דף הבית בניין ואחזקה ריהוט פרקטים, עצים ועיצובים.
פרקטים, עצים ועיצובים.
Butters Sckotch 28/11/10 |  צפיות: 3712


פרקטים, ורצפות עץ הן ללא ספק יופי אמיתי בעיצוב הבית, עץ מלווה את הקיום האנושי, ונמצא בבתים בצורה של רהיטי עץ מכל הסוגים.

העץ, חומר זקן כמו גבר


כולנו יודעים כי עץ מלווה את סביבתנו כבר משחר הציוויליזציה, ומאז שימש אותנו לכמה מטרות: כדי לייצר חום, לבנות כלים, בתים, כלי רכב, ופריטים דקורטיביים.היום, אחרי אלפי שנים, זה עדיין לא השתנהלסוג של חומר אחר, העצים הם עדיין חלק בלתי נפרד מחייו של כל אחד מאיתנו.

פרקטים בגלל העץ
אפשר לתהות מדוע העץ לאחר מאות שנים ולמרות צעדי ענק שעשתה הטכנולוגיה, עדיין אין חומרים אחרים שמהווים תחליף לעץ, זאת למרות שיש חומרים יותר חדשניים. בוודאי בגלל התכונות של עץ מעולה, האיכויות הטכניות והתכונות הפיזיקליות של העץ, וגםהערך אסתטי גבוה. זה יהיה קשה מאוד למצוא חומר המסוגל להתעלות יותר מעץ במאפיינים הללו באופן יציב לאורך זמן.

פרקטים ... איכויות רבות לפתרון של יופי נדיר
בשביל פרקטים דרוש דווקא חומר המציע ביצועים טכניים גבוהים, הבטחת עמידות של החומר ולא רק יופי, וזאת יותר מכל חומרי ריצוף אחרים.יתר על כן, רק רצפת העץ יכול לתת לחדר שלך אווירה של חמימות ואירוח ייחודית לחלוטין. פרקטים נותנים אווירה חמימה וגם, אלגנטיות בסגנון. הרכבת פרקטים היא אידיאלית לרצפת עץ, ועבור כל מי שרוצה לרהט את ביתו מבלי להסתכן שיעשה טעות או שירצו לגוון במשך הזמן עם הבחירות שנעשו.

יש עץ ויש עץ לפרקטים
אם תחליט לעשות פרקטים מרצפת עץ עבור הבית שלך, זכרו כי עץ בדרך כלל ידוע כמבודד אקוסטי טוב מאוד, הוא היגייני, עמיד ללבוש, אך יש לזכור כי בין סוגים שונים של עץ, יש הבדלים גם האסתטיקה וגם האיכויות. כדאי לשאול את איש מקצוע!


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 Butters Sckotch


 


מאמרים נוספים מאת Butters Sckotch
 
התקנות פרקט
עסק התקנות הפרקטים הוא שוק רווי ותחרותי שאין כמוהו, כל זאת החל בגלל הפוטנציאל של הרווח שגלום בשוק הפרקטים, לכן המצב שנוצר הוא שיש ספקים של לוחות פרקט, ויש מתקינים, בדרך כלל הספקים מציעים מגוון מוצרים כמו דקים, טפטים, וילונות שטיחים ושטיחים מקיר לקיר. כמובן שהם מציעים גם מגוון סוגים של פרקט, הנפוצים שבהם זה פרקט למינציה ופרקט עץ טבעי.

דודי שמש - טל סחר
דודי שמש הם מתקנים המשמשים לחימום מים ומתבססים על אנרגיית השמש. נוסף על כך, השימוש באנרגיה סולארית על-ידי דודי שמש הוא ידידותי לסביבה.

למה עברתי להסעות בירושלים לעובדים שלי
12/12/10 | תעשייה
בתור בעל מפעל באזור ירושלים, אני מעסיק 80 עובדים, ואחת הבעיות הגדולות שלי בעסק הוא שימור העובדים. השכר שאני יכול לשלם הוא לא גבוהה במיוחד, כי מה לעשות אני מתחרה עם חברות מהמזרח שמייבאות במחירים שהשוק הישראלי לא יכול לעמוד בהם. אז בשביל לשמר עובדים אני הייתי צריך לחשוב על דרכים מקוריות יותר לגרום לעובדים להישאר.

פרקטים, עצים ועיצובים.
28/11/10 | ריהוט
פרקטים, ורצפות עץ הן ללא ספק יופי אמיתי בעיצוב הבית, עץ מלווה את הקיום האנושי, ונמצא בבתים בצורה של רהיטי עץ מכל הסוגים.

מיסוי משקיעי נדל"ן ומקרקעין
השקעה בנדל"ן ומקרקעין, בארץ ובשאר העולם, הופכת ליותר ויותר אטרקטיבית עבור המשקיע הישראלי. עם זאת, השקעה בנדל"ן ומקרקעין כרוכה בסיכונים רבים, כמו החשיפה להיבטי המיסוי שונים העלולים להשפיע משמעותית על כדאיות ההשקעה,והוצאות נלוות כמו למשל הוצאות על עורך דין מקרקעין

שיפוץ - פרקטים לבית
22/11/10 | שיפוצים
משפצים את הבית למראה חדש לחלוטין? אין הרבה דברים שמשנים את מראה החלל מקצה לקצה כמו התקנת פרקטים על כל רצפת חדרי הבית. פרקטים לא רק מביאים שינוי מוחלט לחזותו של כל חלל וחלל, הם גם משנים באופן דרסטי את ההרגשה בתוכו – זהו אינו ריצוף ככל הרצפות שאתם מכירים. יש בריצוף פרקטים חמימות מיוחדת, ביתית ונעימה, שמשדרגת את התחושה בבית, ובמיוחד בעונת החורף הקרירה.

רצפות פרקט
22/11/10 | שיפוצים
אם ריצוף הפרקטים נותן בית אלגנטיות מסורתית, פרקט הוא צעד מעבר הקורות ישר רגיל של ריצוף עץ. במקרה שאתה לא יודע בדיוק מה פרקט הוא, שזה כל צורה של עיצוב נוי הקשורים ריצוף עץ. הרצפה על גן בוסטון סלטיקס בו לשחק הוא רצפת הפרקט הבולטת ביותר. זה יכול לכלול חיתוך עץ אחידה לחתיכות גיאומטריות לתת את הרצפה דפוס או שזה יכול לערב שחבור מורכבת יותר של היער שונים כדי לתת מראה בהתאמה אישית מלאה. רצפות מצועצע כי אתה יכול לדמיין בארמון או מוזיאון הם high-end דוגמאות של פרקטים.

פרקטים - היסודות
22/11/10 | שיפוצים
בעבר, ריצוף עץ היה מצרך מותרות שרק אנשים אמידים יכלו להרשות לעצמם, אך עם כניסת חומר הפרקט, התמונה השתנתה כיום עם ההתקדמות בייצור ושימוש בחומרים זמינים לכל, כל אחד יכול להרשות לעצמו רצפת פרקטים. בנוסף, ריצוף פרקטים מעץ במבוק הפך לפופולארי יותר ויותר ככל שלאנשים עלתה המודעות לאיכות הסביבה, לחומרים ירוקים והטרנד הכי חזק כיום: בנייה ירוקה.רצפת פרקטים נותנת לנו אפשרות להנות מבית מעוצב, והיתרון הגדול שלה הוא שקל לטפל בכל סוגי הפרקטים והם לא דורשים תחזוקה מסובכת או יקרה.

שימוש חוזר בפרקטים
22/11/10 | שיפוצים
האם ניתן בכלל לפרק פרקטים ולהרכיבם מחדש? כן בהחלט ניתן לפרק ולהרכיב מחדש רצפת פרקט.

עונתיות של פרקטים ושטיחים
22/11/10 | שיפוצים
כיום השימוש בשטיחים או פרקט לבית ולמשרד הפך לנפוץ ביותר, הם מתאימים לכל החלקים בבית כמו הסלון המסדרונות, החדרים ואפילו מדרגות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI