דף הבית בניין ואחזקה שיפוצים שיפוץ - פרקטים לבית
שיפוץ - פרקטים לבית
Butters Sckotch 22/11/10 |  צפיות: 3876

משפצים את הבית למראה חדש לחלוטין? אין הרבה דברים שמשנים את מראה החלל מקצה לקצה כמו התקנת פרקטים על כל רצפת חדרי הבית. פרקטים לא רק מביאים שינוי מוחלט לחזותו של כל חלל וחלל, הם גם משנים באופן דרסטי את ההרגשה בתוכו – זהו אינו ריצוף ככל הרצפות שאתם מכירים. יש בריצוף פרקטים חמימות מיוחדת, ביתית ונעימה, שמשדרגת את התחושה בבית, ובמיוחד בעונת החורף הקרירה.

פרקטים כחלק מהליך השיפוץ: השינוי מתחיל מהרצפה

בעבודות שיפוץ אנו חושבים לרוב על שבירת קירות, התקנת מטבח חדש, הרחבת חללים, החלפת כלים סניטריים וכן הלאה, אולם אנו מפספסים את אחד מבדי הציור הגדולים ביותר בבית, המחכה שנצבע אותו ונמלא אותו – הרצפה. שינוי הריצוף ניכר בכל מקום, בכל חדר ובכל פינה, ודווקא משום כך, הבחירה בריצוף פרקטים היא הבחירה הטובה מכולם.

קודם כל, הבחירה ברצפת פרקטים מבטיחה לכם ריצוף יוקרתי למראה, שמשרה הוד מיוחד על מראה החדר, כאילו זה עתה יצא ממגזין עיצוב מהודר. אל תיבהלו או תיכנעו לדעות קדומות לגבי צבע העץ, שכן רצפות פרקטים אינן שמורות בלעדית לחום הכהה המוכר. אפשר לבחור בריצוף פרקטים שמקורו בעצים שונים, אירופאים, דרום אמריקאיים ואסייאתים, ומכאן גם נובעים הגוונים השונים של רצפות הפרקטים המוצעות למכירה בימינו. כך למשל אפשר להתלבט בין פרקטים מעץ אלון, מייפל, טייגרווד, אורן, אגוז, טיק, במבוק ועוד. פרקטים אחדים בנויים מעצים שעברו תהליך הלבנה, ההופך את רצפת הפרקטים לבהירה יותר מגוון העץ הרגיל, באופן ההופך את החלל לבהיר ושטוף אור יותר (אידיאלי לחדרים קטנים יחסית, או חדרים שלא חודר אליהם מספיק אור שמש טבעי). ניתן גם לצבוע את הפרקט בצבע שונה לגמרי כמו כחול – אך כך תפסידו את יופיו הטבעי של העץ על סיביו ודוגמתו.

לא רק עבור היופי – פרקטים לחמימות חורפית

אך כפי שציינו, הבחירה ברצפת פרקטים הינה מומלצת בחום לא רק בעבור היוקרה שהיא משדרת, כמו גם חזותה. ההבדל בין דריכה על חומר טבעי, חי וחם כעץ לבין דריכה על מרצפות אבן קרות מורגש עד מאוד. התחושה שמספקת רצפת פרקטים מצדיקה לבדה את הבחירה בריצוף זה על פני כל ריצוף אחר. פשוט מרגישים את זה.

בחורף, פרקטים מספקים חמימות כה נדרשת בתחומי הבית, כשהקור מכה בנו מחוץ לקירות המוגנים. בקיץ, רצפת פרקטים אינה קולטת את החום העז השורר במחוזותינו, ועל כן הינה נעימה לדריכה ברגליים יחפות, בקרירותה המענגת. ללא ספק, ריצוף פרקטים הוא נכון ומתאים לכל עונה בשנה, חורף או קיץ, סתיו או אביב.

לסיכום, כשאתם מתכננים שיפוץ כללי למראה הבית, התחילו אותו במחשבה על הריצוף. בחרו ברצפת פרקטים ולא תצטערו. כל יום מחדש ובכל דריכה תיהנו מהבחירה שלכם ומהיופי הרב שהיא הוסיפה לבית המשופץ.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 Butters Sckotch


 


מאמרים נוספים מאת Butters Sckotch
 
התקנות פרקט
עסק התקנות הפרקטים הוא שוק רווי ותחרותי שאין כמוהו, כל זאת החל בגלל הפוטנציאל של הרווח שגלום בשוק הפרקטים, לכן המצב שנוצר הוא שיש ספקים של לוחות פרקט, ויש מתקינים, בדרך כלל הספקים מציעים מגוון מוצרים כמו דקים, טפטים, וילונות שטיחים ושטיחים מקיר לקיר. כמובן שהם מציעים גם מגוון סוגים של פרקט, הנפוצים שבהם זה פרקט למינציה ופרקט עץ טבעי.

דודי שמש - טל סחר
דודי שמש הם מתקנים המשמשים לחימום מים ומתבססים על אנרגיית השמש. נוסף על כך, השימוש באנרגיה סולארית על-ידי דודי שמש הוא ידידותי לסביבה.

למה עברתי להסעות בירושלים לעובדים שלי
12/12/10 | תעשייה
בתור בעל מפעל באזור ירושלים, אני מעסיק 80 עובדים, ואחת הבעיות הגדולות שלי בעסק הוא שימור העובדים. השכר שאני יכול לשלם הוא לא גבוהה במיוחד, כי מה לעשות אני מתחרה עם חברות מהמזרח שמייבאות במחירים שהשוק הישראלי לא יכול לעמוד בהם. אז בשביל לשמר עובדים אני הייתי צריך לחשוב על דרכים מקוריות יותר לגרום לעובדים להישאר.

פרקטים, עצים ועיצובים.
28/11/10 | ריהוט
פרקטים, ורצפות עץ הן ללא ספק יופי אמיתי בעיצוב הבית, עץ מלווה את הקיום האנושי, ונמצא בבתים בצורה של רהיטי עץ מכל הסוגים.

מיסוי משקיעי נדל"ן ומקרקעין
השקעה בנדל"ן ומקרקעין, בארץ ובשאר העולם, הופכת ליותר ויותר אטרקטיבית עבור המשקיע הישראלי. עם זאת, השקעה בנדל"ן ומקרקעין כרוכה בסיכונים רבים, כמו החשיפה להיבטי המיסוי שונים העלולים להשפיע משמעותית על כדאיות ההשקעה,והוצאות נלוות כמו למשל הוצאות על עורך דין מקרקעין

שיפוץ - פרקטים לבית
22/11/10 | שיפוצים
משפצים את הבית למראה חדש לחלוטין? אין הרבה דברים שמשנים את מראה החלל מקצה לקצה כמו התקנת פרקטים על כל רצפת חדרי הבית. פרקטים לא רק מביאים שינוי מוחלט לחזותו של כל חלל וחלל, הם גם משנים באופן דרסטי את ההרגשה בתוכו – זהו אינו ריצוף ככל הרצפות שאתם מכירים. יש בריצוף פרקטים חמימות מיוחדת, ביתית ונעימה, שמשדרגת את התחושה בבית, ובמיוחד בעונת החורף הקרירה.

רצפות פרקט
22/11/10 | שיפוצים
אם ריצוף הפרקטים נותן בית אלגנטיות מסורתית, פרקט הוא צעד מעבר הקורות ישר רגיל של ריצוף עץ. במקרה שאתה לא יודע בדיוק מה פרקט הוא, שזה כל צורה של עיצוב נוי הקשורים ריצוף עץ. הרצפה על גן בוסטון סלטיקס בו לשחק הוא רצפת הפרקט הבולטת ביותר. זה יכול לכלול חיתוך עץ אחידה לחתיכות גיאומטריות לתת את הרצפה דפוס או שזה יכול לערב שחבור מורכבת יותר של היער שונים כדי לתת מראה בהתאמה אישית מלאה. רצפות מצועצע כי אתה יכול לדמיין בארמון או מוזיאון הם high-end דוגמאות של פרקטים.

פרקטים - היסודות
22/11/10 | שיפוצים
בעבר, ריצוף עץ היה מצרך מותרות שרק אנשים אמידים יכלו להרשות לעצמם, אך עם כניסת חומר הפרקט, התמונה השתנתה כיום עם ההתקדמות בייצור ושימוש בחומרים זמינים לכל, כל אחד יכול להרשות לעצמו רצפת פרקטים. בנוסף, ריצוף פרקטים מעץ במבוק הפך לפופולארי יותר ויותר ככל שלאנשים עלתה המודעות לאיכות הסביבה, לחומרים ירוקים והטרנד הכי חזק כיום: בנייה ירוקה.רצפת פרקטים נותנת לנו אפשרות להנות מבית מעוצב, והיתרון הגדול שלה הוא שקל לטפל בכל סוגי הפרקטים והם לא דורשים תחזוקה מסובכת או יקרה.

שימוש חוזר בפרקטים
22/11/10 | שיפוצים
האם ניתן בכלל לפרק פרקטים ולהרכיבם מחדש? כן בהחלט ניתן לפרק ולהרכיב מחדש רצפת פרקט.

עונתיות של פרקטים ושטיחים
22/11/10 | שיפוצים
כיום השימוש בשטיחים או פרקט לבית ולמשרד הפך לנפוץ ביותר, הם מתאימים לכל החלקים בבית כמו הסלון המסדרונות, החדרים ואפילו מדרגות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI