דף הבית אימון אישי אימון זוגי מדריך סטוצים מרגשים לכבוד יום האהבה 2012
מדריך סטוצים מרגשים לכבוד יום האהבה 2012
Capiyot 13/02/12 |  צפיות: 1997

סקס עם פרטנר לא מוכר וחדש זה תמיד מעלה את ההורמונים בגוף. זה מסעיר, מרגש ועושה מצב רוח טוב. אפשר להתרגש אפילו יותר, אפשר להעלות את הדופק למקסימום ולתת ללב לפעום במהירות שיא, בלי לחטוף התקף לב. איך? אתם שואלים, הנה כמה טיפים לשדרוג הסטוץ לריגוש שיא !

מבחינה ביולוגית, הגוף שלנו מאותת לנו שאנחנו צריכים להעמיד צאצאים ללא הפסקה. הביולוגיה וחברתה האבולוציה לא יודעות שבימינו יש אמצעי מניעה ושאפשר לקיים סקס בלי להביא ילדים לעולם. אם הן רק היו יודעות, ודאי העונג המיני היה יורד ועולה חזרה רק לצורכי רבייה. כשאנחנו מתחילים לשכב עם פרטנר חדש, הגוף שלנו נמצא בסערה כימית שגורמת לנו לא לרצות להוריד ממנו את הידיים. אחרי כמה זמן, ויש מחלוקות על האורך, האנרגיה המינית קצת יורדת ואנחנו מתחילים לחפש עוד דרכים לסיפוק. ואז מתחילים גם לפגוש חברים, ללכת לסרטים ולפגוש משפחה. בקיצור, פחות כיף. בסטוץ, האנרגיה הזו נשמרת. וכדי לעזור לכם לשמור עליה עוד יותר, אנחנו רוצים להעניק לכם כמה טיפים לסטוץ מרגש במיוחד לכבוד יום האהבה 2012, מגיע לכם.

 • מכיר, לא מכיר. מכיר, לא מכיר
  לא בטוח שהטיפ הבא בריא לנפשכם, אבל עם הרגש הוא יטיב. סטוץ עם מישהו שאתם מכירים ולא מכירים. קשר קורקטי ולא מחייב אבל טעון אנרגיה מינית. למשל, עם המזכירה במשרד שלכם או עם המלצר בקפה השכונתי.


 • רחוק מהעין
  להיכנס לאתר היכרויות לסטוצים, למצוא פרטנר או פרטנרית מהצפון בעוד אתם גרים בתל אביב. פשוט לעלות על האוטו ולהפליג לעבר הסטוץ. מיד כשגומרים חוזרים הביתה.


 • מתוק לו מתוק לו
  סטוצים מתוקים ומלכלכים. הגיעו עם ערכת פונדו. שוקולד חם נמס, דבש, קצפת, בננות ותותים. תמרחו אחד על השני. יותר קל ללכלך בבתים של אחרים.
 • ללכת בעקבות פנטזיה
  כשנמצאים בזוגיות לפעמים מתביישים לעשות סקס בכל מיני מקומות הזויים. עם סטוץ אפשר להתפרע ולהגיע למחוזות אחרים. פנטזו יחד ותיהנו במכונית, בשירותים מסריחים ומטונפים, במונית, בתאי הלבשה, בקולנוע ועוד. כיד הדמיון שלכם זה יום האהבה 2012.


 • מי כאן הבוס?
  סטוץ עם הבוס בעבודה או עם המפקד בצבא יכול להיות מסעיר ביותר. הריחוק ביניכם, הדיסטנס וחוסר ההכרות האישי יתרמו לתשוקה.


 • שינויי מזג האוויר
  כשבחוץ סערה אמיתית. גשם ברד, רעמים, ברקים ורוח. כשבחוץ שמש יוקדת, לחות ורוח חמה. מזג אוויר קיצוני יכול לעורר אתכם. זו יציאה מהשגרה, גיוון ובעיטה במוסכמות של אימהות פולניות.
 • התראה והתרעה
  תבקשו מהפרטנר לסטוץ להגיע אליכם בלי הודעה מוקדמת. אתם כל הזמן תהיו במתח מתי זה יקרה, זה יטריף לכם את החושים. וכשזה יקרה זה ירגש.

דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 Capiyot

כפיות הינו המגזין הגדול בישראל בנושא הכרויות ודייטינג. באתר תכנים רבים בנושא שבינו לבינה. 


מאמרים נוספים מאת Capiyot
 
מדריך חילופי זוגות
21/06/12 | הכרויות
חילופי זוגות הופך לאט לאט להיות חלק מהמיינסטרים. זוגות רבים המחפשים גיוון אחרי זוגיות ארוכה מוצאים אותה בחילופי זוגות.

הכרויות סקס
01/04/12 | הכרויות
אומרים שהחיים קצרים, שצריך לנצל אותם עד תום ולנגוס בכמה שיותר מהם. סקס הוא צורך בסיסי של האדם והוא מחפשו באופן תמידי. המאמר מדבר על תחום הכרויות הסקס באנטרנט אשר פורך בשנים האחרונות.

מדריך סטוצים מרגשים לכבוד יום האהבה 2012
לכבוד יום האהבה 2012 הכנו לכם מדריך מיוחד שיעזור לכם למצוא סטוצים לבודדים לאלה שאין להם מישהו או מישהי קבועה. חג אהבה 2012 שמח.

סטוצים
06/02/12 | הכרויות
מה מתחיל באות סמך ונגמר באות צדיק סופית? הוא כולל מפגש מיני ללא מחויבות בין שני זרים או מכרים חפוזים, גברים אוהבים אותו יותר מנשים, אף אחד מהצדדים לא אמור לפתח רגשות, הוא מגוון את חיי המין וחייבים להשתמש איתו בקונדום? יפה מאוד, סטוץ!

בדרך שלה: מדריך הכרויות ללסבית המתחילה
31/01/12 | הכרויות
תמיד חשבת להגשים פנטזיה, להיות עם אישה. רוב הנשים לא מחשיבות עצמן כלסביות אבל בהחלט היו רוצות לחוות מגע של אישה לפחות פעם אחת. מצד שני יש את אלו שטעמו והחליטו שזה הדבר האמיתי. המדריך הבא מביא ארגז כלים מעשי שיעזור עם הכרויות ללסביות. גם מי שאיננה מחשיבה עצמה ככזו ומעוניינת רק בחוויה חד פעמית מוזמנת לקרוא ולהפנים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI