דף הבית בניין ואחזקה ריהוט צריכים מזרון חדש? כמה להשקיע? ובמה?
צריכים מזרון חדש? כמה להשקיע? ובמה?
ד"ר גב 11/06/11 |  צפיות: 2839

קניית מזרון חדש היא לא מאורע שכיח במיוחד, אבל כיוון שמדובר באיכותהשינה ובבריאות הגב שלנו מומלץ מאוד לבצע סקר שוק ולבצע רכישה מושכלת.

מתי אנחנו צריכים מזרון חדש? אורך חייו הממוצע של מזרון הוא כ10 שנים.הזמן להחליף מזרון הגיע אם אתם מתעוררים עם כאבי צוואר או גב, או מתקשיםלהשלים 8 שעות שינה רצופות בלילה. כמו כן אם קשה לכם להרדם ואתם מתהפכיםבמיטה ומתקשים למצוא תנוחה נוחה לשינה כנראה שאתם צריכים להתחיל לחשוב עלמזרון חדש כי המזרון שלכם לא מסוגל לתמוך בגופכם כראוי. מזרונים ישניםמשימוש יסבלו משקעים בחלקים מסויימים. בשינה על מזרונים שסיימו את חייהםתקומו עייפים וחסרי אנרגיות. 
לפני שאתם רצים לקנות מזרון חושב לדעת:מזרונים הם לא עיניין של מה בכך, ולא משהו שכדאי להקל בו ראש, ומעל הכל, אלתתפשרו על הנוחות שלכם. חנויות מזורנים מאפשרות לכם לנסות את המזרוניםשלהן לפני הקניה. שכבו במספר תנוחות על כמה מזרונים פוטנציליים ובחרו אתהנוח ביותר לכם שכן לא כל מזרון יתאים לכל אדם.
ההשקעה הכלכלית שיכולה להיות במזרון פרוסה על תחום די רחב, החל מכאלף ש"ח ועד כעשרת אלפים. מזרונים איכותיים יעלו כארבעת אלפים ש"ח ויותר אבל המחיר שלהם ישתלם אם תבחרו לכם את המזרוןהמתאים ביותר לגופכם. בסיס המיטה הינו עוד פריט שיש לתת עליו את הדעת, אםהמשטח עליו מונח המזרן הינו פגום רצוי להחליף אותו. רעשים או חריקות שלהקורות התומכות במזרון הינן סימן שהגיע הזמן להחלפה. במידה ואתם שומרים אתבסיס המיטה, שימו לב למידות הבסיס בקניית מזרון בלבד, אל תקנו מזרון שיהיהגדול מידי לבסיס הקיים.
תחזוקת מזרון חשובה במזרונים חדשים כמובמזרונים ישנים, יש להקפיד להפוך את המזרון על פי הוראות היצרן ולמנוע עלידי כך שחיקה מיותרת. כיום קיימים מזרונים שאין צורך להפוך אותם. קנו מזרון בעל פתחי איוורור בצדדיו שיאפשרו לו למנוע התפתחות של עובש בתחתית המזרון.

וכמה טיפים לסיום: מצאו את החנות הקרובה לביתכם ולכו יחד עם בן/ת זוגכםלהתרשם ממגוון הדגמים האפשרי. בחנות בידקו את המועמדים הפוטנציאלים. הרגישובנוח לשכב על המזרון ותגיעו להחלטה משותפת, כיום קיימים גם מזרונים בעלידרגת קושי שונה בשני צידי המזרון, דבר המאפשר לשני בני הזוג לקבל מזרון לפיההעדפות האישיות של כל אחד ואחת. 
בידקו שכיבה במספר תנוחות, וגם ישיבה בקצהו של המזרון, העריכו את מידת הנוחות והמשיכו אל מזרונים נוספים.ביחרו לכם את מזרון נוח גדול ומפנק ככל השתוכלו להרשות לעצמכם. זיכרו כיהשינה היא חלק חשוב מאוד בחיינו, ומזרון טוב יכול לשפר את השינה באופןקיצוני ובכך להעלות את איכות חייכם ולשפר את מצבכם הבריאותי.
דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 ד"ר גב

חברת ד"ר גב הינה החברה הגדולה והותיקה בישראל למוצרי בריאות, נוחות ואיכות חיים.

ד"ר גב משווקת מושבים אורטופדיים, כסאות, כורסאות טלויזיה, כורסאות עיסוי,כריות שינה, מזרונים, מכשירי ומוצרי טיפוח ויופי, מתנות. 


מאמרים נוספים מאת ד"ר גב
 
עיסוי גוף מלא באמצעות כורסת עיסוי
10/07/11 | ריהוט
כורסת עיסוי מאפשרת לכם לקבל עיסויים מעולים, במגוון טכניקות וסוגים, בכל זמן אשר תחפצו בהם, בנוחיות ופרטיות ביתכם – איך אפשר שלא לאהוב את הרעיון הזה?

טיפול בכאבי גב תחתון בעזרת כורסאות עיסוי
10/07/11 | ריהוט
כורסאות העיסוי כיום מצויידות במנגנוני עיסוי מתקדמים שיכולים לדמות עיסוי אנושי, על כל סוגיו ועוצמותיו. מכלולי עיסוי משוכללים אלו מסוגלים לעשות מסז' שוודי או עיסוי רקמות עמוק ואפילו שיאצו.

מדריך לקניית כורסאות עיסוי
01/07/11 | ריהוט
הרכבנו מספר טיפים שימושים לביצוע מחקר ובחירת כורסת עיסוי המתאימה בדיוק לצרכייכם. ישנן הרבה אפשרויות והמון מאפיינים לבחור מתוכם, רוב כורסאות העיסוי מגיעות מצויידות בחזית הטכנולוגיה ובנוחות מקסימלית

מזרונים – במה לבחור ולמה?
28/06/11 | ריהוט
מזרונים ניקנים תוך בתחשבות במידותיהם, רמת הקושי שלהם וכמובן במחירם. מבחר המזרונים המוצע הינו עשיר ונותן מספר גדול של פתרונות שינה, דוגמת מזרונים עם שלט רחוק, כן מזרונים המסוגלים לאפשר לכם לבחור את הטמפרטורה בה תרצו לישון.

טיפים על דגמי כורסאות טלויזיה
28/06/11 | ריהוט
בחירת כורסאות טלויזיה היא לא משימה קלה, אבל שימוש בטיפים שלהלן יעזור לכם לבחורה כורסת טלויזיה או כורסת עיסוי מושלמת עבורכם ובמחיר הגיוני. בהצלחה!

השפעת מחיר מזרון על איכות השינה שלנו
11/06/11 | ריהוט
קניית מזרונים לבית הם לא רכישה קלה. מזרון הוא פריט ריהוט המלווה אותנו בכל לילה, ותומך בגב שלנו בסופו של עוד יום עבודה מאתגר. אבל אם אתם כבר מתחבטים בשאלה "האם צריך לקנות מזרון חדש?" זהו סימן די ברור שהמזרון או מזרונים הנוכחיים שלכם כבר לא עושים את העבודה ותמוכים בכם בצורה טובה כמו בעבר.

צריכים מזרון חדש? כמה להשקיע? ובמה?
11/06/11 | ריהוט
קניית מזרון חדש היא לא מאורע שכיח במיוחד, אבל כיוון שמדובר באיכות השינה ובבריאות הגב שלנו מומלץ מאוד לבצע סקר שוק ולבצע רכישה מושכלת.

מזרונים טובים
01/06/11 | ריהוט
מזרון הוא לא פחות ולא יותר מאשר פריט הריהוט הכי חשוב שיש לנו בבית. מספר שעות לא מבטול במהלך כל יממה ויממה בחיינו, אנו מבלים על מזרונים ללא תזוזה רבה

כסאות מחשב לבית - לשמור על הגב
21/05/11 | ריהוט
ישיבה ממשוכת בכסאות שמעוצבים לא כראוי יכולה לגרום לפציעות בשרירים ולכאבי גב, בגלל תמיכה לא מספקת לגוף היושב.במאמר כמה נקודות שכדאי להתחשב בהן כאשר בוחרים כסאות מחשב לבית או כסאות משרדיים למקום העבודה.

כסאות מחשב – מנהלים או משרדיים
13/05/11 | ריהוט
בתקופת חיינו מחשבים הפכו לפריט הנמצא כמעט בכל בית וכמובן בכל מקום עבודה, כסאות מחשב הפכו למוצר הכרחי לנוחות ויצרנות. את רוב הזמן שלנו ביום העבודה אנחנו עושים מול המחשב, לכן כסאות משרדיים חייבים לאפשר ישיבה לשעות ארוכות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI