דף הבית אינטרנט והחיים ברשת ניהול תוכן יש לך אתר? זוהי רק ההתחלה
יש לך אתר? זוהי רק ההתחלה
שיר מנור 26/08/08 |  צפיות: 2887

נראה שמרבית בעלי העסקים מבינים שאתר אינטרנט לעסק הוא בגדר חובה היום. הם הפנימו שאם אתה לא שם אתה לא קיים, ודאגו לכבוש לעצמם פינה ברשת, אם באתר תדמיתי המכיל עמודים ספורים (פרופיל חברה, פירוט המוצרים, גלריית תמונות ופרטים ליצירת קשר), אם באתר מכירתי, ואם באתר המשלב תוכן עשיר ומוצרים למכירה.

אתר אינטרנט דורש תחזוקה

חלקם משוכנעים שכאן הסתיים התהליך, ומעתה אפשר לנוח וליהנות מן הפירות העסקיים שיניב האתר. חשוב להבין שאין זה כך. אתר אינטרנט, כמו משרד פיזי, דורש תחזוקה שוטפת. משרד פיזי דורש ניקיון אבק, אוורור תכוף וריקון הפחים, אחרת איש לא יבקר בו, או שכל מבקריו יימלטו ממנו מייד.  משרד וירטואלי, אתר האינטרנט, דורש תשומת לב דומה - חשוב לעדכן אותו בתדירות גבוהה.

למה חשוב לתחזק את אתר האינטרנט?

•  מידע לא רלוונטי באתר שלך ירתיע את הגולש בו - הלקוח הפוטנציאלי. הגולש יבין שלא נגעת באתר למשך תקופה ארוכה, והוא ירגיש שלא השקעת בו כראוי, ושבאותו אופן לא תשקיע במוצר/שירות שאתה מוכר לו.

•  הגולש המודרני רוצה יותר - באותו אופן שהסועד המודרני לא יסתפק ברוטב אלף האיים לסלט, שסיפק אותו לפני שנים לא רבות, כך הגולש המודרני לא יסתפק באתר המכיל חומר דל שאינו מתעדכן. הגולש מחפש חומר איכותי באתר, הנובע מהמומחיות שלך בתחום העיסוק שלך, ומקנה ערך מוסף למי שנחשף אליו, מעבר למידע על אודות יתרונות המוצר/השירות שלך. פרופיל חברה ופירוט המוצרים שלך לא יספקו את הגולש הממוצע. הביקור הראשון שלו באתר יהיה כנראה הביקור האחרון, וסביר להניח שהוא לא יפנה אליך, ובטח שלא ימליץ לחבריו לבקר אצלך.

• תוכן רלוונטי המתחלף ומתעדכן באופן תדיר יעלה את הדירוג שלך במנועי החיפוש הפופולאריים, ובראשם גוגל. אתר שלא מתעדכן בקביעות בתכנים איכותיים גורר התעלמות מצד מנועי החיפוש. זה הדבר האחרון שהעסק שלך צריך עכשיו...

אין לך זמן לזה? תן למקצוענים לעבוד בשבילך

אנחנו יודעים שלבעלי עסקים/מנהלי שיווק אין את הפנאי הדרוש לשידרוג ולתחזוקה של אתר האינטרנט, ולכן אנו מתחזקים בעצמנו את אתרי האינטרנט של הלקוחות הגדולים במשק, בלי להטרידם - אנו כותבים את התכנים, על בסיס מילות המפתח הרלוונטיות לתחום העיסוק, ומזינים את התכנים למערכות ניהול התוכן.

אנחנו מומחים גם בעיצוב אתרים, ולכן אנו לוקחים אחריות גם על עיצוב ועימוד מקצועיים ומרשימים של כל עמודי האתר, כי הרי ידוע שתכנים איכותיים מוגשים באריזה יפה, כדי שיהיה מושך ונעים לעיין בהם.

כל מה שנדרש ממך הוא להגיד את מילת הקסם... ואנחנו לשירותך.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 שיר מנור

שיר מנור מנהלת מילת הקסם, מציעה לעשרות לקוחות מרוצים חבילה שלמה של שירותי כתיבה ועיצוב גרפי:

· עיצוב, כתיבה ועריכת תכנים לאתרי אינטרנט, שידרוג אתרים, תחזוקה שוטפת של אתרים, הזנת תכנים למערכות ניהול תוכן

· שירותי קופירייטינג - ניהול תוכן לאתרים, כתיבת סלוגנים, כתיבת שמות, כתיבת פרופילי חברות, קופירייטינג לברושורים, דיוור ישיר, טקסטים לאריזות, מודעות, באנרים ועוד

· שירותי עיצוב גרפי - עיצוב ושדרוג אתרים, עיצוב באנרים, עיצוב אייקונים, עיצוב לוגואים, עיצוב פולדרים, עיצוב מודעות, עיצוב ברושורים, עיצוב מצגות, עיצוב גלויות, עיצוב כרטיסי ביקור, עיצוב שלטים, עיצוב דוכנים לתערוכות, עיצוב מגנטים, עיצוב ניירת ועיצוב הזמנות

· כתיבה, עריכה, ניהול והפקה של עיתוני עובדים ולקוחות

מנור מביאה עמה השכלה נרחבת בתחום הכתיבה והעיצוב, וניסיון של 10 שנים בניהול פרויקטי תוכן ועיצוב, בכתיבה ובעריכה שיווקית ועיתונאית עבור קהלי יעד רבים ובמגוון עצום של נושאים וסגנונות כתיבה.

בין לקוחות מילת הקסם תמצאו את אסם, סיסקו, אמישראגז, דן תחבורה ציבורית, ישפאר, מרינה הרצליה, אלקטרה, היפר רוזנפלד, הסוכנות היהודית, espresso club, American Aviation, עידן חדש, מכון וייצמן, ביוסנס, ירושלים של זהב, רולתג, פורטל האמנויות הישראלי, רולתג פארמה, Easywed, פסגות פתרונות מחשוב ועוד. 


מאמרים נוספים מאת שיר מנור
 
איך קופירייטר כותב על נושאים שאינו מבין בהם?
קופירייטר נדרש לרוב לכתוב על נושאים שאינו מבין בהם דבר. לכאורה, משימה בלתי אפשרית, לפחות בעיני הלקוח, או בעיני רוב האנשים שאינם מתפרנסים מכתיבה שיווקית. איך עושים את זה?

כתיבה שיווקית בקיצור
גולשים באינטרנט דורשים התייחסות מיוחדת למצוקת הזמן שלהם. טיפים לכתיבה מקוצרת לאינטרנט יעזרו לכם להתחשב בהם. אז איך מתחשבים בקהל היעד ועוברים לכתוב בקיצור?

עיצוב כרטיס ביקור מסעיר
מדוע חשוב לבחור בעיצוב כרטיס ביקור מקורי ומפתיע? מה כבר יכול להיות חדשני ומסעיר ב עיצוב כרטיס ביקור? כל פרט ופרט. הטיפוגרפיה. הצבע. שילובי הצבעים. הגודל. הצורה. החיתוך. הלמינציה. החומר. האיור. כל תו קטן, השונה מהתבנית הצפויה, עשוי לייצר הפתעה מרעננת ועמה אפקט שיווקי.

כיצד חושבים על רעיון?
שלל טיפים שימושיים להפעלת היצירתיות לצורך גיבוש רעיונות – לכותב, קופירייטר, למעצב הגרפי, לצלם... ולכל מי שמחפש רעיון

כיצד מעבירים בפרודוקטיביות את ימי המיתון? עצות חינם לפרילאנסר היוצר - מעצב גרפי, צלם, קופירייטר
בימים אלה של מיתון במשק, שבהם חברות רבות מצטמצמות ושוקלות מחדש את תקציבי הפרסום, אלה שמהם התפרנסתם בכבוד עד כה, קורה לעתים שגם העסוקים שבינינו, המעצבים והקופירייטרים הפרילנסרים, נאלצים להתמודד עם ימים שקטים, בלשון המעטה. מה כדאי לעשות בימים כאלה מלבד בטן-גב ורגע-של-מרגוע לתאי המוח האחראים ליצירתיות?

כתיבת פרופיל חברה
פרופיל החברה שלך הוא תעודת הזהות של העסק שלך. מטרתו להשיב בקצרה על כל שאלות הלקוח הפוטנציאלי שלך, כולל אלה שלא היה מודע לקיומן עד כה. את פרופיל החברה יש לכתוב בקיצור, באופן שיבליט אותך ביחס למתחרים בלא לפגוע באמינותך

עיצוב לוגו
הלוגו הוא הבסיס לתדמית החברה/הארגון/המוצר/השירות והתשתית לזהות ויזואלית רחבה יותר. עיצוב הלוגו צריך להיות ייחודי, פונקציונאלי, תמציתי ומייצג את המותג, כדי ליצור אצל הצופה בו זיהוי מיידי.
מהו מקור הצורך בלוגו? כיצד סימן אחד טומן בחובו עולם שלם? מהו לוגו? מה מאפיין לוגו טוב?


יש לך אתר? זוהי רק ההתחלה
בניית אתר אינטרנט אינה השלב האחרון בתהליך שיווק המוצר/שירות שלך באינטרנט. היא רק ההתחלה. אתר אינטרנט דורש תחזוקה שוטפת, כדי להיות תמיד רלוונטי ועדכני, באופן שיענה על הצרכים של הלקוח הפוטנציאלי ויקדם אותך במנועי החיפוש.

כתיבה שיווקית לאינטרנט
מרגע שלקוחותיך הפוטנציאליים הגיעו לאתר שלך, יש לך כמה שניות של תהילה למשוך את תשומת לבם. כדאי שתתכנן את השניות האלה באופן מחושב ולא כבדרך אגב. תכנים לאינטרנט צריכים להכיל יותר מאשר מילות מפתח. הם צריכים להתחשב בזמנו הקצר של הגולש ולשרת אותו ככל האפשר, באופן זכיר ומרשים, שיניע אותו ליצור קשר ולבצע עסקה

עיתון עובדים – איך זה עובד? - חלק ב'
בחלקה הקודם של כתבה זו, סיפרתי מדוע כדאי להוציא עיתון עובדים ואיך עושים את זה. רגע לפני שניגשים לעבודה, כדאי לדעת על מה אפשר לכתוב בעיתון עובדים, ומאילו טעויות כדאי להימנע בעת הכתיבה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI