דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים קבוצת מהדרין-תנופורט בחרה במערכתCenterity Monitor לניהול מערך השו"ב
קבוצת מהדרין-תנופורט בחרה במערכתCenterity Monitor לניהול מערך השו"ב
עינת מירון 12/01/10 |  צפיות: 3071

חברת Centerity השלימה בימים אלה את ישום מערכת שו"ב Centerity Monitor בקבוצת מהדרין-תנופורט. מדובר בישום המוערך בכ-100 אלף ש"ח הכולל ידע, ישום בפועל ורישיונות שימוש במערכת. קבוצת מהדרין היא תאגיד העיבוד החקלאי הגדול ביותר בישראל והיא מאגדת חברות רבות מתחומי הפרדסים ומטעים, מיון, אריזה, קירור, שיווק וייצוא. את הפרויקט כולו מנהל מערך ה-IT באגף מערכות מידע בקבוצה.

מערכת Centerity Monitor תאפשר ניטור, שליטה ובקרה של כלל מערך ה-IT ורשת התקשורת הבינ"ל של הקבוצה (נתבים, שרתים, אפליקציות, טלפוניה וכו'). הפתרון ייתן מענה בזמן אמת לכל התשתיות הפיזיות והאפליקטיביות, בהן שרתים מבוססי מיקרוסופט, LINUX ו- AS400, בסיסי נתונים, מערכי אחסון שלNetApp , אפליקציות ארגוניות, ציוד תקשורת, קווי תקשורת לסניפים בחו"ל ועוד. בנוסף, מספקת המערכת חיווי עבור תהליכים עסקיים בארגון (BSM), ניהול המצאי (CMDB) ושימוש במנגנון ספים דינאמיים לזיהוי פרו-אקטיבי של תקלות.

סמנכ"ל מערכות מידע בקבוצת מהדרין-תנופורט, רמי סיגל: "הטמעת Centerity Monitor סיפקה מענה לאגף מערכות מידע על כל חלקיו, לרבות פיתרונות מתקדמים דוגמת ניטור תהליכים עסקיים, סניפים בעולם וניטור סביבת ה-AS400. הטמעת המערכת בפרק זמן קצר של מספר ימים שכללו התאמות לדרישות הארגון אפשרו את כניסתה המיידית של המערכת לתפקוד מבצעי באופן שכבר ניכר כי מביא להתייעלות, יציבות וחיסכון".

מנכ"ל סנטריטי, רועי קרן: "היישום בקבוצת מהדרין מאתגר בשל ריבוי הממשקים הטכנולוגיים והעסקיים שבו ואנחנו שמחים כי בפרק זמן קצר אפשרנו למקבלי ההחלטות בקבוצה התרשמות ממשית מיכולותיה של המערכת, מהערך המוסף שלה ומ-ROI מהיר וחסכון ניכר בעלויות הישירות והעקיפות".

אודות Centerity

חברת  Centerity מפתחת ומשווקת מערכת שליטה ובקרה ייחודית המספקת מענה לכלל דרישות השו"ב בארגון החל בניטור ההתקנים בסביבת המחשוב ורשת התקשורת (נתבים, שרתים, אפליקציות, טלפוניה וכו') דרך כלי בקרה מתקדמים כגון ניטור חווית משתמש ועד מתן חיווי בזמן אמת לביצועי הארגון ולתקינות התהליכים העסקיים תוך שמירה על רמת ביצועים גבוהה, דיוק מרבי, נוחות תפעולית ויחס עלות-תועלת ללא תחרות. מערכת הדגל של החברה Centerity Monitor מיושמת בעשרות רבות של אתרים בהם: 013 נטוויז'ן, קוקה קולה (ישראל), 012 סמייל, אלתא, תעשייה אווירית,NDS , קופת חולים לאומית, מגדל שוקי הון, צה"ל ומשרדי ממשלה. מרכז הפיתוח ממוקם ברעננה והפעילות העיסקית כוללת מערך מפיצים ושותפים עסקיים בישראל, ארה"ב ואירופה. http://www.centerity.com


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 עינת מירון

מירון תקשורת משווקת - http://www.meyron-mc.com/ 


מאמרים נוספים מאת עינת מירון
 
בית מנומס ואידילי לא מביא 40 אחוזי רייטינג
לקשת עוצמה גדולה שאסור לזלזל בה, אבל הפעם נדמה שהציבור תופס את העוצמה הזו כזלזול בו ובשכל הישר שלו וקשת עלולה למצוא את עצמה במשבר מתגלגל

לראשונה קמפיין פרסום דיגיטלי המנוהל בהתאם להתנהגות הגולשים
Acuvue מותג עדשות המגע מבית ג'ונסון&ג'ונסון מגיש, קמפיין פרסומי באמצעות דאבלקליק, מבית גוגל הקמפיין כולל 23 סרטוני וידיאו שחשיפתם מבוקרת ומנוהלת בכלים טכנולוגיים מתקדמים

המרוץ לגולן
נהוג ומקובל להתחיל פעילות יחסי ציבור כחודשיים-שלושה לפני תאריך ההשקה הרשמי. אז למה גולן טלקום בוחרת בבליץ תקשורתי חצי שנה לפני תחילת הפעילות שלה?

ריאליטי או Apple?
יכולה להבין ולהודות לאפל על שפישטה את הטכנולוגיה, הנגישה אותה וגם פתחה שוק שלם של בעלי מקצועות חדשים, אבל אף פעם לא הבנתי את ההסכמה שבשתיקה לגישה השיווקית שלה. את הורדת הראש וקבלת כל התכתיבים שלא ניתנים לערעור, המחירים של כל כפתור וכבל, החפיפניקיות ב-QA.

מבחן שליט
הזדמנות פז עבור התקשורת לתקן עוולות גדולות ובראשן את זו שנגרמה לרונה רמון. הזדמנות לתכנן ולהיערך כבר מעכשיו כיצד לספר ולתעד את חזרתו של גלעד במינימום רמיסה של כבוד האדם, הפרטיות והשקט שמגיע לו

שיעור חינם בניהול משברים
ניהול משברים הוא דבר מאוד פשוט לביצוע. הוא כולל 2 מרכיבים בסיסיים שחייבים להתקיים כדי לנטרל את הביקורת – שקיפות ואחריות.

בקשת פירוק לחברת אושידה בעמ
17 כלות כנראה לא יקבלו את שמלות הכלה שלהן; החוב של החברה לעובדות מוערך בכחצי מיליון ש"ח

פורקס פלייס תובעת חצי מיליון ש"ח מסוחר מט"ח שהונה את בית המשפט והשיג במרמה צו עיקול כנגדה
בכתב התביעה שכנגד מתייחסת פורקס פלייס לפסיקתו של רשם בית המשפט חגי ברנר שהסיר את צו העיקול שנפסק לחובתה ולבחירת המילים בהן השתמש "מעוררת על פניה קשיים במישור המהימנות" ומבקשת מבית המשפט לפסוק לה פיצויים מוגדלים.

פורקס פלייס לבית המשפט: "מאג'ד שייך בודה סיפורים ומנסה להעביר על שכמה של החברה את הפסדיו הכשרים"
החברה מגיבה בכתב תביעה באורך 40 עמודים מנומקים ורווי הוכחות כי תביעתו וצו העיקול שהשיג התובע התבססו על שקרים, רמאויות ומניפולציה על בית המשפט

בית דין רבני שדן בתביעת השתתפות בהפסדים לאור קבלת שטר היתר עסקא פסק כי שטר שכזה אינו מחייב
בדיון, בהשתתפות הדיינים הרב יהודה סילמן, הרב ישראל רוזנברג והרב יעקב פרבשטיין נקבע כי יש ספק אם שטר היתר העסקא אכן מחייב ולכן אין אחד מהצדדים רשאי לתבוע כספים בגין רווחים או הפסדים. עוד קבע בית הדין הרבני כי גם אם השטר תקף ומחייב אין התובע יכול לתבוע בגינו הפסדים ולכן בית הדין בכלל לא אמור לפסוק בנושא. בהחלטה זו ביטל בית הדין הרבני את תביעתו של הרב מנחם סופר.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI