דף הבית בניין ואחזקה בניין ואחזקה - אחר מה צריך לדעת לפני שמזמינים שירותי ביובית?
מה צריך לדעת לפני שמזמינים שירותי ביובית?
COOL SEO 19/07/20 |  צפיות: 183

מה צריך לדעת לפני שמזמינים שירותי ביובית?

בפתח תקווה ניתן למצוא סוגי מבנים שונים כולל פרטיים, עסקיים, ציבוריים ואחרים, ובכל מבנה יש מערכת ביוב שתפקידה היא להעביר את המים המשומשים ומי השופכין החוצה. מערכת הביוב עשויה מבטון או מפלסטיק קשיח ואמורה להיות אטומה לסביבה החיצונית. היא בנויה בעומק הקרקע ורק המכסים של בריכות הביוב נגלים לעין. סתימות עלולות להיגרם מחדירת שורשים אליהם, וזאת, כאשר יש סדקים בצנרת דרכם הם מצליחים לחדור ולהתרחב. פוטנציאל שני להיווצרותן הוא עקב הימצאות גופים זרים המגיעים בעיקר מהאסלות. כאלו הם גלילי נייר טואלט, מיכלי סבון אסלה  המולבשים על האסלה, תחבושות היגייניות וכדומה. כאשר גם השורשים וגם הגופים הללו נאחזים זה בזה אזי הסתימה היא מורכבת וקשה ומחייבת הזמנת ביובית. סתימות יוצרות הצפות הפורצות מהאסלות ו/או מבריכות הביוב, וכאשר כמות המים גדולה אזי, לרוב, רק ביובית בפתח תקווה מסוגלת לפתור את הבעיה במהירות ויסודיות. ניתן להתייעץ עם אינסטלטור בעל ביובית לפני שמזמינים אותו. תיאור הבעיה בשילוב צילומים מהשטח יסייעו לו לאבחן היטב את המצב. במקרה והסתימות חוזרות על עצמן בתדירות גבוהה, וכאשר מערכת הביוב נמצאת בסביבת עצים ושיחים גבוהים, אזי הסבירות לחדירת שורשים רבה. כל העובדות הללו רק מחזקות את הצורך בביובית. במידה והתקלה היא בלילה אזי יקדים האינסטלאטור הגעתו כדי למנוע סבל מהדיירים. הצפות אלו מפיצות ריחות רעים, ובנוסף, עלולות ליצור מחלות ונגעים אחרים כתוצאה  מהמים המזוהמים בחיידקים. כדאי מאוד, במקרה כזה, להזמין ישירות אינסטלטור בעל ביובית ולא להסתפק רק באינסטלאטור שיש בידיו מוטות לפתיחת ביוב, מסיבה הפשוטה. בעל ביובית ינסה קודם לפתוח עם מוטות וכשלא יצליח יעבור לשימוש בביובית. במקרה השני, יהיה צורך בשירותים של שני בעלי מקצוע המייקרים אותם ואף נמתחים לזמן ממושך יותר.

שירותי ביובית

ביובית בפתח תקווה בנויה לעבודות אלו בגלל המערכות הנמצאות עליה. מדובר על רכב היכול להגיע קרוב לאתר  ובעל צנרת שניתן למתוח אותה לאורך מרחק רב. הרכב הוא מסחרי ויכול להיות טנדר גדול או משאית קלה שעליו יש מיכל גדול לאגירת נוזלים, וכן, מערכת ליניקת נוזלים ומערכת להזרקת מים בלחץ. הפעולה הראשונה לאחר התמקמות במקום היא שאיבת כל תכולת המים מהמערכת. או אז, ניתן להכניס מצלמת סיב אופטי לצילום הצנרת ולזיהוי מקום הסתימה. ניתן לראות את כל הצילומים במסך המצוי בידי המפעיל. בשלב הבא, מחדירים את הצינור להזרקת מים אשר בקצהו יש דיזה המיועדת ליצירת סילון דק ובעל עוצמה רבה. המים הללו מסוגלים לחתוך גופים זרים, לרסק, ענפים ושורשים ולפורר את הסתימה בצורה יסודית. גם פסולת מוצקה אחרת לא מצליחה לעמוד מול הזרם ונשטפת הלאה. בשלב הבא ממשיכים לשטוף את דפנות הצנרת ומקלפים שאריות לכלוך דבוק אשר הצטבר לאורך זמן. לאחר סיום פעולת הניקוי, ניתן, אך לא חייבים, לשפוך חומרים קוטלי עשבים. עכשיו אפשר גם לצלם שוב את המערכת הנקייה ולזהות את הסדקים והשברים אשר דרכם חדרו השורשים. אם רוצים לשקמה אז זה הזמן לבקש זאת מבעל הביובית המתמחה גם במשימות כאלו. שירותי ביובית בפתח תקווה ניתנים גם לשאיבת מי הצפות, בורות ספיגה, בורות שומניים במפעלים ועוד. היות וקיימות ביוביות מדגמים שונים הנבדלים ביניהם בגודל הרכב, קיבולת המיכל ובעוצמת תפוקת העבודה הרי שכדאי להזמין את זאת המותאמת לעבודה הנדרשת. במידה והיא תצטרך לנסוע בחניון או במבנה מקורה נמוך אז כדאי להזמין אחת נמוכה. מומלץ להתייעץ עם בעל ביובית שיש לו מוניטין רב בתחום.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 COOL SEO


 


מאמרים נוספים מאת COOL SEO
 
CBD סגולותיו והשפעותיו של השמן
סיבידי איך ועל מה הוא משפיע ובמה הוא ממש עוזר...

שמן סיבידי לחרדה
26/08/20 | צרכנות
איך שמן הסיבידי יכול לעזור בטיפול בחרדה

סיבידי לכלבים
בעלי כלבים אמורים לדאוג לכל מחסורם כולל לבריאותם. כלבים סובלים ממחלות ומנגעים שונים ודרכי הטיפול אצלם משתנים בהתאם לצורך.

מה צריך לדעת לפני שמזמינים שירותי ביובית?
בפתח תקווה ניתן למצוא סוגי מבנים שונים כולל פרטיים, עסקיים, ציבוריים ואחרים, ובכל מבנה יש מערכת ביוב שתפקידה היא להעביר את המים המשומשים ומי השופכין החוצה. מערכת הביוב עשויה מבטון או מפלסטיק קשיח ואמורה להיות אטומה לסביבה החיצונית. היא בנויה בעומק הקרקע ורק המכסים של בריכות הביוב נגלים לעין.

למה צריך שירותי ביובית?
בכל בית יש שתי מערכות אינסטלציה מקבילות. האחת אשר מכניסה מים המגיעים עד נקודות הקצה (הברזים, הטושים, האסלות וכדומה), והשנייה היא זאת אשר מפנה את המים המשומשים אל בריכות הביוב החיצוניים.

מעקות זכוכית בטיחות ויופי ללא פשרות
27/02/20 | תעשייה
כל מבנה בעל מספר מפלסים מתוכנן בקפידה תוך כדי התחשבות באלמנטים בטיחותיים. אחד מהאביזרים הנדרשים הוא מעקה בטיחות. ניתן למצוא מעקות בגרמי מדרגות, במרפסות, על גגות יציבים המיועדים לאירוח וכדומה.

המרכז העולמי לחסד - סיוע לחולים נזקקים.
16/09/18 | יהדות
המרכז העולמי לחסד עוסק במתן עזרה לחולים ולמשפחות עניות, מאמר זה סוקר כמה נקודות וכמה אפשריות לתרומות לעזרה לנזקקים.

טיפים לבחירת אינסטלטור מקצועי
21/08/18 | שיפוצים
דילמה נפוצה בקרב אנשים היא בחירת בעל מקצוע אמין ואיכותי, במאמר זה נסקור וניתן כמה טיפים לבחירת אינסטלטור מקצועי

שירותים ניידים לכל מטרה
אפשר לספור על כף יד אחת את נותני השירות בתחום השירותים הניידים, אז איך לבחור את הספק הנכון ומה כדאי לדעת לפני שמזמינים

איטום גגות
איטום גגות הוא ללא ספק הוצאה נכבדת, מאמר זה יסביר איך ההוצאה הזו הופכת להשקעה וכמה היא חשובה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI