דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר מדי שנייה מתבצעות שבע פעולות צ'ק אין לבית, דירה או למקום אירוח אחר
מדי שנייה מתבצעות שבע פעולות צ'ק אין לבית, דירה או למקום אירוח אחר
אורית בלום 14/11/19 |  צפיות: 3047

על רקע הצמיחה המהירה בתחום הלינה האלטרנטיבית Booking.comמרחיבה את מגוון המוצרים שהיא מציעה למנהלי מקומות אירוח לטווח קצר

בכנס הבינלאומי של האגודה לניהול יחידות אירוח ונופש (VRMA) שבניו אורלינס, לואיזיאנה, חשפה Booking.com, פלטפורמת התיירות הדיגיטלית המובילה בעולם, שמדי שנייה שבעה אורחים בממוצע מבצעים צ'ק-אין לבית, לדירה או למקום אירוח ייחודי. בנוסף להכרזה זו, Booking.com משיקה כלים חדשים ושיפורים במוצרים, שאותם פיתחה בעקבות משוב ישיר משותפיה. השיפורים נועדו לפשט את הניהול היומיומי, ולסייע לשותפי השכרה לטווח קצר לקבל אורחים רבים יותר.

כשבאמתחתה למעלה מ-20 שנות ניסיון בתחום, Booking.com זכתה למיצוב מיוחד בשוק. ביכולתה לפעול בשותפות אמיתית עם כל ספקי מקומות האירוח שלה, וליזום יחד עם שותפיה רעיונות חדשים שישנו את פני תעשיית התיירות. לשם מטרה זו, צוות מומחים ייעודי פיתח מוצרים וכלים חדשים המאפשרים לשותפי השכרה לטווח קצר לספק חוויות שהייה ייחודיות לחוגי המטיילים ההולכים וגדלים, אשר מזמינים מקומות לינה אלטרנטיביים. לדבר יש חשיבות מיוחדת, כיוון שהחברה מכירה בכך שלמקומות אירוח מסוג זה הפועלים בניהול מקצועי, יש פוטנציאל ייחודי לספק חוויה מיוחדת לאורחיהם.

היום יותר מאי פעם, מטיילים רבים מחפשים מקומות אירוח ייחודיים. 43% מתוכם מתכננים לשהות במקום אירוח מסוג חדש עוד השנה.* בעקבות מגמה מתמשכת זו, Booking.com מחויבת להקשיב לשותפיה ולחדש ללא הרף את המוצר שלה, כדי לאפשר להם הזדמנויות עסקיות חדשות. כמו כן, החברה מתחייבת להציג את היתרונות הייחודיים של כל בית, דירה ומקום אירוח ייחודי, מתוך למעלה מ-6 מיליון מקומות אפשריים ב-148,000 היעדים שקיימים בפלטפורמה שלה.

המוצרים והכלים החדשים ממנפים את הטכנולוגיה כדי לסייע למנהלים מקצועיים של מקומות אירוח אלטרנטיביים, לשווק את ההצעה הייחודית שלהם בפלטפורמת Booking.com, לייעל את התפעול היומיומי שלהם ולשמר להגדיל הכנסות.

בין המוצרים והכלים הללו כלולים –

  • מרכז ההזדמנויות שלהקבוצה: אופציה זו מציעה לבעלי אירוח הזדמנויות המאפשרות להם לנהל ולעדכן אתכל הנכסים שברשותם או את חלקם תוך חסכון זמן יקר. הכלי מציע טיפים רלוונטייםומעשיים לשיפור הביצועים של היצע הנכסים של בעלי האירוח.

כלי קישוריות חדשים: הכלים מאפשרים לבעלי מקומות האירוע לצמצם את עומס העבודה בעזרת תכונות חדשות אשר יקלו עליהם בניהול העסק, החל מאיסוף מפתחות וכלה בהפקדת פיקדון נזקים, דרך ניהול ספק התוכנה שלהם.

כלים ומוצרים שמדגישים מקומות אירוח בניהול מקצועי: מגוון יכולות חדשות אלו מאפשרות לבעלי הנכסים להציג בפני האורחים החל מהרגע הראשון את המאפיינים המקצועיים של מקום האירוח שלהם. למשל, מתן ציון למארח, המבוסס על חוות דעת לגבי שאר המקומות שברשותו, או ציון חוות דעת חיצוני המבוסס על חוות הדעת של אורחים מאתרים מהימנים. ציונים אלה משרים ביטחון על האורחים בזמן ההזמנה וזה גם משפר את הנראות של בעלי מקומות האירוח. בנוסף, Booking.com מדגישה את האפשרויותהייחודיות שמציעים מקומות האירוח, כולל זמינות 24/7, ביצוע צ'ק-אין ללא מפתח ועוד.

מערכת דירוג איכות: פתרון זה מאפשר לבעלי מקומות האירוח למשוך מטיילים ולעמוד בציפיות אורחיהם, בעזרת מערכת אובייקטיבית לדירוג איכות – הראשונה מסוגה בתעשיית ההשכרה לטווח קצר. המערכת דומה לזו של דירוג כוכבים במלונות מסורתיים, ופועלת על בסיס המיקום, הגודל והמתקנים של מקום האירוח.

ועדה מייעצת: מדובר בקבוצה של מובילי דעה בתעשייה, הכוללת מנהלי מקומות אירוח וספקי הזדמנויות עסקיות. היא נועדה לייעץ ל-Booking.com, לגבי תפקידה כשותפת אמת לתעשיית ההשכרה לטווח קצר. באמצעות ועדה זו יכולה החברה להתאים את המוצרים והשירותים שלה לצרכים הספציפיים של שותפיה.

אוליבייה גרמיון, סגן הנשיא לפלחי שוק גלובליים, שאחראי על אגף הבתים והדירות ב-Booking.com וכן על שותפויות עם רשתות מלונות ופלחי שוק אסטרטגיים, דיבר בכנס הבינלאומי של VRMA, ודן בפיתוח המוצרים והכלים לשותפי ההשכרה לטווח קצר.

“מאז הכנס הבינלאומי של VRMA בשנה שעברה, אנו מנהלים דו-שיח ער עם שותפינו להשכרה לטווח קצר. המטרה שלנו היא לזהות דרכים שבהן תוכל תעשיית ההשכרה לטווח קצר להמשיך ולענות על הציפיות ההולכות וגדלות של מטיילים, ועל הרעב העצום שלהם לחוויות חדשות”, אמר גרמיון. “דו-שיח משמעותי זה, לא רק מחזק את הקשרים והשותפויות שלנו עם תעשיית ההשכרה לטווח קצר, אלא גם מסייע לנו לדחוף את התעשייה קדימה. התשומה מצד שותפינו מסייעת לנו לעצב את עתיד התיירות. כיוון שקטגוריית הבתים, הדירות ומקומות אירוח ייחודיים אחרים ממשיכה לצמוח מהר יותר מפלחי שוק מסורתיים, אנו מצפים בהתלהבות לראות מה טומן לנו העתיד במסגרת השותפות שלנו. יש פוטנציאל רב כל כך לצמוח יחד”.

Booking.com השיקה קמפיין שיווקי לשותפים, בנושא המוצרים והשיפורים החדשים שבעקבותם ניהול היצע מקומות הלינה ב-Booking.com הפך לחוויה פשוטה ונוחה מאי פעם. למידע נוסף על מוצרים אלה ניתן לבקרבכתובת: https://partner.booking.com/en-us/propertymanagers?aid=1879248.

מתודולוגיה

*מחקר שהזמינה החברה Booking.com, נערך באופן עצמאי בקרב מדגם של מבוגרים שטיילו ב-12 החודשים האחרונים או שמתכננים לטייל ב-12 החודשים הבאים. בסך הכול, נבדקו 21,500 משיבים (כולל 1,000 משיבים מכל אחת מהמדינות הבאות: אוסטרליה, גרמניה, צרפת, ספרד, איטליה, סין, ברזיל, הודו, ארצות הברית, בריטניה, רוסיה, אינדונזיה, קולומביה ודרום קוריאה. בנוסף, נבדקו 500 משיבים מכל אחת מהמדינות הבאות: יפן, ניו זילנד, תאילנד, ארגנטינה, בלגיה, קנדה, דנמרק, הונג קונג, קרואטיה, טאיוואן, מקסיקו, הולנד, שוודיה, סינגפור וישראל). המשיבים השלימו סקר מקוון בין ה-10 באוגוסט ל-30 באוגוסט 2018.

אודות Booking.com:

חברת Booking.comאשר נוסדה באמסטרדם ב 1996, צמחה מסטארט-אפ הולנדי קטן לאחת מהחברות הגדולות ביותר בעולם בתחום התיירות הדיגיטלית. כחלק מקבוצת Booking Holding Inc. (נאסד"ק: BKNG),משימתה שלBooking.comהיא לאפשר לכולם לחוות את העולם באופן פשוט יותר. על ידי השקעה בטכנולוגיות דיגיטליותשמסייעות בנטרול קשיים הכרוכים בתכנון נסיעות, Booking.com מחברת מיליוני מטיילים לחוויות בלתי נשכחות, אפשרויות תחבורה נוחות ומקומות לינה נהדרים - החל מבתים ודירות ועוד אופציות רבות נוספות. כאחת מפלטפורמות שוק הנסיעות הגדולות בעולם, הן עבור מותגים מבוססים והן ליזמים מכל הגדלים, Booking.com מאפשרת לנכסי מקומות אירוח בכל רחבי העולם להגיע לקהל עולמי ולהצמיח את העסק שלהם. Booking.com זמינה ב-43 שפות ומציעה יותר מ-29 מיליון מקומות אירוח רשומים, הכוללים יותר מ-6.2 מיליון מקומות אירוח מסוג בתים, דירות ואתרי לינה ייחודיים נוספים. לא משנה לאן תרצו להגיע או מה תרצו לעשות, Booking.com הופכת את הכל לפשוט יותר ומגבה את כל השירותים הללו בשירות לקוחות הפועל 24/7.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אורית בלום


 


מאמרים נוספים מאת אורית בלום
 
Automat-IT הוכרזה כ- AWS DevOps Competency Partner
Automat-IT, חברה מובילה בתחום ה- DevOps והענן, מקבוצת מלם תים, גאה להודיע כי הוסמכה כשותף ביכולות DevOps של AWS, במסגרת תכנית AWS DevOps Competency. מדובר בהכרה טכנולוגית יוקרתית, שזכו לה עד היום רק שתי חברות ישראליות נוספות ופחות מ- 250 חברות ברחבי העולם.

מלם תים זכתה בפרס שותף מצטיין של חברת סיסקו לשנת 2020
קבוצת מלם תים גאה על זכייתה בפרס שותף השנה של סיסקו (Cisco) דרום אירופה לשנת 2020: Technology Excellence Partner of the Year Enterprise Networking & Cloud. הפרס החשוב, מהווה הוקרה והכרה בהישגים המשמעותיים של מלם תים לאורך השנה החולפת, ובהובלה ביישום פתרון Cisco Meraki, פלטפורמה לניהול רשתות בענן. השנה הוענק הפרס באופן וירטואלי, במסגרת כנס השותפים השנתי של סיסקו - Cisco Partner Summit Digital Awards 2020.

מלם תים מייצגת פתרון טכנולוגי מתקדם הוליסטי לבחינות מרחוק – Proctortrack מבית Verificient
בתקופה זו, בה מתקיימים הלימודים מרחוק, ישנה חשיבות רבה ביעילות תהליך הלימוד בכלל וביצוע בחינות מרחוק, בפרט. תחום זה דורש תשומת לב מיוחדת מאחר ומדובר על כיתות גדולות, תלמידים בגילאים שונים והצורך בפיקוח ובדיקת הצלחת התהליך. קבוצת ה- IT מלם תים נענתה לאתגר ולאחר מחקר בחרה לייצג את Proctortrack מבית Verificient הנחשב לפתרון מתקדם, מאובטח ונוח לשימוש, ליישום בחינות מרחוק.

מלם תים חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם חברת Couchbase
מלם תים, קבוצת ה- IT הגדולה והמובילה בישראל, חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם חברת Couchbase, ספקית מסד נתונים NoSQL ותייצג את פתרונותיה המתקדמים והאיכותיים בישראל.

מי דואג לטפל לך בנכס בימי הקורונה?
08/07/20 | נדל"ן
מאות אלפי דירות להשכרה קיימות בישראל (600,000 על פי נתוני הלמ"ס בשנת 2014). בעלי הדירות הם אנשים שרכשו דירה להשקעה, יורשים או תושבי חוץ המחזיקים בדירות גם בישראל. החזקת דירה להשכרה אינה פשוטה כלל וכלל

יחידת המחקרים של האקונומיסט בסקר עבור Arm: ה- IoT מגשים את ההבטחה - 58% מהחברות מיישמות IoT, 57% דיווחו על החזר גבוה על ההשקעה
לאורך 7 שנים, ביסס את עצמו סקר IoT Business Index של The Economist Intelligence Unit (EIU) כמחקר המשמעותי והעמוק ביותר של צמיחת ה-IoT. מחקרים קודמים סיפקו מבט מעמיק באשר לקושי הגדול של ארגונים – כולל מגזרים קמעונאות, עסקים ותעשייה – לפרוץ את המשוכות הטכנולוגיות והכספיות של ה- IoT. אבל הדוח החדש צופה שינוי משמעותי בעשור הנוכחי ומעריך כי חסמי האימוץ יוסרו לרוחב כל המגזרים

חברת Priority Software וחברת PRODAC Systems חתמו על הסכם לשיתוף פעולה טכנולוגי עבור לקוחות תעשייתיים בעולם
, חברה בינלאומית מובילה לפתרונות ERP חתמה על שותפות טכנולוגית עם PRODAC Systems, ספקית של פתרונות MES ( - Manufacturing Execution Systemמערכות חכמות לניהול ושיפור הייצור) חדשניים עבור מפעלי ייצור בישראל ובעולם. השותפות תאפשר לשתי החברות להציע פתרון חדשני, המשלב את היכולות של שתי החברות ומספק מענה לכל

סקר אוהדי הכדורגל של Booking.com לקראת יורו 2020: כחמישית מהישראלים מוכנים לאבד את עבודתם בשביל לנסוע לחו"ל לצפייה בגמר היסטורי של אירוע ספורט
ענקית התיירות Booking.com, שותפת האירוח והאטרקציות הרשמית של UEFA EURO 2020TM, ערכה מחקר בקרב יותר מ-8,000 אוהדי כדורגל ב-12 מדינות באירופה (גרמניה, צרפת, ספרד, איטליה, בריטניה, רוסיה, בלגיה

מהפכה בתחום הדגרת הביצים: LIVEgg הישראלית פיתחה טכנולוגיה חדשנית המקצרת את הזמן הנדרש לזיהוי פוריות ביצים בהדגרה
LIVEgg מפתחת טכנולוגיה פורצת דרך אשר נועדה לייעל את תהליכי הדגרת הביצים וגידול העופות, להביא להתייעלות פיננסית משמעותית שעשויה להוזיל את מחיר הביצים ואף למנוע הרג מיותר של אפרוחים. היכולות האלקטרואופטיות הייחודיות של החברה מזהות את פוריות ביצי הרבייה כבר ביום החמישי להדגרה ומתקרבות

תחרות המארחים הטובים ביותר
ענקית התיירות Booking.com, המובילה העולמית בחיבור בין מטיילים למגוון הרחב ביותר של מקומות אירוח נהדרים, חוויות ואפשרויות תחבורה נוחות, הכריזה לאחרונה על השקת המהדורה השלישית של תחרות Booking Heroes. במסגרת התחרות, החברה מזמינה את לקוחותיה לספר לעולם על מארחים שהפכו את הנסיעה שלהם לבלתי נשכחת. תחרות Booking Heroes היא דרכה של החברה לציין לטובה מארחים
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI