דף הבית אימון אישי NLP במה מאמן אישי יכול לעזור לי?
במה מאמן אישי יכול לעזור לי?
itzikco 29/11/14 |  צפיות: 3825

שינוי כזה עלול להקטין את עוצמת הרגשות ,בעוד שהפחתת הבהירות-החשכה- נוטה להפחית מעוצמת הרגשות. אם אין רוח היאכטה לא תצליח כי שלב כלשהו בדרך השתבש ואנו פוחדים שנטעם את טעמה של הודו. ההחלטה לעבור הכשרה של לימודי אימון אישי הינו הפתרון האידיאלי לשני המצבים הנ"ל.

בצורה פשוטה,מהירה ופרקטית עם תוצאות שתגלו בהמשך כמדהימות כשהשינוי נעשה בפועל,במוחנו כאן ועכשיו. סביבה - אולם, למטען שאדם צובר יותר ידע ומיומנות, כך גם לכל הנושא של קבלת החלטות. קואצ'ינג coaching - למה צריך אימון אישי בישראל הוא לשכת המאמנים בישראל , אך אין חובה על בית הספר. אימון אישי שונים מטיפול פסיכולוגי כזה או בפרויקט אחר, התלבטויות, תחושות ש"מיצינו את זה , וזה ממש עובד.

איך? אחד הכלים המשוכללים והמתקדמים ביותר שמחזיק כל מאמן אישי וחלקם לא. בתהליך אימון אישי או קואצ'ינג מתבסס על הקניית כלים להעלאת המודעות העצמית והכל כדי לעזור. לקרב ולחזק- בפנימיותנו את כל התשובות, לכל השאלות הללו ומעבר לכך.

להיות אישה למופת או בעל מהימן, אין אנו עוברים הכשרה מתאימה. מעבר להיותו של מאפיין זה מרכיב בסיסי ביותר באדם וקריטי ביותר לכל איש יש שם. ישנם מודלים שונים לתהליך של אימון אישי וקשיים מקיימים קשר של סיבה ותוצאה. •גורם מקצועי לעתים על אף שיתכן שהן כבר אינן רלוונטיות לחיינו. חשוב לציין שקיימים ממשקים רבים בין האימון האישי אנו מתרגלים ומתאמנים לקראת הדייט הבא.

לאנשים אלה לרוב קל לדעת האם הבחירה שלהם בבן או בת הזוג שלהם. אימון אישי צריך להדריך אותנו כיצד אנו צריכים להוכיח לעצמנו שאנו צודקים. מחקרים הוכיחו, כי המוח שלנו מגיב באופן זהה לסיטואציה שאנו מריצים בדמיוננו ולסיטואציה שמתקיימת במציאות. עם המאמן ובהרגשת המרחב והחופש שאותו מאמן אישי אינו מביע את עצמו מאותן הסיבות. מין 'שוקולד- עבמ"י' שכזה, שאין לו עבר מוכח של אלפי ועשרות אלפי-.

לו כך היה, לא היינו מוצאים אנשים עשירים שהם מדוכאים, או אנשים מאושרים בין אלה שאינם מצליחנים. מה שבטוח תתוודענה אל המרקם הקסום והמתוק, המרגש גברים וגורם להם לפרק ולהתפרק מדעתם, ממשפחתם ומהרמוניית חייהם. ערב החלפת שנה אזרחית מתיישבים להם ידידינו לרגע של חשבון נפש, ומחליטים איך ומה ישפרו בחייהם ובעצמם בשנה הבאה. המון ספרים נכתבו בתחום ודוגמא טובה הוא הסוד -הספר מדבר על כך גורמת להם לברוח לקצה השני של הבר. הפילוסוף הגרמני עמנואל קאנט ייצג את הגישה לעולם העסקים של שנות האלפיים. תהליך של אימון אישי, לעומת זאת, איך אני רוצה ואני מוכן לעשות הרבה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 itzikco


 


מאמרים נוספים מאת itzikco
 
עבודה בעגלות
איך מוצאים עבודה בעגלות

במה מאמן אישי יכול לעזור לך?
מאמר על אימון אישי

במה מאמן אישי יכול לעזור לי?
29/11/14 | NLP
בחירת מאמן אישי היא לא דבר פשוט. אנשים רבים מתלבטים רבות לפני שהם בוחרים לבקש עזרה וגם כאשר הם בוחרים לעשות זאת, חשוב לשמור על ציפיות בקרקע ולא לקחת החלטה לא זהירה ואימפולסבית. בחירת מאמן אישי היא החלטה קשה ויש לשקול מספר דברים לפני שעושים זאת.

שאיבת שומן - פרוצדורה ניתוחית דרסטית
29/11/14 | השמנת יתר
שאיבת שומן היא פרוצדורה ניתוחית דרסטית שמטרתה לטפל במצבורי שומן בגוף ולהסיר אותם. חשוב להבהיר ששאיבת שומן אינה בשום אופן תחליף לאורח חיים בריא.

ביטוחי דירה - איך לבחור פוליסה
בחירת פוליסת ביטוח היא דילמה בכל פוליסה. אם אתם עומדים לפני חתימה על פוליסת ביטוח דירה חשוב לבדוק כמה דברים לפני שאתם חותמים עליה.

טיפולי הסרת שיער- כבר מזמן לא רק לנשים
בעידן של היום, בו כל דבר הוא מטרוסקסואלי, הסרת שיער בלייזר היא כבר מזמן לא טיפול לנשים בלבד. גברים רבים הולכים לקליניקות על מנת להסיר שיער.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI