דף הבית עסקים תעשייה מעקות זכוכית בטיחות ויופי ללא פשרות
מעקות זכוכית בטיחות ויופי ללא פשרות
COOL SEO 27/02/20 |  צפיות: 103

מעקות

כל מבנה בעל מספר מפלסים מתוכנן בקפידה תוך כדי התחשבות באלמנטים בטיחותיים. אחד מהאביזרים הנדרשים הוא מעקה בטיחות. ניתן למצוא מעקות בגרמי מדרגות, במרפסות, על גגות יציבים המיועדים לאירוח וכדומה. מעקות אינם מותקנים רק במבנים פרטיים בהם גרים אנשים או בציבוריים ועסקיים בהם הם שוהים, אלא גם במרחב הציבורי. במצפורים המשקיפים לנוף, בטיילות מעל לים או בפארקי טבע ובעצם במקומות מוסדרים שנועדו לקלוט קהל גדול הבא לבלות, לצפות במיזמים ועוד. מבחינים במעקות מסוגים שונים והמיוצרים מחומרים מגוונים. יש מעץ, מפלסטיק קשיח, מתכת, זכוכית וכדומה. יש כאלה שמשולבים בהם שני סוגי חומרים גם יחד. המשותף לכולם הוא שהם אמורים להיות מיוצרים על פי תקנים מיוחדים. כלומר, מחומרים חזקים העומדים בלחץ ומשקל של בני אדם, על פי מידות מאושרות, ובעיקר גובה נכון למניעת נפילות, במרווחים תקניים בין סורגי המתכת ובין קצהו התחתון של המעקה לקרקע או לרצפה. הצורך הוא שהם יותקנו היטב ויהיו יציבים וחזקים וייצרו את ההפרדה המסיבית שבין המפלסים. כך יוכלו מבוגרים להישען עליהם, להיעזר בהם בעת עליית מדרגות וכדומה. כמו בפריטים נוספים המיועדים לבתים ולסביבה חיצונית, גם את המעקות ניתן לעצב בצורה נאה על מנת שישתלבו בתוך המרחב הפנימי והחיצוני ואף יוסיפו לו חן רב ועניין. מעקות אלומיניום עונים על ההגדרה הזאת. הם חזקים וגם מאוד אלגנטיים. הם משתלבים היטב עם חומרים שונים. בתוך הבית עם זכוכית, עץ, בד, פלסטיק ועוד, ובמרחב החיצוני הם ייראו טוב ליד גינה פורחת וצבעונית, מעל דק בצבע חום או אחר, בסמוך חול צהוב, בצמוד לסלעי אבן, משטחי אדמה חומה וחומרים נוספים הנמצאים בטבע.

מעקות זכוכית

בחירת סוג המעקה נעשית על פי שיקולים שונים. מראה הבית, מיקומו, סגנון העיצוב שלו, החלל בו הם נדרשים, וכמובן, שנכנסים גם שיקולי טעם אישי ויכולת כספית. מעקות זכוכית הם מהנדרשים והנפוצים ביותר שיש בנמצא, ויש לכך סיבות רבות. הם חזקים ונאים ועמידים ללחות ולמים. ניתן למצוא מעקות כאלו בסגנונות שונים אבל הרוב מגיע עם מסגרות בקווים ישרים ופלטות זכוכית בתוכן. הקלאסיים הם  בצבעים לבנים מגוונים עם זכוכית שקופה. זה שילוב נאה ביותר. ניתן לראות את הנוף הנפרש דרכן, כך, שהן מתאימות מאוד למרפסות וגגות. אור רב עובר דרכן, ולכן, הם מסייעות לחלל הפנימי שבבית להיות מואר. הצבע הלבן והשקיפות מכניסים אור וחיוניות לבתים עם חללים קטנים אבל גם לרחבי ידיים. צריך לזכור, כי תמיד ניתן להוסיף וילונות ואלמנטים אחרים של הצללה כאשר רוצים שהוא יוחשך מעט. כמובן, שניתן למצוא מסגרות בצבעים אחרים, וכן, זכויות צבעוניות, חלביות, מחוספסות ועם טקסטורות אחרות. כל גוון וטקסטורה אחרת מוסיפים ייחוד ועומק לכל בית ומעצבים מנצלים את התכונות הללו בעת שהם מתכננים את העיצוב הכללי בבית. הן האלומיניום והן הזכוכית הם חומרים נעימים למגע וקל לטפל בהם ולנקותם. אלומיניום הוא חומר חזק וקל וניתן לעבד אותו היטב. מסגרות המעקות מיוצרות מפרופילים חזקים והזכוכית בהן הינה מחוסמת וכזאת שעברה עיבוד מתאים לעמידה בחוסן. כאשר היא נשברת היא מתנפצת לרסיסים קטנים שקשה להיפצע מהם במגע ראשוני. הבלאי של חומרים אלו נמוך, ומשום כך, מעקה זכוכית ייראה טוב גם לאחר שנים רבות. את המעקות ניתן להזמין בנסיבות שונות: בעת בניה, שיפוצים, או סתם כאשר רוצים לרענן את מראה הבית. חברת "איתן המעקות" הינה בעלת מוניטין בתחום. מומחיה יכולים לייעץ ולהתקין כל דגם מעקה זכוכית שנבחר על ידי הלקוח.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 COOL SEO


 


מאמרים נוספים מאת COOL SEO
 
CBD סגולותיו והשפעותיו של השמן
סיבידי איך ועל מה הוא משפיע ובמה הוא ממש עוזר...

שמן סיבידי לחרדה
26/08/20 | צרכנות
איך שמן הסיבידי יכול לעזור בטיפול בחרדה

סיבידי לכלבים
בעלי כלבים אמורים לדאוג לכל מחסורם כולל לבריאותם. כלבים סובלים ממחלות ומנגעים שונים ודרכי הטיפול אצלם משתנים בהתאם לצורך.

מה צריך לדעת לפני שמזמינים שירותי ביובית?
בפתח תקווה ניתן למצוא סוגי מבנים שונים כולל פרטיים, עסקיים, ציבוריים ואחרים, ובכל מבנה יש מערכת ביוב שתפקידה היא להעביר את המים המשומשים ומי השופכין החוצה. מערכת הביוב עשויה מבטון או מפלסטיק קשיח ואמורה להיות אטומה לסביבה החיצונית. היא בנויה בעומק הקרקע ורק המכסים של בריכות הביוב נגלים לעין.

למה צריך שירותי ביובית?
בכל בית יש שתי מערכות אינסטלציה מקבילות. האחת אשר מכניסה מים המגיעים עד נקודות הקצה (הברזים, הטושים, האסלות וכדומה), והשנייה היא זאת אשר מפנה את המים המשומשים אל בריכות הביוב החיצוניים.

מעקות זכוכית בטיחות ויופי ללא פשרות
27/02/20 | תעשייה
כל מבנה בעל מספר מפלסים מתוכנן בקפידה תוך כדי התחשבות באלמנטים בטיחותיים. אחד מהאביזרים הנדרשים הוא מעקה בטיחות. ניתן למצוא מעקות בגרמי מדרגות, במרפסות, על גגות יציבים המיועדים לאירוח וכדומה.

המרכז העולמי לחסד - סיוע לחולים נזקקים.
16/09/18 | יהדות
המרכז העולמי לחסד עוסק במתן עזרה לחולים ולמשפחות עניות, מאמר זה סוקר כמה נקודות וכמה אפשריות לתרומות לעזרה לנזקקים.

טיפים לבחירת אינסטלטור מקצועי
21/08/18 | שיפוצים
דילמה נפוצה בקרב אנשים היא בחירת בעל מקצוע אמין ואיכותי, במאמר זה נסקור וניתן כמה טיפים לבחירת אינסטלטור מקצועי

שירותים ניידים לכל מטרה
אפשר לספור על כף יד אחת את נותני השירות בתחום השירותים הניידים, אז איך לבחור את הספק הנכון ומה כדאי לדעת לפני שמזמינים

איטום גגות
איטום גגות הוא ללא ספק הוצאה נכבדת, מאמר זה יסביר איך ההוצאה הזו הופכת להשקעה וכמה היא חשובה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI