דף הבית בניין ואחזקה בניין ואחזקה - אחר דודי שמש - טל סחר
דודי שמש - טל סחר
Butters Sckotch 30/12/10 |  צפיות: 3948

 

 

התקנת דודי שמש על-ידי אנשי מקצוע מוסמכים מבטיחה גם שמירה על אורך החיים של דודי השמש, וגם שמירה על בטיחות הדיירים בבית. צוות החברה ישמח להתקין עבורכם דודי שמש שישרתו אתכם שנים רבות, זאת הודות להתקנה המקצועית והבטיחותית אליה אנו מחויבים, ולאחריות שאנו מעניקים. לכן גם דודי שמש אלו חוסכים באופן משמעותי בעלות צריכת החשמל הביתית בהשוואה לדוד חשמלי. חברת "טל-סחר" מעניקה את שירות ההתקנה והתחזוקה הטוב ביותר לדודי שמש. הם קולטים את קרני השמש ובאמצעותם מחממים את המים ללא כל צורך בשימוש בחשמל. וזה תמיד קורה ביום הקר ביותר בשנה, כשאנו חייבים מקלחת חמה. בשנים האחרונות אנו מודעים יותר לסכנות התחממות כדור הארץ ולחשיבות שבצמצום צריכת החשמל. לשם כך חשוב להקפיד שהחברה שמתקינה עבורכם דודי שמש היא חברה מוסמכת שקיבלה אישור לכך ממשרד התעשייה והמסחר.

החוק בישראל מחייב להתקין דוד שמש לכל דירה שנבנית, למעט בבנייני מגורים גבוהים שבהם שטח הגג לא מספיק כדי להתקין דודי שמש לכל הדירות. משמעות הדבר עבורכם הוא חיסכון בהוצאות החשמל.בארץ ברוכת שמש כמו ישראל ברור שעדיף להתקין דודי שמש ולא דודי חשמל. שימוש בדודי שמש לא רק שחוסך לנו כסף, הוא גם אקולוגי וחוסך באנרגיה. אך זה מיועד לגיבוי ולשימוש רק כאשר אין מספיק שמש כדי לחמם את המים. בחברת "טל-סחר" עובדים אנשי המקצוע הטובים ביותר, בעלי ידע וניסיון רב בהתקנת דודי שמש ותחזוקתם. "טל-סחר" היא חברה מוסמכת ומורשה להתקנת דודי שמש, העובדת אך ורק עם דודי שמש בעלי תו תקן ישראלי. דודי שמש אמורים לשמש אתכם נאמנה שנים רבות.

דודי שמש הם מתקנים המשמשים לחימום מים ומתבססים על אנרגיית השמש. נוסף על כך, השימוש באנרגיה סולארית על-ידי דודי שמש הוא ידידותי לסביבה.

כאשר מתקינים דודי שמש חשוב לזכור שדודי שמש הם השקעה לטווח ארוך. בחירה בדודי השמש של חברת "טל-סחר" היא בחירה בבטיחות ובאיכות. פעולות תחזוקה אלו הם חיוניות והכרחיות להמשך תפקודם התקין של דודי שמש. דודי השמש פועלים על עקרון הפיכת אנרגיה סולארית לאנרגיית חום. הסיבה לכך היא שלעיתים תידרשו להחליף חלפים לדודי שמש במשך השנים כחלק מתהליך התחזוקה של דודי שמש. בישראל דודי שמש הם אמצעי חימום המים הנפוץ ביותר. לכן דודי שמש עדיפים על פני שימוש בדוד חשמלי, משום שהם חוסכים בצריכת החשמל. ישנם דודי שמש שבהם מותקן גוף חימום חשמלי. דודי השמש מותקנים על גגות הבתים ומכוונים בזווית לכיוון דרום כדי שהקולטנים יקלטו כמה שיותר קרני שמש לאורך שעות היום ויביאו לחימום מים מקסימאלי. שנית, עליכם לוודא שאתם מתקינים דודי שמש הנושאים תו תקן של מכון התקנים הישראלי.

רובנו יודעים להעריך את קיומו של דוד שמש טוב, רק ברגע שהדוד שבביתנו מתקלקל. בחברת "טל-סחר" אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו את השירות הטוב והמקצועי ביותר בכל הנוגע לדודי שמש. במקרים אלו מותקן לכל דירה דוד חשמלי. ושלישית, כל חברה שמתקינה דודי שמש צריכה להעניק לכם גם תעודת אחריות, הן על ההתקנה והן על החלפים של דודי השמש (הקולטנים, הצינורות, גוף החימום וכדומה).


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 Butters Sckotch


 


מאמרים נוספים מאת Butters Sckotch
 
התקנות פרקט
עסק התקנות הפרקטים הוא שוק רווי ותחרותי שאין כמוהו, כל זאת החל בגלל הפוטנציאל של הרווח שגלום בשוק הפרקטים, לכן המצב שנוצר הוא שיש ספקים של לוחות פרקט, ויש מתקינים, בדרך כלל הספקים מציעים מגוון מוצרים כמו דקים, טפטים, וילונות שטיחים ושטיחים מקיר לקיר. כמובן שהם מציעים גם מגוון סוגים של פרקט, הנפוצים שבהם זה פרקט למינציה ופרקט עץ טבעי.

דודי שמש - טל סחר
דודי שמש הם מתקנים המשמשים לחימום מים ומתבססים על אנרגיית השמש. נוסף על כך, השימוש באנרגיה סולארית על-ידי דודי שמש הוא ידידותי לסביבה.

למה עברתי להסעות בירושלים לעובדים שלי
12/12/10 | תעשייה
בתור בעל מפעל באזור ירושלים, אני מעסיק 80 עובדים, ואחת הבעיות הגדולות שלי בעסק הוא שימור העובדים. השכר שאני יכול לשלם הוא לא גבוהה במיוחד, כי מה לעשות אני מתחרה עם חברות מהמזרח שמייבאות במחירים שהשוק הישראלי לא יכול לעמוד בהם. אז בשביל לשמר עובדים אני הייתי צריך לחשוב על דרכים מקוריות יותר לגרום לעובדים להישאר.

פרקטים, עצים ועיצובים.
28/11/10 | ריהוט
פרקטים, ורצפות עץ הן ללא ספק יופי אמיתי בעיצוב הבית, עץ מלווה את הקיום האנושי, ונמצא בבתים בצורה של רהיטי עץ מכל הסוגים.

מיסוי משקיעי נדל"ן ומקרקעין
השקעה בנדל"ן ומקרקעין, בארץ ובשאר העולם, הופכת ליותר ויותר אטרקטיבית עבור המשקיע הישראלי. עם זאת, השקעה בנדל"ן ומקרקעין כרוכה בסיכונים רבים, כמו החשיפה להיבטי המיסוי שונים העלולים להשפיע משמעותית על כדאיות ההשקעה,והוצאות נלוות כמו למשל הוצאות על עורך דין מקרקעין

שיפוץ - פרקטים לבית
22/11/10 | שיפוצים
משפצים את הבית למראה חדש לחלוטין? אין הרבה דברים שמשנים את מראה החלל מקצה לקצה כמו התקנת פרקטים על כל רצפת חדרי הבית. פרקטים לא רק מביאים שינוי מוחלט לחזותו של כל חלל וחלל, הם גם משנים באופן דרסטי את ההרגשה בתוכו – זהו אינו ריצוף ככל הרצפות שאתם מכירים. יש בריצוף פרקטים חמימות מיוחדת, ביתית ונעימה, שמשדרגת את התחושה בבית, ובמיוחד בעונת החורף הקרירה.

רצפות פרקט
22/11/10 | שיפוצים
אם ריצוף הפרקטים נותן בית אלגנטיות מסורתית, פרקט הוא צעד מעבר הקורות ישר רגיל של ריצוף עץ. במקרה שאתה לא יודע בדיוק מה פרקט הוא, שזה כל צורה של עיצוב נוי הקשורים ריצוף עץ. הרצפה על גן בוסטון סלטיקס בו לשחק הוא רצפת הפרקט הבולטת ביותר. זה יכול לכלול חיתוך עץ אחידה לחתיכות גיאומטריות לתת את הרצפה דפוס או שזה יכול לערב שחבור מורכבת יותר של היער שונים כדי לתת מראה בהתאמה אישית מלאה. רצפות מצועצע כי אתה יכול לדמיין בארמון או מוזיאון הם high-end דוגמאות של פרקטים.

פרקטים - היסודות
22/11/10 | שיפוצים
בעבר, ריצוף עץ היה מצרך מותרות שרק אנשים אמידים יכלו להרשות לעצמם, אך עם כניסת חומר הפרקט, התמונה השתנתה כיום עם ההתקדמות בייצור ושימוש בחומרים זמינים לכל, כל אחד יכול להרשות לעצמו רצפת פרקטים. בנוסף, ריצוף פרקטים מעץ במבוק הפך לפופולארי יותר ויותר ככל שלאנשים עלתה המודעות לאיכות הסביבה, לחומרים ירוקים והטרנד הכי חזק כיום: בנייה ירוקה.רצפת פרקטים נותנת לנו אפשרות להנות מבית מעוצב, והיתרון הגדול שלה הוא שקל לטפל בכל סוגי הפרקטים והם לא דורשים תחזוקה מסובכת או יקרה.

שימוש חוזר בפרקטים
22/11/10 | שיפוצים
האם ניתן בכלל לפרק פרקטים ולהרכיבם מחדש? כן בהחלט ניתן לפרק ולהרכיב מחדש רצפת פרקט.

עונתיות של פרקטים ושטיחים
22/11/10 | שיפוצים
כיום השימוש בשטיחים או פרקט לבית ולמשרד הפך לנפוץ ביותר, הם מתאימים לכל החלקים בבית כמו הסלון המסדרונות, החדרים ואפילו מדרגות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI