דף הבית בניין ואחזקה ריהוט מדריך לקניית כורסאות עיסוי
מדריך לקניית כורסאות עיסוי
ד"ר גב 01/07/11 |  צפיות: 2882

הרכבנו מספר טיפים שימושים לביצוע מחקר ובחירת כורסת עיסוי המתאימהבדיוק לצרכייכם. ישנן הרבה אפשרויות והמון מאפיינים לבחור מתוכם, רובכורסאות העיסוי מגיעות מצויידות בחזית הטכנולוגיה ובנוחות מקסימלית. קנייתכורסת עיסוי נכונה תעשה בהתחשבות באילו מאפיינים יעילו לכם ולמשתמשיםהאחרים של הכורסה. להלן מספר נקודות שצריך לקחת בחשבון כאשר קונים כורסת עיסוי.

מחקר: האינטרנט מאפשר לכם לבצע מחקר בצורה פשוטה ונוחה למדי. ביחנו את הייצרניםוהדגמים המובילים של כורסאות העיסוי הקיימות בשוק. ישנן הרבה מוכרים אךכמות היצרנים אינה גדולה, לכן מצאו כמה יצרני כורסאות עיסוי וגשו לאתר היצרן או צרו איתו קשר בטלפון. רוב היצרנים של כורסאות עיסויאינם מוכרים באופן ישיר אך ישמחו לענות לשאלותיכם. תוכלו לבקש מפרטיםולהתעניין במאפיינים ספציפיים יותר בכל דגם שמשך את עינייכם. כמו כן מומלץלהקשיב לעצתם של חברים שברשותם כורסת עיסוי, ולא להסתמך רק על המלצתו שלהמוכר בחנות הרהיטים או הכורסאות.

חישבו לטווח הארוך: האם אתםמעוניינים בכורסת עיסוי על מנת לפתור בעיה נקודתית? אם כן אולי כדאילהתחיל בכורסת עיסוי פחות משוכללת וזולה יותר, ייתכן ודווקא מושב עיסוי הוא הבחירה המתאימה עבורכם. לחילופין תוכלו לחשוב על כורסאות עיסויכפיתרון ארוך טווח בו ישולבו מספר מאפיינים וסוגי עיסוי. כמובן שחשוב לזכורשהמחיר משחק פה תפקיד – כורסאות זולות יהיו בעלות אחריות קצרה יותרורכיבים פחות איכותיים בעוד כורסאות עיסוי יקרות יותר יהיו בעלות אחריותארוכה ומנגנונים פנימיים איכותיים בהרבה.

סוגי עיסוי: כורסאות עיסוי מציעות מגוון גדול מאוד של תרפיות מסז' אפקטיביות. תוכלו למצוא כורסאות בעלות מנגנוני עיסוי שעושים מסז' – שיאצו, שוודי, עיסוי רקמות עמוק ועודרבים אחרים. מעט ידע על שיטות עיסוי אלו יוכל לסייע לכם בבחירת כורסת עיסויכיוון שכל אחת מהן מתמקדת בדבר מעט שונה. שיטות מסז' ידניות דוגמת: עיסוילישה, עיסוי תיפוף, עיסוי לחיצות וכו' עלולות להיות מיושמות בצורה שונה עלידי יצרני כורסאות עיסוי שונים, ולכן מומלץ לבדוק כמה כורסאות ולמצוא אתהמתאימה לכם.

מאפיינים נוספים: האם אתם רוצים כורסת עיסוישתעשה מסז' גם בפלג הגוף התחתון? עיסוי לכפות הרגליים? ואולי כורסת עיסוימתחממת? הדום הנפתח ידנית או הדום ממונע? ישנן כמה החלטות חשובות לקבל,בידקו אילו מאפיינים נוספים חשובים לכם וביחרו את כורסת העיסוי שלכם בהתאם.כמובן שלא לכל כורסה יהיה את המפרט המדויק שתרצו וייתכן ותאלצו לבחור ביןמאפיין אחד לאחר.

חישבו על הזמן שאתם משקיעים במחקר כהשקעה לעתיד במציאת פיתרון חכם לבית בדמותה של כורסת עיסוי העונה על כל הצרכים שלכם.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 ד"ר גב

חברת ד"ר גב הינה החברה הגדולה והותיקה בישראל למוצרי בריאות, נוחות ואיכות חיים.

ד"ר גב משווקת מושבים אורטופדיים, כסאות, כורסאות טלויזיה, כורסאות עיסוי,כריות שינה, מזרונים, מכשירי ומוצרי טיפוח ויופי, מתנות. 


מאמרים נוספים מאת ד"ר גב
 
עיסוי גוף מלא באמצעות כורסת עיסוי
10/07/11 | ריהוט
כורסת עיסוי מאפשרת לכם לקבל עיסויים מעולים, במגוון טכניקות וסוגים, בכל זמן אשר תחפצו בהם, בנוחיות ופרטיות ביתכם – איך אפשר שלא לאהוב את הרעיון הזה?

טיפול בכאבי גב תחתון בעזרת כורסאות עיסוי
10/07/11 | ריהוט
כורסאות העיסוי כיום מצויידות במנגנוני עיסוי מתקדמים שיכולים לדמות עיסוי אנושי, על כל סוגיו ועוצמותיו. מכלולי עיסוי משוכללים אלו מסוגלים לעשות מסז' שוודי או עיסוי רקמות עמוק ואפילו שיאצו.

מדריך לקניית כורסאות עיסוי
01/07/11 | ריהוט
הרכבנו מספר טיפים שימושים לביצוע מחקר ובחירת כורסת עיסוי המתאימה בדיוק לצרכייכם. ישנן הרבה אפשרויות והמון מאפיינים לבחור מתוכם, רוב כורסאות העיסוי מגיעות מצויידות בחזית הטכנולוגיה ובנוחות מקסימלית

מזרונים – במה לבחור ולמה?
28/06/11 | ריהוט
מזרונים ניקנים תוך בתחשבות במידותיהם, רמת הקושי שלהם וכמובן במחירם. מבחר המזרונים המוצע הינו עשיר ונותן מספר גדול של פתרונות שינה, דוגמת מזרונים עם שלט רחוק, כן מזרונים המסוגלים לאפשר לכם לבחור את הטמפרטורה בה תרצו לישון.

טיפים על דגמי כורסאות טלויזיה
28/06/11 | ריהוט
בחירת כורסאות טלויזיה היא לא משימה קלה, אבל שימוש בטיפים שלהלן יעזור לכם לבחורה כורסת טלויזיה או כורסת עיסוי מושלמת עבורכם ובמחיר הגיוני. בהצלחה!

השפעת מחיר מזרון על איכות השינה שלנו
11/06/11 | ריהוט
קניית מזרונים לבית הם לא רכישה קלה. מזרון הוא פריט ריהוט המלווה אותנו בכל לילה, ותומך בגב שלנו בסופו של עוד יום עבודה מאתגר. אבל אם אתם כבר מתחבטים בשאלה "האם צריך לקנות מזרון חדש?" זהו סימן די ברור שהמזרון או מזרונים הנוכחיים שלכם כבר לא עושים את העבודה ותמוכים בכם בצורה טובה כמו בעבר.

צריכים מזרון חדש? כמה להשקיע? ובמה?
11/06/11 | ריהוט
קניית מזרון חדש היא לא מאורע שכיח במיוחד, אבל כיוון שמדובר באיכות השינה ובבריאות הגב שלנו מומלץ מאוד לבצע סקר שוק ולבצע רכישה מושכלת.

מזרונים טובים
01/06/11 | ריהוט
מזרון הוא לא פחות ולא יותר מאשר פריט הריהוט הכי חשוב שיש לנו בבית. מספר שעות לא מבטול במהלך כל יממה ויממה בחיינו, אנו מבלים על מזרונים ללא תזוזה רבה

כסאות מחשב לבית - לשמור על הגב
21/05/11 | ריהוט
ישיבה ממשוכת בכסאות שמעוצבים לא כראוי יכולה לגרום לפציעות בשרירים ולכאבי גב, בגלל תמיכה לא מספקת לגוף היושב.במאמר כמה נקודות שכדאי להתחשב בהן כאשר בוחרים כסאות מחשב לבית או כסאות משרדיים למקום העבודה.

כסאות מחשב – מנהלים או משרדיים
13/05/11 | ריהוט
בתקופת חיינו מחשבים הפכו לפריט הנמצא כמעט בכל בית וכמובן בכל מקום עבודה, כסאות מחשב הפכו למוצר הכרחי לנוחות ויצרנות. את רוב הזמן שלנו ביום העבודה אנחנו עושים מול המחשב, לכן כסאות משרדיים חייבים לאפשר ישיבה לשעות ארוכות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI