דף הבית אימון אישי אימון אישי - אחר סדנאות
סדנאות
miriluli 27/05/13 |  צפיות: 1943

סדנאות גיבוש יכולות להתבצע במסגרת יום כיף או ערב כיף שהמשרד או החברה גם ככה מארגנים לעובדים והן יכולות להתבצע גם בנפרד מימים כאלו. את הסדנאות ניתן לערוך בסיומו של פרויקט משמעותי, בתחילתו של פרויקט כזה או בכל הזדמנות אחרת בו העובדים במשרד או המנהלים מזהים צורך ביום מיוחד שכולו מוקדש לעובדים וליחסין ביניהם.

סדנאות פיתוח מנהלים את הסדנאות ניתן לערוך בכל מקום החל ממשרדי החברה, דרך מקומות נבחרים בחיק הטבע ובכל מקום אחר שנראה מתאים ונוח למארגני הפעילות. כאשר מארגנים לעובדים סדנאות גיבוש חשוב מאוד לשים לב שלצורך כך מביאים מנחה שיש לו נסיון רב בתחום והוא יודע כיצד לגשת לעובדים שונים מרקעים שונים ולהעניק להם חוויה חיובית, שתעזור להם להתגבש יחד ולהתקרב זה לזה. ישנן מגוון של סדנאות שיכולות להיות מתאימות לגיבוש העובדים שבחלקן ניתן לציין סדנאות משחק, סדנאות תטרון, סדנאות צחוק, סדנאות אלתור וכן הלאה.

סדנאות גיבוש הן בעלות הרבה מאוד יתרונות עבור העובדים. אחד הדברים שסדנאות גיבוש גורמות להם הוא שיפור התקשורת בין העובדים השונים במשרד. מעבר לכך, סדנאות פעילות, זאת אומרת, סדנאות גיבוש אשר משלבות באופן פעיל את העובדים במהלך הסדנא ומפעילות אותן, יכולות גם לגרום לשיפור ניכר בשיתוף הפעולה בין העובדים. מעבר לכך, הסדנאות האלו מאפשרות לעובדים להכיר זה את זה באופן מעט שונה מכפי שהם מכירים אחד את השני במהלך השגרה השוטפת או במהלך העבודה. דבר חשוב לא פחות הוא שהסדנאות גם מעלות את מורל העובדים ועוזרות להם להגיע לעבודה חדורי מוטיבציה ועם חיוך על הפנים. דבר זה לא רק עושה טוב לכל עובד ועובד בחברה אלא גם עושה טוב לחברה או למשרד כעסק.

סדנאות גיבוש עוזרות לקרב את כל העובדים במשרד זה לזה. לא צריך לחכות שתתפתח אווירה עכורה במשרד על מנת ליצור סדנאות גיבוש שכאלו. הסדנאות האלו יכולות להיות נהדרות גם לעובדים שעובדים יחד ביחסי עבודה טובים. הסדנאות מאפשרות להכיר זה את זה לעומק, וכאמור לעיל, מזוויות שונות, דבר שאין לו תחליף. כך שבכל מקרה כדאי לא לוותר על אותן סדנאות גיבוש.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 miriluli


 


מאמרים נוספים מאת miriluli
 
מטבחים
מטבחים רבים מעוצבים בסגנון מודרני. מטבחים מודרניים לרוב מצטיינים בפונקציונאליות שמתאימה לצרכים של המשתמשים במטבח. כמו כן, מטבחים מודרניים מעוצבים בצורה מרהיבת עין. מטבחים הם מקום בו בני הבית מבלים זמן רב. אם בגיחות למקרר, אם בבישול ארוחות ואם באכילה של ארוחות במהלך היום. לכן כדאי להשקיע בעיצובם של מטבחים. כמו כן, יש לדאוג לכך שהמטבח יהיה נוח לעבודה כמה שרק ניתן ואם אפשרי גם מרווח. תכונות אלה יהפכו את חוויית הבישול למהנה ומענגת במיוחד.

עיצוב מטבחים
עיצוב מטבחים מתבצע לפי התאמה אישית, עיצוב מטבחים יעיל, אופנתי ומאוזן יקנה לנו את הנוחות המרבית תוך שמירה על מאפייני הבית. לפני עיצוב מטבחים, כדאי כי תחשבו, מי מכם משתמש הכי הרבה במטבח? ואם אתם רגילים לבשל הרבה או אוהבים יותר לאכול בחוץ? האם אתם מעוניינים במטבח גדול און קטן? לאחר שהחלטתם לפי התשובות לשאלות, תוכלו כבר להתקדם הלאה.

ריהוט משרדי
02/07/13 | ריהוט
ריהוט משרדי הוא בהחלט חשוב לכל משרד, בכל חברה, בכל מקום עבודה. ריהוט משרדי משמש אותנו בזמן העבודה עוזר לנו להתרכז

צימרים בכפר
צימרים בכפר סבא לרוב לא נמצאים ברשימת סדר העדיפויות במקומות שכדאי לצאת אליהם לחופשה. עם זאת, צימרים בכפר סבא מתאימים מאוד לאוכלוסיות רבות של אנשים גם לשהיות קצרות מאוד של לילה או כמה לילות בודדים וגם לשהיות ארוכות יותר של כמה שבועות או אפילו כמה חודשים. צימרים בכפר סבא מתאימים מאוד לתיירים מחו"ל אשר באים לאיזור השרון כדי לבקר בארץ ולבקר קרובי משפחה

מקררים
לכולנו יש בבית מקררים, ישנם כאלה עם מקרר אחד, אחרים עם כמה מקררים, בבתים מסוימים אפילו יש מקפיא גדול שלא קשור למקרר, היות ואין מספיק מקום בפריזר הרגיל.

משרד חקירות
כשאומרים משרד חקירות האסוציאציה הראשונה שלנו היא מהסרטים. בלשים שעובדים בתוך משרד חקירות קטן וחשוך בסמטה צרה. חוקרים עם מקטרת וכובע גדול שמסתיר את פניהם. אבל איך באמת מתנהל משרד חקירות, איזה שירותים הוא מציע? ישנם סוגים שונים של שירותים אותם מציע משרד חקירות טוב.

חקירות
חקירות אלה מתחילות כשאתה מביא את החומר הבסיסי על האדם, את החשד ומה רצונך להוכיח. חשוב ביותר להביא עובדות שכולן אמת אחרת חקירות כאלה אינן אפקטיביות. כדי לבצע חקירות כאלה משתמשים במצלמות נסתרות, מכשירי האזנה, פוליגרף ועוד. חקירות כאלה נלקחות מאוד ברצינות ויש בכוחן לפגוע אם לא זהירים. לכן חשוב לפתוח חקירות מסוג זה רק במשרדים אמינים ובעלי ניסיון.

ריהוט משרדים
18/06/13 | עיצוב
ריהוט משרדים הוא לא פעם משימה מאתגרת ביותר. אין ספק כי בעיצוב ובריהוט משרדים מושקע מאמץ רב ומחשבה רבה משום שהמראה החיצוני של המשרד יכול להיות גורם מכריע ביחסם של לקוחות ואנשי מקצוע שונים בהתייחסותם למשרד. משרד מטופח ונקי אשר מרוהט בטוב טעם יכול ליצור רושם נפלא על הלקוחות המבקרים בו.

ספסלים וכסאות המתנה נוחים במיוחד
ספסלי המתנה יש לבחור על פי התיחסות לכמה קריטריונים שונים. כאשר קונים ספסל המתנה אחד הקריטריונים הראשונים והחשובים

טפט איכותי
טפטים יכולים לשנות את ביתנו בצורה שלא חשבנו עליה קודם לכן. אנו יכולים להוסיף לעיצוב של בית רבות באמצעות טפטים. טפטים מתאימים לקירות או לארונות, אנו יכולים לצפות אותם עם טפטים ולשנות להם את המראה. טפטים קיימים במגוון רחב של צבעים וסגנונות אנו צריכים לבחור את הצבעים והסגנון שיתאימו לביתנו הכי הרבה. טפטים כשמם כן הם שכבה דקה ולא מורגשת כל כך מלבד המראה, על הקיר או על הארונות. טפטים הם רטרו, בעבר הם היו בכל בית כמעט ששיפץ ונעלמו לזמן מה ושוב חזרו אלינו ועכשיו נמצא אותם שוב בהמון בתים, בסלון, במסדרונ
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI