דף הבית עסקים יבוא ויצוא משאבות חום אינוורטור
משאבות חום אינוורטור
ברטה חני 24/10/14 |  צפיות: 12632

כאשר מדברים על משאבות חום אינוורטור מדברים על הדור הבא של משאבות החום. מה זה בעצם? זוהי הדרך המתקדמת ביותר לחימום הקיימת היום בעולם ובעלת יתרונות רבים אשר מספקים חימום אחיד ולאורך זמן בעלות מינימלית.

 

משאבה זו פועלת עם מדחס בעל יכולת לשנות את תדריו בזמן עבודתו, כלומר משנה את העצמה של העבודה בהתאם לדרישה. פונקציה זו היא יעילה ביותר משום שכך יש לה אפשרות להתאים את עצמה על פי הצורך ומאפשרת עבודה רציפה ללא שיבושים הנובעים מעודף הפעלה וכיבוי של המערכת בהתאם לצורך, וגם מאפשר חסכון בחשמל עודף משום שפועל לפי הצרכים ולא בלי סיבה.

 

בצורה זו פעולת הקירור והחימום בבית מותאמות ומאוזנות על פי גודלו וצרכיו, כאשר באינוורטור להביל מהמשאבות הרגילות, המערכת יכולה לשלוט בהזרמת החום על פי המיקום בבית ולפי הצורך המידי. כלומר, במידה ואין צורך כעת בשימוש במים, אזי היא תעביר את אספקת החום שלה לאוורור וליהפך, כך תעבוד תמיד לפי מטרה מסוימת ולא תהיה אנרגיה מבוזבזת. אפשרות זאת נותנת לנו שליטה ובקרה על מידת ההפעלה וצריכת האנרגיה המופעלת בכל חלק של המבנה.

 

משאבות חום טובות יותר ממערכות חימום אחרות

 

מוצר זה היינו האופציה הזולה ביותר בשימוש השוטף לאורך זמן כאשר מחשבים עלות מול תועלת, משום שמספק אנרגיית חום ביעילות ויכול להתאים גם כאשר בחוץ קר מאוד והטמפרטורות נמוכות משמעותית. בנוסף, עובד בצורה שקטה ללא רעשי רקע מטרידים ועצם פעולתו האיכותית מספקת אוויר חם / קר ונעים ולא יבש כמו שהתרגלנו ממערכות אחרות, דבר המשפיע גם על התפקוד שלנו וגם על בריאותינו.

 

כמו כן, משאבות חום מומלצות לספק אוויר חם / קר ובנוסף יכולות לספק גם חימום מים לטמפרטורות גבוהות ללא הגבלת כמות לרחצה ואף לברכות שחייה בגדלים שונים. היתרון כאן זה שהחימום אינו נעשה ע"י מיכלי גזאו דלק, אלא באמצעות הפעלה פשוטה ובטוחה המתאימה לכל אחד ללא התכוננות מראש או הכנות מיוחדות. ולכן, השימוש במכשיר זה נפוץ בעיקר במוסדות הן ציבוריים והן פרטיים כגון אוניברסיטאות, מפעלים, בתי חולים, בתי אבות ועוד. הסיבה לכך היא יכולתו לספק מים חמים במיידי וללא המתנה כלל.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 ברטה חני


 


מאמרים נוספים מאת ברטה חני
 
ייעוץ עסקי הכרחי לטובת העסק
הקמת עסק היא החלום של אנשים רבים, אשר מרגישים מסיבות שונות שזהו המקום שלהם להתפתח ולצמוח ממנו, אך העובדה כי הנכם בעלי בטחון בידע מקצועי בתחום שלכם ומלאי אמביציה – לא אומר בהכרח כי אתם יודעים לנהל את העסק. ייעוץ עסקי הוא דבר הכרחי לכל עסק, בכל תחום ובכל גודל, על מנת ללמוד על החולשות של המקום, לטפל בעניינים הכספיים, לטפל בחלוקת התפקידים בחברה ועוד, וכך לצאת לדרך חדשה ויציבה.

עוברים דירה עם עבודות מנוף
07/11/14 | תעשייה
פעולת העברת דירה, בית עסק או מפעל היא פעולה מורכבת ואתם צריכים לידכם חברה מקצועית אשר תבצע את העבודה בבטיחות, ביעילות ובמקצוענות. בנוסף, היא צריכה לתת את הדעת על זמני העברה ולתת פתרונות בשטח לעבודות מנוף במידה ומדובר בציוד כבד לנשיאה או הרמה לגובה רב.

משאבות חום אינוורטור
משאבות חום אינוורטור הן כיום אמצעי החימום המתקדם ביותר בעולם והדבר לא מפתיע אודות וליכולתן. הן מספקות אוויר חם / קר בצורה נעימה תוך איוורור לשמירה על סביבה נעימה ולא יבשה כמו מערכות חימום אחרות, ובנוסף בעל יכולות לספק גם מים חמים ללא המתנה וללא הגבלה.

כלי עבודה חשמליים – בעלי חיבור חשמלי או נטענים?
עולם הכלי עבודה השתנה מאוד בשנים האחרונות, והיום ניתן למצוא יותר ויותר מכשירים אשר פועלים על ידי הטענה במקום חיבור לנקודת חשמל עם כבלים מארכים וללא הפעלת מאמץ כפי שהכרנו עם מכשירים מכניים.

נהנים בקיץ עם מיזוג אוויר צ'ילרים
עולם הקירור והחימום עבר מהפכות רבות וכיום לא קיים המקום בו אין משתמשים במיזוג אוויר, ועקב השימוש התכוף במערכות לקירור עלו בהתאם גם הוצאות החשמל ובזבוז האנרגיות. צ'ילרים הם האופציה החסכונית ביותר הקיימת היום והם שינו את עולם הקירור כפי שהכרנו אותו עד כה.

מעמיס טלסקופי – למה הוא משמש
17/07/13 | רכב
מעמיס טלסקופי נועד לשאת משקלים כבדים ומכאן שמו. למעמסי זרוע שנעה בצורה אופקית ואנכית. להפעלת מעמיס טלסקופי נדרשת תעודת הכשרה לכך. משמש לעבודות הנדסיות שונות, עבודות בניין, חקלאות ועוד.

כסאות גלגלים ממונעים מהם ולמי הם מיועדים?
כסאות גלגלים ממנועים הם קלים יותר לתפעול עקב המנוע אשר מניע אותם. בכסאות מזג זה המשתמש לא מפעיל לחץ על הידיים. בעזרתם ניתן לנוע בדרכים משובשות יותר ולאו דווקא במשטחים ישרים, מאפשרים למשתמש לטייל ולקיים אורך חיים רגיל.

מנעולנים – מתי אנו זקוקים להם?
מנעולנים מקצועיים ואמינים מאוד קשה למצוא. חשוב מאוד לבדוק את בעל המקצוע ולקבל המלצות על המנעולן אשר אנו מזמינים לבתינו. אסור לשכוח שהמנעול אשר בדלת הכניסה שלנו הוא הגורם המפריד בינינו לבין בחוץ והמנעול הוא זה שמשרה בנו ביטחון לשהות בבתינו ללא חשש. מנעולן מיומן ואמין יספק את השרות במהירות כשכל הכלים הנדרשים עומדים לרשותו. זכרו – בדקו וקבלו המלצות על מנעולנים אמינים אשר עושים את עבודתם במקצוענות!

מהו עוסק מורשה ומה מומלץ בעת פתיחת עסק?
עוסק מורשה זוהי האלטרנטיבה הנוחה והפשוטה ביותר בעת הקמת עסק. הרבה יותר קל לפתוח עסק כעוסק מורשה מאשר כחברה, גם תהליך הפתיחה קל יותר וגם אם חלילה ייכשל קל מאוד לסגור את העסק. מצד שני, עוסק מורשה הוא הרווח ביותר. לפני פתיחת עסק חשוב מאוד להיוועץ עם יועץ מס ולקבל את ההחלטה הנכונה לפתיחת העסק, עוסק פטור, עוסק מורשה או חברה.

כל מה שרציתם לדעת על מעמיסים טלסקופיים
29/05/13 | רכב
מעמיסים טלסקופיים מהווים חלק מציוד מכני הנדסי. תקפידו של המעמיס הטלסקופי הוא לשאת עומדים גדולים ומיועד לאתרי בניה, לעבודות עפר וכל העבודות ההנדסיות למניהן. למעמיס זרוע טלסקופית אשר נועה בשני מישורים, אופקי ואנכי.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI