דף הבית בניין ואחזקה שיפוצים חיפויי קיר – טיפים נבחרים
חיפויי קיר – טיפים נבחרים
שירי טיירי 22/04/19 |  צפיות: 8431

טיפ מס' 1: אל תתפשרו על איכות

איכות חיפויי הקיר שבחדרים השונים הנה חשובה מאד. הדבר מבטיח שרידות ארוכת טווח ושמירה על כל אריח כמו חדש. חומרי הגלם שמהם מורכבים חיפויי הקרמיקה צריכים, אפוא, להיבחר בקפידה. אפשרות אחרת היא לבסס בחדר חיפוי מאבן אמתית טבעית, אך זהו פתרון יקר ולרוב כלכלי פחות בקרב בתי אב. חיפוי קרמי מהווה אלטרנטיבה נגישה יותר במחיר בשל כך שזהו חומר מלאכותי. משום כך, איכות המוצר נקבעת על פי סוג השיש שנוצר במפעל וסוג הליטוש שלו, לרבות חומרי השימור והציפוי של השכבות העליונות.

טיפ מס' 2: שימו לב למראה – גוון, צבע וצורה

השתדלו להתאים את המראה של חיפויי הקיר למראה הכללי של החדר אליו הם מיועדים. מומלץ לבצע התאמה גם מבחינת צבע, גם מבחינת צורה כללית וגם מבחינת פרספקטיבה ביחס לגודל החדר. צבעו של החיפוי צריך להתכתב עם הגוון העיקרי של החדר, או להשלים אותו מהפן הניגודי. חדר מטבח בצבע לבן, למשל, עשוי להיות מתאים דווקא לאירוח חיפוי בצבע שחור. יחד עם זאת, אם המטבח עוצב בגוון כמו עץ, ייתכן כי החיפוי החום הוא שיתאים. צורת החיפוי יכולה להיות מלבנית סימטרית או עם קיטום מסוים בכל אריח. מומלץ לבחור חיפוי עבה עם אריחים גדולים לחדר גדול וחיפוי דק עם אריחים קטנים לחדר קטן.

טיפ מס' 3: בחנו את דגמי החיפויים בהתבסס על הדמיות מחשב

חברת חיפויי קיר מספקת לכם את האפשרות לבחור את המוצרים שלכם דרך הדמיית מחשב. זוהי דרך קלה ופשוטה בה ניתן ליישם את טיפ מס' 2: בחירת עיצוב החיפוי. בדרך זו, אתם בוחנים דגמים שונים של חיפויי קיר ומשווים לקיר המיועד בחדר השירות הביתי. זיהיתם מוצר שמתאים? בדקו דרכים לשנות אותו בהתאם לחדר שלכם: לבחור את המק"ט שלו עם אריחים יותר קטנים או יותר גדולים, לשנות את צבעם, ועוד. לא בכל מוצר השינויים אפשריים, אך בחלקם הגדול ניתן ומומלץ ליישם זאת בהתאם לתפיסתכם ולתכנונכם.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 שירי טיירי


 


מאמרים נוספים מאת שירי טיירי
 
כיצד מומלץ לבחור חברת ניקיון משרדים?
חברת ניקיון משרדים מהווה את אחד הספקים שמאד מומלץ לכם לדעת כיצד לבחור כבעלי עסקים וחברות בע"מ. ניקיון משרדים איכותי מספק לכם היגיינה אופטימלית בכל עת, שומר על תנאי הסניטציה במשרד ובסביבתו וגורם, ברמה הכללית, שיהיה נעים לשהות בכל מרחביו, מחדרי ההנהלה והעבודה ועד לחדרי השירות. כך מומלץ לבחור חברת ניקיון משרדים שתעשה סדר במקום עבודתכם ותהפוך אותו לפנינה הנקייה והמענגת שלכם.

חיפויי קיר – טיפים נבחרים
22/04/19 | שיפוצים
חיפויי קרמיקה מעניקים לחדר שלכם משמעות דקורטיבית חדשה! את החיפויים אנו מכירים במיוחד בחדרי שירות כמו מטבחים, מלתחות וחדרי אמבטיה. הן אותם אבני קרמיקה שיוצקות אופי למרחב והופכות אותו למה שהוא בצורה ייחודית ומרשימה: הצבע, הצורה של כל אבן ורמת הגימור שלה (מבריקה או מחוספסת) מאפשרים לכם לבסס עיצוב מעולה בכל חדר שירות ביתי!

טיפולי בוטוקס בעור הפנים – המידע המלא
בוטוקס הוא חלבון המיוצר על ידי חיידקים. נוכחות החלבון הזה בתוך שטח עור האדם גורמת לחסימת שחרור החומר הגורם לגירוי העצבי בקוטר של 1-2 ס"מ מסביב לנקודה בה החומר הוזרק. כתוצאה מהחסימה, השריר מפסיק לנוע ועל כן לא מייצר קמטי הבעה. השפעת החומר פגה לאחר 4-6 חודשים, אז השריר חוזר לנוע והקמט שוב מוםיע על זיו פניכם.

טיפולי שורש – מתי הם נדרשים?
21/04/19 | רפואה
טיפולי שורש נעשים כאשר השן עוטפת מוגלא או זיהום מסוג אחר שמקורו נמצא בחייך הפנימי ליד שורשי השיניים. במצב כזה השן עצמה שלמה וללא חורים אך כואבת מאד כי סביבתה הפנימית מודלקת (מלשון 'דלקת'). במידה ולשן הזו יש היסטוריה של סתימות ימליץ הרופא לעשות כתר מעליה בסיום הפרוצדורה.

ניתוח הצרת לחיים למראה רענן ונוחות חסרת פשרות
21/04/19 | רפואה
הצרת לחיים הוא ניתוח שנעשה במרפאת שיניים. בהשוואה לניתוחי עקירה וניתוחים דנטליים כירורגיים למיניהם, זה נחשב ניתוח קצר ופשוט שעורך 45 דקות בלבד. הוא מיושם בשיטה שנקראת Bichectomia כשהמטרה היא למעשה לדאוג לכם ללחיים יותר צרות, יותר ארוכות ועל כן יותר יפות.

הלבנת שיניים לילדים – כל מה שצריך לדעת
על אף כי הלבנת שיניים ידועה כטיפול לא כואב, לא פולשני ואפילו כיף במידה מסוימת, מאד חשוב לא לעשות אותו אצל כל אחד כשמדובר בילדים שלכם,הטיפול חייב להתבצע במרפאת שיניים מומחית לילדים. רק במרפאת שיניים כזו אתם מקבלים את כל הייעוץ שאתם צריכים וכמובן צוות רפואי בעל ניסיון. חומר ההלבנה, למרות שאיננו פולשני, הוא חומר קטלני ומגע לא נכון שלו עם הילד עלול לגרום לנזקים. בנוסף, ילדים שעברו טיפולי סתימה וכתרים יצטרכו רופא שיידע בדיוק מה לעשות כאשר הם לא באותו צבע, ויצוק לחלל הפה שלהם גרסה מולבנת אחידה של חומר

מכונת קפה למשרד
מכונת קפה הנה מכשיר שניתן למצוא כיום בכל משרד. מטבחים של משרדים בחלק גדול מהמקרים כבר נהפכו לא מעט זמן למזנוני הכנת קפה, כאשר שם המשחק הוא יעילות:

איך לבחור מצלמות אבטחה לבית ולעסק?
30/08/18 | בית חכם
במאמר שלפניכם תלמדו כיצד לבחור מצלמות אבטחה לבית, לעסק ולכל מקום שתצטרכו לאבטח. אף על פי שהאפיון נעשה על ידי חברת אבטחה, מומלץ לקרוא את שכתוב בשורות אלה.

כיצד מתמודדים עם הלחץ ביום החתונה?
כשאתם צריכים להתמודד עם יום החתונה אתם צריכים להתמודד עם לא מעט לחץ. כאן תוכלו ללמוד כיצד לנהל את הלחצים שלכם ולא להכיל אותם ללא טיפול הולם.

הכל על לימודי טכנאי שיניים
16/04/18 | רפואה
יותר ויותר אנשים מתעניינים כיום בלימודים של טכנאי שיניים. הסיבה העיקרית שלשמה אנשים מתעניינים בתחום הזה של טכנאי שיניים היא סיבה פרקטית.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI