דף הבית רפואה ובריאות קוסמטיקה וטיפוח טיפולי בוטוקס בעור הפנים – המידע המלא
טיפולי בוטוקס בעור הפנים – המידע המלא
שירי טיירי 22/04/19 |  צפיות: 8763

הגיל בו אפשר להתחיל להירשם לטיפולי בוטוקס

ברוב המקרים יהיה זה גיל 35, אך כמובן שהדבר תלוי בנסיבות. המטופל או המטופלת צריכים להיות בעלי קמטי הבעה ברורים, במיוחד בחלק העליון ביותר של הפנים, באזור המצח, הגבות ובצדי העיניים. בחלקים תחתונים יותר של הפנים, הבעיה העיקרית של רובנו היא אובדן נפח, ולשם כך נדרש טיפול בחומר דליל יותר מבוטוקס, כמו למשל חומצה היאלורונית. קמטים, אם יופיעו, יופיעו בדרך כלל בחלק העליון של הראש. גם אם ישנם קמטים אחרים מתחת, העליונים תמיד ייראו הכי בולטים והכי מודגשים בשל כך שהם היחידים שנוצרו כתוצאה מהתכווצות שריר. זה כבר "מייצר" לנו תוצאה בולטת יותר לעין מאשר קמט קטן יחסית שנוצר על ידי אובדן  נפח העור.

מיקומי טיפולי הבוטוקס בעור הפנים

החלקים העיקריים שעשויים לזכות יום אחד בטיפול בוטוקס הם כל מה שמסביב למצח: גוך המצח, הגבות וצדי העיניים. סוג נוסף של טיפול, שניתן במנסורציה ועם שימוש במעט מאד חומר, הוא בקמטי הברקוד, הקמטים שחופפים בין הלסת העליונה (השפם אצל גברים) לשטח האדום של השפה העליונה. שם, הזרקת הבוטוקס נעשית בכמות מזרעית ביותר, משום שמדובר בחומר עבה על גבול העיסה. הפרזה בהזרקה שלו באזור זה עלולה לפגוע בשטף הדיבור שלנו.

מעניין לקרוא: הבוטוקס בראשית דרכו ובעתיד

בוטוקס פותח, במקור, במעבדות רפואיות באמצעות שימוש בחיידקי מעבדה במטרה לפתור התכווצות ספסטיות של אנשים הסובלים משיתוק מוחין. כיום, החלו להשתמש בחומר זה בשביל טיפולי מניעת הזעת יתר וריכוך מיגרנות קשות. אולם החלק המעניין ביותר של הבוטוקס בעתיד הוא משחת הבוטוקס: חומר עיסתי שניתן למריחה ללא הזרקה. החומר עדיין לא מוצא לשימוש במרפאות או דרך קופות החולים. אתם בוודאי שואלים את עצמכם איך עיסה למריחה תגיע לשריר ותשנה את מבנהו? ובכן, זה מתאים רק למקומות בהם המרחק בין העור לשריר דק, בשם עוביו הקטן של העור. לדוגמה, בצדי העיניים, שם


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 שירי טיירי


 


מאמרים נוספים מאת שירי טיירי
 
כיצד מומלץ לבחור חברת ניקיון משרדים?
חברת ניקיון משרדים מהווה את אחד הספקים שמאד מומלץ לכם לדעת כיצד לבחור כבעלי עסקים וחברות בע"מ. ניקיון משרדים איכותי מספק לכם היגיינה אופטימלית בכל עת, שומר על תנאי הסניטציה במשרד ובסביבתו וגורם, ברמה הכללית, שיהיה נעים לשהות בכל מרחביו, מחדרי ההנהלה והעבודה ועד לחדרי השירות. כך מומלץ לבחור חברת ניקיון משרדים שתעשה סדר במקום עבודתכם ותהפוך אותו לפנינה הנקייה והמענגת שלכם.

חיפויי קיר – טיפים נבחרים
22/04/19 | שיפוצים
חיפויי קרמיקה מעניקים לחדר שלכם משמעות דקורטיבית חדשה! את החיפויים אנו מכירים במיוחד בחדרי שירות כמו מטבחים, מלתחות וחדרי אמבטיה. הן אותם אבני קרמיקה שיוצקות אופי למרחב והופכות אותו למה שהוא בצורה ייחודית ומרשימה: הצבע, הצורה של כל אבן ורמת הגימור שלה (מבריקה או מחוספסת) מאפשרים לכם לבסס עיצוב מעולה בכל חדר שירות ביתי!

טיפולי בוטוקס בעור הפנים – המידע המלא
בוטוקס הוא חלבון המיוצר על ידי חיידקים. נוכחות החלבון הזה בתוך שטח עור האדם גורמת לחסימת שחרור החומר הגורם לגירוי העצבי בקוטר של 1-2 ס"מ מסביב לנקודה בה החומר הוזרק. כתוצאה מהחסימה, השריר מפסיק לנוע ועל כן לא מייצר קמטי הבעה. השפעת החומר פגה לאחר 4-6 חודשים, אז השריר חוזר לנוע והקמט שוב מוםיע על זיו פניכם.

טיפולי שורש – מתי הם נדרשים?
21/04/19 | רפואה
טיפולי שורש נעשים כאשר השן עוטפת מוגלא או זיהום מסוג אחר שמקורו נמצא בחייך הפנימי ליד שורשי השיניים. במצב כזה השן עצמה שלמה וללא חורים אך כואבת מאד כי סביבתה הפנימית מודלקת (מלשון 'דלקת'). במידה ולשן הזו יש היסטוריה של סתימות ימליץ הרופא לעשות כתר מעליה בסיום הפרוצדורה.

ניתוח הצרת לחיים למראה רענן ונוחות חסרת פשרות
21/04/19 | רפואה
הצרת לחיים הוא ניתוח שנעשה במרפאת שיניים. בהשוואה לניתוחי עקירה וניתוחים דנטליים כירורגיים למיניהם, זה נחשב ניתוח קצר ופשוט שעורך 45 דקות בלבד. הוא מיושם בשיטה שנקראת Bichectomia כשהמטרה היא למעשה לדאוג לכם ללחיים יותר צרות, יותר ארוכות ועל כן יותר יפות.

הלבנת שיניים לילדים – כל מה שצריך לדעת
על אף כי הלבנת שיניים ידועה כטיפול לא כואב, לא פולשני ואפילו כיף במידה מסוימת, מאד חשוב לא לעשות אותו אצל כל אחד כשמדובר בילדים שלכם,הטיפול חייב להתבצע במרפאת שיניים מומחית לילדים. רק במרפאת שיניים כזו אתם מקבלים את כל הייעוץ שאתם צריכים וכמובן צוות רפואי בעל ניסיון. חומר ההלבנה, למרות שאיננו פולשני, הוא חומר קטלני ומגע לא נכון שלו עם הילד עלול לגרום לנזקים. בנוסף, ילדים שעברו טיפולי סתימה וכתרים יצטרכו רופא שיידע בדיוק מה לעשות כאשר הם לא באותו צבע, ויצוק לחלל הפה שלהם גרסה מולבנת אחידה של חומר

מכונת קפה למשרד
מכונת קפה הנה מכשיר שניתן למצוא כיום בכל משרד. מטבחים של משרדים בחלק גדול מהמקרים כבר נהפכו לא מעט זמן למזנוני הכנת קפה, כאשר שם המשחק הוא יעילות:

איך לבחור מצלמות אבטחה לבית ולעסק?
30/08/18 | בית חכם
במאמר שלפניכם תלמדו כיצד לבחור מצלמות אבטחה לבית, לעסק ולכל מקום שתצטרכו לאבטח. אף על פי שהאפיון נעשה על ידי חברת אבטחה, מומלץ לקרוא את שכתוב בשורות אלה.

כיצד מתמודדים עם הלחץ ביום החתונה?
כשאתם צריכים להתמודד עם יום החתונה אתם צריכים להתמודד עם לא מעט לחץ. כאן תוכלו ללמוד כיצד לנהל את הלחצים שלכם ולא להכיל אותם ללא טיפול הולם.

הכל על לימודי טכנאי שיניים
16/04/18 | רפואה
יותר ויותר אנשים מתעניינים כיום בלימודים של טכנאי שיניים. הסיבה העיקרית שלשמה אנשים מתעניינים בתחום הזה של טכנאי שיניים היא סיבה פרקטית.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI