דף הבית אינטרנט והחיים ברשת אתרי משחקים משחקים
משחקים
דניאל אהרון 27/12/11 |  צפיות: 4057

משחקים

במאמר זה לא אכתוב על סוגי משחקים [במאמרים הבאים ככל הנראה כן אך הפעם לא], אלא במאמר זה אני אכתוב על ה משחקים עצמם.

משחקים זה דבר שהומצא אני מאמין לפני הרבה מאוד, ממש לפני המון זמן. ה משחקים נועדו להעביר את השעמום של האנשים שחיים בכל תקופה ותקופה, וה משחקים גם נועדו לעשות כיף לאנשים, גם אם לא בהכרח משעמם להם, תמיד נחמד לצאת להפסקה קטנה ולשחק ב משחקים שונים.

עם השנים רמת ה משחקים הלכה והשתפרה, וכל פעם ה משחקים שודרגו ונהיו יותר ויותר כיפים ומהנים. אני אישית זוכר כי לפני כ20 שנה ה משחקים שהיום מוכרים לכולם וה משחקים שכולם היו משחקים בהם בזמן הפסקות בבית ספר, ואחר הצהריים אחרי הבית ספר, אילו ה משחקים הישנים כמו תופסת, מחבואים, סרדינים, וגם כדורגל וכדורסל וטניס וכדומה רק שה משחקים עם הכדור עדיין מצויים וידועים בתקופתנו... לעומת זאת כמעט ולא נמצא ברחוב ילדים ש משחקים ב משחקים הישנים יותר [המחבואים והתופסת וכל אלה..] . עם השנים משחקים אלו שוחקו פחות ופחות על ידי הילדים מכיוון שהומצאו משחקים הרבה יותר נחמדים וכיפים וגם הומצאו משחקים שלא צריך בשבילם לרוץ ולצאת החוצה ולהתאמץ וכו וכו', ה משחקים האלו הם כל המשחקי קלפים, משחקי הקופסה, משחקי הקוביות ועוד משחקים ביתיים ונחמדים. בגלל כל ה משחקים החדשים האלו אנשים החלו לצאת פחות מהבית והזמינו אליהם אנשים לבית כדי שכולם ייהנו וישחקו ב משחקים החדשים והמגניבים.

לאחר שהומצאו ה משחקים האלה, והטכנולוגיה התפתחה, גם משחקים אלו שוחקו פחות ופחות על ידי הילדים והנוער והאנשים בכלל, מכיוון שכל ה משחקים מהסוג הזה, ועוד הרבה משחקים אחרים שונים לחלוטין שאין אפשרות לשחק בהם ביום יום, הועלו למחשב, לאינטרנט. כיום אפשר למצוא כמעט בכל אתר את המקום המיועד ל משחקים . בכל אתר שמצויים בו משחקים , ה משחקים תמיד מחולקים לקטגוריות שונות ומגוונות כך שיהיה לגולש יותר נוח למצוא את ה משחקים שהוא רוצה ומעדיף לשחק בהם באותו הרגע.

האינטרנט מאפשר לגולשים ואנשים למצוא המון משחקים כיפים ומהנים בקלות רבה, בלי צורך בלהזמין המון אנשים אליך הביתה, ובלי צורך לצאת מהבית, פשוט להתיישב על הכסא, לפתוח את המחשב, לחפש שתי דקות משחקים , למצוא משחק מועדף ולשחק. האינטרנט הוא דבר מאוד יעיל גם בקטע של ה משחקים , כמובן שבעוד המון תחומים האינטרנט מועיל ומשפר את העולם שלנו אך גם בתחום ה משחקים הוא מועיל ממש.

מקווה שגם אתם מוצאים את הסוגי משחקים שאתם אוהבים באינטרנט ומקווה שאתם תקראו עוד מאמרים על סוגי משחקים שאני אכתוב.

תודה על קריאתכם(:


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 דניאל אהרון


 


מאמרים נוספים מאת דניאל אהרון
 
סידה ודן
מתחם מופלא ושלם של חלב וסידן הנקרא סידה ודן!

קייטנות קיץ לילדים
פוסט מרתק על קייטנות קיץ לילדים (:

תוכניות ערוץ הילדים
19/05/12 | טלוויזיה
מאמר מעניין במיוחד על תוכניות ערוץ הילדים השוות במיוחד!

ערוץ הילדים
19/05/12 | טלוויזיה
מאמר מעניין במיוחד על ערוץ הילדים בו תוכלו לקרוא על כל מיני תוכניות וסדרות המשודרות בערוץ הילדים יפה והחינוכי עם השחקים ומנחים הכי שווים! ערוץ הילדים הוא הערוץ הכי שיש (:

אגוצ'י eggochi
בואו קראו עכשיו על עולם מופלא במיוחד שנקרא אגוצ'י או באנגלית eggochi ! אגוצ'י משחק כיפי במיוחד!

monkey quest
monkey quest

moshi monsters
moshi monsters

משחקים לילדים
מאמר על משחקים לילדים

משחקי ילדים
מאמר מרתק על משחקי ילדים

משחקים
מאמר מרתק על משחקים באופן כללי ומשחקים באינטרנט
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI