דף הבית הודעות לעיתונות אינטרנט ומחשבים חברת F5 משיקה מטה חדשני בישראל למחקר ופיתוח, לפעילות העסקית ולאקדמיה הטכנולוגית
חברת F5 משיקה מטה חדשני בישראל למחקר ופיתוח, לפעילות העסקית ולאקדמיה הטכנולוגית
איריס וינשטיין 18/09/23 |  צפיות: 735

חברת F5 משיקה מטה חדשני בישראל למחקר ופיתוח, לפעילות העסקית ולאקדמיה הטכנולוגית. המטה, הממוקם במגדל One Tower רוגובין אקרו במוקד העסקים השוקק של רמת גן, מתפרס על פני שלוש קומות בהיקף של 4,500 מ"ר. פרויקט הקמת המטה בוצע על ידי סתר אדריכלים.

מטה החברה החדש, שמחליף את מטה החברה מזה שמונה שנים בקריית עתידים, תוכנן ועוצב על פי סטנדרט מתקדם של המטה הגלובלי של F5 בסיאטל. חללי העבודה עוצבו לשירות 250 עובדי החברה, כאשר חללים משמעותיים הוקצו למטרת פעילות האקדמיה הטכנולוגית, שתתמקד בהכשרת שותפים והדרכת לקוחות. המטה החדש מאפשר ל-F5 להשיק תוכניות אקדמיות בהיקף של למעלה מ-200 חניכים במקביל, על פני כעשרה חללי לימודים מודולריים, המותאמים טכנולוגית ועיצובית למטרה זאת.

במטה החדש יפעל מרכז הפיתוח הישראלי של F5. מרכז הפיתוח, הפועל למעלה מעשור בארץ, מתמקד בשדרוג סל פתרונות אבטחת הסייבר של החברה, תוך שיתוף פעולה עם מרכזי ההנדסה הגלובליים האחרים שלה. המרכז החדש ירחיב את היכולות הללו ויספק גישה למשאבי כוח אדם איכותיים נוספים.

צ'אד וולאן, סגן נשיא למכירות גלובליות של F5, ביקר בישראל לרגל אירוע לקוחות ושותפים שהתקיים השבוע במטה החדש, ואמר כי: "מטה F5 הישראלי, מאז ומתמיד, ניצב בחזית הטכנולוגית, עם מיטב הצוותים המקצועיים, התורמים ידע, ניסיון, תעוזה ויצירתיות מידי יום למאמץ שלנו לקדם עסקים דיגיטלית בכל הרמות. אנו שמחים כי נפלה בחלקנו ההזדמנות לתכנן עבורם סביבת עבודה חדשנית ותומכת".

ארן אראל, דירקטור אזורי של F5 בישראל, איבריה, יון וקפריסין הוסיף במהלך האירוע כי: "אנחנו שמחים לעבור למטה חדשני המציע סביבת עבודה משודרגת ומפרה, בה יוכלו העובדים להגשים את עצמם. בנוסף לכך, במטה החדש נקדם את החזון שלנו להקמת אקדמיה טכנולוגית לטובת השותפים והלקוחות שלנו, בה נוכל להציע מגוון פעילויות, הכשרות והדרכות, שיקדמו אותם לעבר יצירת ערך עסקי בשוק הדינמי".

ב-F5 הקפידו לנצל חללים רבים למטרת יצירת סביבת עבודה דינמית, כולל חדרי ישיבות מאובזרים, חדרי פוקוס לעבודה הדורשת ריכוז גבוה, חדרי מנוחה וריענון, חדרי תפילה ומדיטציה וחדרי מנוחה לאימהות צעירות. חללי העבודה המעוצבים, הצופים לים ולנוף התל-אביבי, שודרגו במערכות טכנולוגיות חדשניות, כולל מערכות מולטי-מדיה חכמות ואינטראקטיביות, רשתות ומחשוב מתקדם, ויכולות תקשורת ושידור על פני משרדי החברה סביב העולם.

המטה החדש, ישחק תפקיד מרכזי בקידום פיתוח וחדשנות בפתרונות הטכנולוגיים של F5, בזמן שהחברה מרחיבה את סל הפתרונות שלה בתחום אבטחת המידע והעברת יישומים בסביבות מרובות עננים. המטה החדש ייצר הזדמנויות למהנדסים העוסקים בחוד החנית הטכנולוגית ויספק מענה לדרישות הדינמיות של לקוחות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
חברת F5 ממנה את ארז הסה ל- Sales Specialist באירופה המזרח התיכון ואפריקה
חברת F5 ממנה את ארז הסה ל- Sales Specialist EMEA. במסגרת תפקידו יהיה הסה אחראי על מכירת פתרון ה-Distributed Cloud, פתרון הSAAS - והסקיוריטי של F5 , בשיתוף עם אנשי מכירות ושותפים עסקיים של F5 ברוב מדינות EMEA על מנת לאתר, למצב ולמקד את פתרון הענן של F5 ללקוחות חדשים וקיימים של החברה.

חברת Snyk , המובילה העולמית לאבטחת פלטפורמות פיתוח, חתמה על הסכם שותפות עם COMMITלשוק הישראלי
חברת Snyk , המובילה העולמית לאבטחת פלטפורמות פיתוח , חתמה על הסכם שותפות עם COMMIT. הסכם זה יאפשר ללקוחות COMMIT להנות מפלטפורמת אבטחה המיועדת למפתחים וישמש גם את הפעילות הענפה, של זרוע הפיתוח במיקור חוץ, שלה.

שלמה יונה מונה למנהל החטיבה העסקית של F5 בישראל ויוון
שלמה יונה (51), מונה למנהל החטיבה העסקית של F5 בישראל ויוון. במסגרת תפקידו יוביל יונה את קבוצת המכירות ללקוחות אנטרפרייז ולארגונים מובילים בעולמות הטלקו, ההייטק והבריאות. בין היתר, ינהל יונה את צוותי המכירות בענפים אלו ויפעל להעמקת פתרונות החברה ולפיתוח שווקים חדשים, כמו גם לקידום פתרונות טכנולוגיים חדשים באזור.

אביב ששוני מונה למנהל החטיבה הביטחונית והציבורית של F5 בישראל וקפריסין
אביב ששוני (49, נ+4), מונה למנהל החטיבה הביטחונית והציבורית של F5 בישראל וקפריסין. במסגרת תפקידו ששוני יפעל להעמקת הפעילות והגדלת המכירות באזור. בנוסף, ששוני יהיה מנוי על גיבוש תכנית אסטרטגית להרחבת פעילות החברה ומערך המכירות בקפריסין ויישומה, תוך יצירת ערוצי שיווק חדשים והעמקת ערוצים קיימים, וקידום יוזמות לפיתוח שותפים מקומיים.

חברת F5 מספקת טכנולוגיה לצמצום עלויות ושיפור ביצועים באמצעות תמיכה בפרויקט טלמטריה בקוד פתוח
חברת F5 (NASDAQ: FFIV) מכריזה על המשך תמיכתה ב-OpenTelemetry של Cloud Native Computing Foundation - מסגרת קוד פתוח, המספקת כלים סטנדרטיים להפקה וייצוא של נתוני טלמטריה, המסייעים לנתח טוב יותר ביצועים ופעילות של פתרונות טכנולוגיים בסביבת מערכות המידע.

מחקר גלובלי של F5 Labs: חמישית מבקשות האימות הן זדוניות
מחקר חדש של F5 Labs חושף כי זהויות דיגיטליות הפכו לשדה קרב בזירת הסייבר, כאשר חמישית מבקשות האימות מגיעות ממערכות אוטומטיות זדוניות. דוח 2023 Identity Threat Report: The Unpatchablesניתח 320 מיליארד טרנזקציות של נתונים, המתרחשות במערכות של 159 ארגונים בין מרץ 2022 לאפריל 2023. כאשר ההתקפות אינן מיורטות, שיעור האוטומציה הממוצע, המהווה אינדיקטור להתקפות credential stuffing, עמד על 19.4%. שיעור זה ירד ביותר משני שליש, ל-6%, כאשר יורטה הפעילות הזדונית באופן יזום.

קבוצת אמן תשווק ותטמיע את פתרונות ה-ERP הענניים של Infor בישראל
קבוצת אמן חתמה על הסכם שיתוף פעולה לשיווק והטמעה של פתרונות ה-ERP הענניים של חברת Infor לארגוני תעשייה. במסגרת השותפות, קבוצת אמן תהיה אמונה על פעילות פתרונות Infor CloudSuite בישראל ותספק שירותים מקצה לקצה לארגוני תעשייה, החל משלב המכירה, דרך ביצוע פרויקטי הטמעה וכלה במתן תמיכה ושירות שוטף. ההסכם בין החברות קובע עוד כי חברת Infor תבצע לוקליזציה של הפתרונות לשפה העברית, לרגולציה ולחוקי המיסוי הישראליים.

חברת F5 משיקה מטה חדשני בישראל למחקר ופיתוח, לפעילות העסקית ולאקדמיה הטכנולוגית
חברת F5 משיקה מטה חדשני בישראל למחקר ופיתוח, לפעילות העסקית ולאקדמיה הטכנולוגית. המטה, הממוקם במגדל One Tower רוגובין אקרו במוקד העסקים השוקק של רמת גן, מתפרס על פני שלוש קומות בהיקף של 4,500 מ"ר. פרויקט הקמת המטה בוצע על ידי סתר אדריכלים.

מחקר של F5 חושף את דרגת הבשלות הדיגיטלית של ארגונים ביחס לקצב השינוי
מדד הבשלות הדיגיטלית, Digital Maturity Index1, הראשון של F5, כולל 300 תגובות מדוח State of Application Strategy Report לשנת 2023, שהוערכו על פי סט של שש יכולות טכניות2. תשתית, העברת אפליקציות, נתונים, הנדסת אמינות אתרים (SRE), נראות ואוטומציה, ואבטחה.

גילת טלקום משיקה פלטפורמת שירותים חדשה לספקי אינטרנט המבוססת על פתרונות F5
גילת טלקום משיקה פלטפורמת שירותים חדשה לספקי האינטרנט הישראליים, המבוססת על הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים של חברת F5. הפלטפורמה מאפשרת לספקי השירות להציע למשתמשים חבילות מוזלות, מהירות וביצועים גבוהים יותר. היקף פרויקט הטמעת פתרונות F5 בפלטפורמה של גילת מוערך במעל מיליון שקלים. הפלטפורמה סופקה בימים אלו למספר ספקי שירות גדולים ומובילים בישראל.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI