוא מיושם בשיטה שנקראת Bichectomia כשהמטרה היא למעשה לדאוג לכם ללחיים יותר צרות, יותר ארוכות ועל כן יותר יפות.

הלבנת שיניים לילדים – כל מה שצריך לדעת
על אף כי הלבנת שיניים ידועה כטיפול לא כואב, לא פולשני ואפילו כיף במידה מסוימת, מאד חשוב לא לעשות אותו אצל כל אחד כשמדובר בילדים שלכם,הטיפול חייב להתבצע במרפאת שיניים מומחית לילדים. רק במרפאת שיניים כזו אתם מקבלים את כל הייעוץ שאתם צריכים וכמובן צוות רפואי בעל ניסיון. חומר ההלבנה, למרות שאיננו פולשני, הוא חומר קטלני ומגע לא נכון שלו עם הילד עלול לגרום לנזקים. בנוסף, ילדים שעברו טיפולי סתימה וכתרים יצטרכו רופא שיידע בדיוק מה לעשות כאשר הם לא באותו צבע, ויצוק לחלל הפה שלהם גרסה מולבנת אחידה של חומר

מכונת קפה למשרד
מכונת קפה הנה מכשיר שניתן למצוא כיום בכל משרד. מטבחים של משרדים בחלק גדול מהמקרים כבר נהפכו לא מעט זמן למזנוני הכנת קפה, כאשר שם המשחק הוא יעילות:

איך לבחור מצלמות אבטחה לבית ולעסק?
30/08/18 | בית חכם
במאמר שלפניכם תלמדו כיצד לבחור מצלמות אבטחה לבית, לעסק ולכל מקום שתצטרכו לאבטח. אף על פי שהאפיון נעשה על ידי חברת אבטחה, מומלץ לקרוא את שכתוב בשורות אלה.

כיצד מתמודדים עם הלחץ ביום החתונה?
כשאתם צריכים להתמודד עם יום החתונה אתם צריכים להתמודד עם לא מעט לחץ. כאן תוכלו ללמוד כיצד לנהל את הלחצים שלכם ולא להכיל אותם ללא טיפול הולם.

הכל על לימודי טכנאי שיניים
16/04/18 | רפואה
יותר ויותר אנשים מתעניינים כיום בלימודים של טכנאי שיניים. הסיבה העיקרית שלשמה אנשים מתעניינים בתחום הזה של טכנאי שיניים היא סיבה פרקטית.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI