דף הבית אימון אישי אימון אישי סדנאות העצמה אישית
סדנאות העצמה אישית
לילך כהן 10/09/12 |  צפיות: 1997

 

לצעוד קדימה בגאון

ממש שלא כמו בעבר החיים של היום מציבים בפנינו אתגרים מאוד לא פשוטים. זה כמעט לא משנה אם מדובר בעקרת בית שנדרשת להתמודד עם בעיות מיוחדות של הילדים בבית הספר למשל, או באדם שמנסה לעשות הכול על מנת ליצור לעצמו קריירה מרשימה. מסיבות רבות ושונות אנו רואים כיצד סדנאות העצמה אישית מושכות אליהן לא מעט משתתפים במקומות שונים ברחבי ישראל.

כל אחד מאתנו מעוניין להרגיש כיצד הוא מצליח לפתח את עצמו בצורות שונות. זה יכול להיות הרצון להתקדם במסגרת מסוימת וזו יכולה להיות ההרגשה האישית שמטרידה אותנו בגלל כישלונות שונים. העצמה אישית היא דבר חשוב מאחר והיא יכולה לתרום לכל אדם לקראת יציאה לדרך חדשה ולהרגשה הקשורה לכך שהוא צועד קדימה בגאון אל עבר מימוש מטרותיו ולחלומותיו השונים.

כלים נכונים לביצוע פעולות אישיות

חשוב להבין עד כמה הגדרות של מטרות או מצבים שונים יכולים לעזור לנו להעצים את עצמנו בצורה ניכרת. זאת מאחר וכך נמנעים מהתפזרות וממידע מבלבל. במסגרת של סדנאות העצמה אישית אפשר לראות כיצד לומדים המשתתפים להגדיר מהו החלום הזה שיושב להם עמוק בתודעה ומה בדיוק הם רוצים להשיג או לממש כשהם מדברים על מטרות שונות, גדולות ומאתגרות ככל שיהיו.

בסדנאות איכותיות רואים רבים כיצד הם לא צריכים להתנגש באנשים אחרים וכיצד אין הם צריכים להכניע את מי שמולם או להיכנע לו בצורה כזו או אחרת. סדנאות העצמה אישית שמנוהלות בצורה מקצועית מדגישות את הכלים המוחשיים והרגשיים שבהם ניתן להשתמש בדרך להגשמה עצמית ובדרך להרגשה שבה כמעט ולא קיימת מטרה שאותה אי אפשר להשיג.

סדנא שהיא חוויה מעצימה בפני עצמה

מסגרות שונות מנסות להראות למשתתפים בהן דרכים מגוונות להצלחה ולהשגת כל תוצאה שאליה הם מכוונים. אך נראה כי עבור המשתתפים הרי שהם מבקשים ליהנות בצורה חווייתית ממסגרת איכותית על מנת שיוכלו לספוג את החומרים המועברים אליהם. ספיגה חווייתית יותר תאפשר הפנמה של ידע רב וחשוב, ובכך היא תעניק גם את הכלים האמיתיים לקידום ולהצלחה.

כך, אלו המגיעים אל סדנאות העצמה אישית מעוניינים לחוות את הדרך שהופכת אותם לכאלו שיכולים להגשים את החלום שלהם. לכן נראה כי אף אחד לא ישמח לקבל חומר "יבש" או משעמם אלא שכולם ישמחו לקבל דוגמאות מהחיים ולשמוע את התובנות החכמות שיאפשרו להם לנהל את עצמם בצורה טובה יותר ולנצל את היכולות שלהם בצורה מרבית.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 לילך כהן


 


מאמרים נוספים מאת לילך כהן
 
יעוץ זוגי
על מנת לשפר את איכות הזוגיות שלהם ואת איכות חייהם בכלל מרגישים זוגות רבים כיצד עליהם לבצע מהלכים חשובים וצעדים נכונים.

משבר בזוגיות
את המשפט "אף אחד לא מלקק דבש בחיים" כולנו מכירים. נראה כי הדבר נכון גם לגבי זוגיות מאחר ובפעמים רבות למרות כוונות טובות של שני בני הזוג נוצרים חיכוכים לא נעימים שיכולים רק להזיק.

ייעוץ זוגי
בני זוג רבים חושבים שהם עושים את הכול נכון. לכן הם מופתעים לגלות לעתים כיצד אין כל הסכמה בינם לבין השותף לחיים או כיצד הם מגיעים לחיכוך מר בעקבות דבר פעוט.

טיפול זוגי
בלא מעט פעמים אפשר לראות כיצד מערכת יחסית מסוימת נתקעת לה והיא זקוקה לרענון או להתנעה מחדש,

הפעלות לימי הולדת
ברגע שמתקרב יום ההולדת אנו מנסים לעשות פעולות שונות על מנת להבטיח את ההנאה ממנו.

מיטת מעבר
17/10/12 | הורות
ברגעים רבים של חיי התינוק אנו מזהים כיצד יש לבצע מהלכים שונים על מנת לעזור לו. בכל חודש וחודשו אפשר לראות כיצד על התינוק עוברים שיוניים רבים וכיצד הוא מתפתח מול עינינו.

מיטה לגיל שנתיים
17/10/12 | הורות
חודשים מספר לאחר לידתו מתחיל הילד להתפתח ולבצע פעולות שונות.

מיטת מעבר לתינוק
17/10/12 | הורות
חייו של התינוק נראים לנו לעתים כשגרתיים או ככאלו שמתנהלים להם על מי מנוחות.

סדנא לחשיבה חיובית
לא אחת אנו רואים כיצד גישה שלילית אינה מביאה אותנו למקומות טובים והיא בעצם מונעת מאתנו הצלחה או מימוש שאיפות שונות.

סדנאות צחוק ליום הולדת
הגעתו שלו יום ההולדת מסמנת גם חיפושים אחר אטרקציה מיוחדת שתהפוך את המסיבה לכזו שבה כולם ייהנו.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI