דף הבית רוחניות גלגול נשמות למה אני לא יכולה להתנתק ממארק? מתוך ספרו של ד"ר זיו מאיר "שחזור גלגולים"
למה אני לא יכולה להתנתק ממארק? מתוך ספרו של ד"ר זיו מאיר "שחזור גלגולים"
ד"ר זיו מאיר 27/06/08 |  צפיות: 14517

למה אני לא יכולה להתנתק ממרק

 מתוך ספרו של ד"ר זיו מאיר "שחזור גלגולים"

ש. מה את רואה?

ת. אני במנהרה, אני יחפה, משהו מאוד פרימיטיבי, מנהרה- מוזר. יש לי צבע עור כהה שוקולד, ושיער ארוך שטני, יש קירות ולחות מגעילה כזאת במנהרה. התקרה מאוד גבוהה, אני שומעת סוסים, אנשים, צעקות. במנהרה יש טפטופים של מים, אני לא רואה מאיפה . יש שם ירוקת, ואני צריכה לעבור במים לעבר בריכה כזאת בצבע ירוק. אני צריכה לעבור במים לעבר האור. יש לי צמיד עם נוצות וחרוזים בצבע טורקיז על הרגל ואני מאוד רזה שם. אני שוחה שם לבריכה ויוצאת מצד שני. אני בתוך אזור של פירות, עצים, כמו גן עדן כזה. אני שמה על עצמי מן חבל מלא חוטים ויוצאת החוצה, שמה אותה עלי בלי מגבת או תחתונים, אני שומעת מלא אנשים וילדים. מצד שני יש לי את השקט שלי. יש שם סלע ענק המשמש כספסל, אני יושבת עליו  מסתתרת מכל הרעש. אני נמצאת בשביל בו כל הפירות מתחברים אחד לשני והפירות מכסים אחד את השני, זה ארוך ויש מלא עלים על הרצפה, זיתים תאנים ועוד כל מיני דברים. האנשים עם הגב אלי ומדברים.

ש. תתקרבי אליהם, תראי מי הם בחיים היום?

ת. אני לא מזהה אותם.

ש. מה קורה בהמשך?

ת. אני רצה משם הביתה, בית כזה עשוי מחימר כמו במרוקו בהרי האטלס.

ש. מי נמצא בבית?

ת. אימי ויש שם עוד 3 ילדים קטנים ושני גברים, אחד מהם זה אחי הגדול וחבר שלו. אימא שלי צועקת עלי לאן ברחתי, לא עזרתי לה עם האחים הקטנים. חבר של אחי מביט בי כאילו נפלתי מאיזה כוכב, יש בו משהו, אני מורידה את העיניים למטה, אני נמשכת אליו והוא אלי. כאשר הוא עומד לצאת הוא עבר דרך המטבח, הרגשתי שהוא מסתכל עלי הסתובבתי וראיתי אותו, הוא ניגש אלי וקבע איתי שנפגש על יד הבוסתן, אני עושה את כל הסידורים ויוצאת בשקט בלילה נפגשת איתו בפרדס. אני שואלת אותו מה הוא רוצה והוא אומר לי שהוא נמשך אלי בטרוף ולא מפסיק לחשוב עלי. אנחנו נכנסים למים אל המערה הולכים בחושך. יש שם מרווח דק שצריך להזדחל תחתיו. הוא מלטף ומנשק אותי שם, מן אהבה בלתי מוסברת כזו, כאילו הזמן נעצר. לא מרגישים איך הזמן עובר ומאוד כיף לי ונעים לי איתו. פתאום מישהו קורא לו, שם מוזר כזה "ג'רבוז'ה והוא פשוט רץ משם, ואומר לי תצאי משם יותר מאוחר, כנראה שנרדמתי שם, אני מתעוררת וקר לי, אין לי גם אוויר, דביק כזה. אני יוצאת החוצה לאור ויש רעש של מסיבה כלשהי, בה כולם נפגשים עם כולם, הרבה בחורות ובחורים נורא מוזר, לא שכבתי איתו רק התנשקנו והתחבקנו. אני רואה אותו שם עם מישהי אחרת עם עיניים כחולות גדולות, הן די מזכירות לי את מרק, היא נושכת את השפתיים כמו מרק, כן זה מרק, זה מרק מהחיים היום, הוא הולך איתה (עם מרק) ומתעלם ממני.

ש. מה עושה הבחורה?

ת. היא רק עומדת ומסתכלת עלי.

ש. היא כאילו נדלקה עליך?

ת. לא יודעת, מין מבט לא מוסבר.

ש. מי הבחורה הזו?

ת. זה מרק מהחיים היום.

ש. מה קורה בהמשך?

ת. נעלמו לי כולם, אני מאוד עייפה...

 מספר ימים לאחר מכן סיפרה דנה כי חשה הקלה רבה, "עכשיו אני חשה שאין לי בעיה להתנתק מלחשוב עליו...


לפירוט מסלולי לימוד ב מכללת ברק ראו במסלולי לימוד של מכללת ברק 

www.barakcollege.com


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 ד"ר זיו מאיר

ד"ר זיו מאיר פרפסיכולוג ונטורופט. 


מאמרים נוספים מאת ד"ר זיו מאיר
 
N.L.P לחיים טובים ומשופרים.
11/01/19 | NLP
לימודי ה-N.L.P. במכללת ברק מתקיימים באווירה משפחתית, קבוצות קטנות, יחס אישי. איך פועלת התפיסה וכיצד עובד המוח. מהו מבנה האישיות ע"פ ה-NLP, מה משפיע עלינו יותר – התורשה או הסביבה והכי חשוב: למה זה חשוב לנו כמובילי שינוי. איך יוצרים כימיה בין אישית ברמה גבוהה, ומרחב בטוח המאפשר טרנספורמציה והצלחה מרבית בתקשורת בינאישית/ בטיפול. כיצד להתגבר על פוביות... הנושאים הנלמדים בקורס מה זה NLP. מהי ההיסטוריה של הNLP ואת מה אנחנו "מתכנתים". מה ההבדל בין דמיון מודרך לדמיון מונחה? – כולנו משתמשים בדמיון על

תטא רייקי
תטא רייקי, אנרגיית העל של העידן החדש. באמצעות אנרגיית תטא רייקי שהיא אנרגיית העל של העידן החדש, ניתן לאזן ולחדש תאים מתים, ניתן לאזן השפעות מגלגולים קודמים המצויים ב-ד.נ.א. האנרגטי שבחלקו מושפע מה-ד.נ.א. של ההורים, ובחלקו הוא יצירת רסיסי נשמה החוזרים בגוף חדש. כיצד נוכל להשפיע על המיטוכונדריה של התאים בגופנו למניעת הזדקנות וליצור תאים צעירים במקום שכפול תאים התואמים את גילנו הכרונולוגי? על כך בקורס החדש במכללת ברק לרפואה משלימה שלוחות ירושלים אשקלון באר שבע.

חלומות וברביטורטים
27/09/10 | חלומות
חלומות וברביטורטים מאת ד"ר זיו מאיר מכללת ברק במחקרים שונים שנערכו בדבר שימוש בתרופות לשינה התבררו עובדות מעניינות. לדוגמא: במחקר שנערך על ידי פרופ'''' איאן אוסוולד מאוניברסיטת אדינבורו שחקר את השפעת הברביטורטים על השינה, התברר כי תרופות רבות מדכאות את שנת החלום.

כיצד מופיעות נשמות חדשות?
כיצד מופיעות נשמות חדשות? מתוך ספרו של ד"ר זיו מאיר "נשמות תאומות וזוגיות" "לדעתי, יש להבחין בין שתי מקרים מרכזיים שונים: הראשון הוא רצון מצד ההורים לילד במשפחה, כלומר שני בני הזוג רוצים לצרף אליהם נשמה נוספת. =מתוך בחירה. כאשר הרצון יוצר את סוג האנרגיה להיווצרותה. האופן השני הוא מצבים מאולצים, כגון אונס, או שמירה מפני הריון בלתי רצוי שנכשל, או מתוך פחד או אי רצון לבצע הפלה מאמונה זו או אחרת.=כלומר הריון שלא מבחירה, אזי סוג האנרגיה היא שונה.

כיצד נוצרות נשמות חדשות?
כיצד נוצרות נשמות חדשות? מתוך ספרו של ד"ר זיו מאיר "נשמות תאומות וזוגיות". "לכאורה כפי שאמרת קודם לכן" המשיך ידידי המלומד, "מאותן ניצוצות שנוצרו מהתנפצות נשמתו של האדם הראשון, אשר חיכו לירידה. אולם מה יקרה בעוד חמישים שנה? בעוד מאה שנה? כאשר אוכלוסיית העולם תכפיל ותשלש את עצמה"? המשיך ושאל.

האם יש נשמות חדשות?
האם יש נשמות חדשות? מתוך ספרו של ד"ר זיו מאיר "נשמות תאומות וזוגיות" פרופ' קליין הגיע אליי ביום שישי בשעה שקבענו. הפעם הוא חייך אליי עם היכנסו, בניגוד לפגישתנו הקודמת. "אני יכול להגיד לך שהשבוע הזה היה לי השבוע הארוך בחיי" ציין והתיישב על הכיסא. "מדוע"? שאלתי, אף שידעתי את התשובה, הרי גם אני ציפיתי בכיליון עיניים לפגישה. "מפני שכל השבוע חיכיתי לפגישה איתך, כל יום הייתי סופר את הימים לפגישה איתך", ציין בהתלהבות. "תראה במהלך השבוע חשבתי רבות על השיחה שלנו, רציתי להבין האם לדעתך קיימות גם נשמות חדשות לחלוטין? למען האמת בדקתי גם במאמרים שלך באינטרנט אבל לא התייחסת לזה בשום מקום, רק דע לך שקראתי

האם אני ורעייתי המנוחה נשמות תאומות?
האם אני ורעייתי המנוחה נשמות תאומות? מתוך ספרו של ד"ר זיו מאיר "נשמות תאומות וזוגיות" "האם אני ורעייתי המנוחה אכן נשמות תאומות"? חזר פרופ' קליין לשאלתו הראשונה. "הסברת לי מה היא נשמה, או מה הן התפיסות בעניין זה, אך אני עדיין מאוד מוטרד מכך שרעייתי המנוחה נמצאת איתי. אני ממש מרגיש בה, אמר הפרופ' והמשיך, "אתה יודע מה יכול להיות כאשר אני בקשר עם אישה אחרת? בודאי זה ברור לך לחלוטין". המשיך תוך שהוא משכל רגליים

האם יש נשמות תאומות?
מתוך ספרו של ד"ר זיו מאיר "נשמות תאומות וזוגיות" האם יש נשמות תאומות שאל פרופ' קליין? "כן ולא" השבתי לו. "כן ולא" השבתי לו. הוא נעץ בי מבט משתאה, "מה הכוונה? או שיש או שאין" פסק חד משמעית. "לא יתכן תשובה והיפוכה" המשיך. "נכון" השבתי. "אכן התשובה לכך לא פשוטה כלל, אבהיר את דברי.

הקשר בין פסיכותרפיה לפסיכותרפיה גופנית
הקשר בין פסיכותרפיה לפסיכותרפיה גופנית
מאת ד"ר זיו מאיר

בסיס הפסיכותרפיה הגופנית הוא טיפול ריגשי /נפשי המשלב בין הצד הפיזי לצד הנפשי, כלומר הוצאת הרגש המודחק הטמון בזיכרון באמצעות תהליך הטיפול הפיזי.
הטיפול ב פסיכותרפיה גופנית גורם לשחרור הצורך להדחיק, שכן המטופל חווה את הסיבה לטראומה שהדחיק והזיכרון אינו גורם עוד לכאב ריגשי, לא יהיה למטופל קושי לזכור את האירוע, כך האנרגיה המושקעת בהדחקה תשמש לתפקידי חיים אחרים כגון: יציבה, בריאות גופנית, שמחת חיים ועוד.


מה הוא טיפול פסיכותרפיה התנהגותית
מה הוא טיפול פסיכותרפיה התנהגותית

מאת ד"ר זיו מאיר

בבסיס הטיפול ב פסיכותרפיה ההתנהגותית קיימת ההנחה, שכל ביטוי התנהגותי בלתי מסתגל, הוא הרגל שנרכש בעבר. באמצעות התאמה אישית של מערך התניות וחיזוקים, ניתן להביא לידי שינוי הרגליו הבלתי רצויים של המטופל ובאמצעות החיזוקים שיקבל ירכוש את ההרגלים הרצויים. בגישה זו הפסיכותרפיסט פעיל בטיפול, עליו לתכנן מערך של למידה,של חיזוקים והתניות, כדי להכחיד התנהגות בלתי רצויה,ולעודד הופעת התנהגות רצויה. עתה הוא אינו מאזין ומפרש בלבד את העבר או את סיבת ההפרעה...אלא עוסק בעיצוב ההתנהגות בהווה.

     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI