דף הבית בניין ואחזקה ריהוט מזרונים טובים
מזרונים טובים
ד"ר גב 01/06/11 |  צפיות: 2863

מזרון הוא לא פחות ולא יותר מאשר פריט הריהוט הכי חשובשיש לנו בבית. מספר שעות לא מבטול במהלך כל יממה ויממה בחיינו, אנו מבליםעל מזרונים ללא תזוזה רבה. מזרנים אלו צריכים לתת תמיכה טובה לגופנו, ויותרמכל עליהם לתמוך בגב ובעמוד השדרה. אורח חיינו כולו מושפע מהצורה בה אנוישנים, וכאשר המזרנים שלנו לא עושים את עבודתם נאמנה אנו נחוש לחץ, עייפותומתיחות במהלך היום, וכן נסבול מכאבי שרירים מכיוון שהמזרון שלנו פשוט לאטוב מספיק.

מזרונים טובים ידעו לספק תמיכה מלאה ושווה לאורכוורוחבו של המזרון כולו, וכן יתאימו את עצמם ללמבנה גופו של השוכב עליהםולנקודות המגע בינו לבין המזרון. מזרונים שלא תומכים בצורה זו גורמים למצבבו גופנו מונח על המיטה באופן לא נכון, כך שעמוד השדרה שלנו לא נמצא בצורתוהטבעית המתאימה לשכיבה. שכיבה באופן זה יגרום להפעלת שרירים שונים בגופנועל מנת לאזן את התנוחה לאחת נוחה יותר. הפעלת שרירים לא רצונית זו, הגורמתלמאמצים של הגוף, תגרום לשרירים להיתפס בכל חלקי הגוף ולכאבי גב טורדניים.שינה כזו תהיה לא מספקת, נקום בהרגשה שלא ישנו מספיק שעות ועייפים כאילושהעירו אותנו לפני הזמן. כבר ברור כי מזרונים משפיעים על איכות חיינו וחייהיקרים לנו באופן ישיר.

מזרונים קיימים במגוון סוגים, ישנם מזרוני ויסקו אלסטי - החומר המיוחד שפותח ע"י תוכנית החלל האמריקאית, מזרוני קפיצים שבהם כל קפיץ הוא מבודד ועוד מגוון דגמים וסוגים אחרים. סוגי מזרוניםשונים מביאים איתם יתרונות וחסרונות שונים, לא כל מזרון יתאים לכל אדם,ולכן חשוב לדעת להתאים לעצמנו את המזרון הנכון. היסחפות אחר אופנות ואנשימכירה נלהבים יכולה לקרות בכנסיה לחנויות מזרונים איכותיות. אל תתפשרו עלבדיקה של המזרן אותו תרצו לקנות ללא תלות בהמלצות של אנשים או המבצעהחודשי. בחנויות המציגות מזרנים ניתן לשכב על מזרונים ללא בעיה ובלי להתבייש. השתדלו לבדוק מספר תנוחות, ואם תוכלו להביא אתהכרית מהבית לשילוב בזמן הבדיקה תוכלו להרוויח מבחירה נכונה. אל תרגישו לאבנוח לבצע זאת, בדיקת מזרונים הינה חלק קריטי ברכישת מזרון חדש.

בבחירת מזרון חדש רצוי מאוד לברר בנוגע לאחריות המתקבלת איתו והתנאים שלה. שימו לב שאתםמבינים את תנאי היצרן לאחריות וגם בנוגע לשילוח במקרה של הפעלת האחריות,אחרי הכל, לא תוכלו לנחש מתי באמת תרצו לממש את האחריות שלכם. מזרנים איכותיים צריכים לעמוד בשימוש יום יומי של כעשר שנים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 ד"ר גב

חברת ד"ר גב הינה החברה הגדולה והותיקה בישראל למוצרי בריאות, נוחות ואיכות חיים.

ד"ר גב משווקת מושבים אורטופדיים, כסאות, כורסאות טלויזיה, כורסאות עיסוי,כריות שינה, מזרונים, מכשירי ומוצרי טיפוח ויופי, מתנות. 


מאמרים נוספים מאת ד"ר גב
 
עיסוי גוף מלא באמצעות כורסת עיסוי
10/07/11 | ריהוט
כורסת עיסוי מאפשרת לכם לקבל עיסויים מעולים, במגוון טכניקות וסוגים, בכל זמן אשר תחפצו בהם, בנוחיות ופרטיות ביתכם – איך אפשר שלא לאהוב את הרעיון הזה?

טיפול בכאבי גב תחתון בעזרת כורסאות עיסוי
10/07/11 | ריהוט
כורסאות העיסוי כיום מצויידות במנגנוני עיסוי מתקדמים שיכולים לדמות עיסוי אנושי, על כל סוגיו ועוצמותיו. מכלולי עיסוי משוכללים אלו מסוגלים לעשות מסז' שוודי או עיסוי רקמות עמוק ואפילו שיאצו.

מדריך לקניית כורסאות עיסוי
01/07/11 | ריהוט
הרכבנו מספר טיפים שימושים לביצוע מחקר ובחירת כורסת עיסוי המתאימה בדיוק לצרכייכם. ישנן הרבה אפשרויות והמון מאפיינים לבחור מתוכם, רוב כורסאות העיסוי מגיעות מצויידות בחזית הטכנולוגיה ובנוחות מקסימלית

מזרונים – במה לבחור ולמה?
28/06/11 | ריהוט
מזרונים ניקנים תוך בתחשבות במידותיהם, רמת הקושי שלהם וכמובן במחירם. מבחר המזרונים המוצע הינו עשיר ונותן מספר גדול של פתרונות שינה, דוגמת מזרונים עם שלט רחוק, כן מזרונים המסוגלים לאפשר לכם לבחור את הטמפרטורה בה תרצו לישון.

טיפים על דגמי כורסאות טלויזיה
28/06/11 | ריהוט
בחירת כורסאות טלויזיה היא לא משימה קלה, אבל שימוש בטיפים שלהלן יעזור לכם לבחורה כורסת טלויזיה או כורסת עיסוי מושלמת עבורכם ובמחיר הגיוני. בהצלחה!

השפעת מחיר מזרון על איכות השינה שלנו
11/06/11 | ריהוט
קניית מזרונים לבית הם לא רכישה קלה. מזרון הוא פריט ריהוט המלווה אותנו בכל לילה, ותומך בגב שלנו בסופו של עוד יום עבודה מאתגר. אבל אם אתם כבר מתחבטים בשאלה "האם צריך לקנות מזרון חדש?" זהו סימן די ברור שהמזרון או מזרונים הנוכחיים שלכם כבר לא עושים את העבודה ותמוכים בכם בצורה טובה כמו בעבר.

צריכים מזרון חדש? כמה להשקיע? ובמה?
11/06/11 | ריהוט
קניית מזרון חדש היא לא מאורע שכיח במיוחד, אבל כיוון שמדובר באיכות השינה ובבריאות הגב שלנו מומלץ מאוד לבצע סקר שוק ולבצע רכישה מושכלת.

מזרונים טובים
01/06/11 | ריהוט
מזרון הוא לא פחות ולא יותר מאשר פריט הריהוט הכי חשוב שיש לנו בבית. מספר שעות לא מבטול במהלך כל יממה ויממה בחיינו, אנו מבלים על מזרונים ללא תזוזה רבה

כסאות מחשב לבית - לשמור על הגב
21/05/11 | ריהוט
ישיבה ממשוכת בכסאות שמעוצבים לא כראוי יכולה לגרום לפציעות בשרירים ולכאבי גב, בגלל תמיכה לא מספקת לגוף היושב.במאמר כמה נקודות שכדאי להתחשב בהן כאשר בוחרים כסאות מחשב לבית או כסאות משרדיים למקום העבודה.

כסאות מחשב – מנהלים או משרדיים
13/05/11 | ריהוט
בתקופת חיינו מחשבים הפכו לפריט הנמצא כמעט בכל בית וכמובן בכל מקום עבודה, כסאות מחשב הפכו למוצר הכרחי לנוחות ויצרנות. את רוב הזמן שלנו ביום העבודה אנחנו עושים מול המחשב, לכן כסאות משרדיים חייבים לאפשר ישיבה לשעות ארוכות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI