דף הבית ehzer

ehzer

 מאמרים אחרונים של הכותב
חברה:
אתר אינטרנט:  
טלפון:
צור קשר עם הכותב: צור קשר
אודות הכותב:
מאמרים נוספים מאת ehzer
 
החזרי מס לחייל משוחרר
19/04/09 | מיסים
חייל משוחרר יכול לגשת באופן עצמאי למס הכנסה על מנת לקבל את החזרי המס המגיעים לו.תנאי נוסף לקבלת הקלות במס לחייל משוחרר הוא שירות צבאי מלא או שחרור עקב בעיה רפואית.חיילים משוחררים זכאים להקלות רבות כגמול על שירותם הצבאי ותרומתם למדינה.
למאמר המלא...

החזרי מס בגין ילד לקוי למידה או נכה
19/04/09 | מיסים
הורים לילדים לקויי למידה או נכים נושאים בהוצאות כבדות יותר מאשר הורים לילד נורמלי.בעבר הגדרת המדינה לנטולי יכולת הייתה מצומצמת יותר והיא כללה רק ילדים עיוורים או משותקים.
למאמר המלא...

החזרי מס במקרה של שינוי שכר ומקום עבודה במהלך שנת המס
19/04/09 | מיסים
החזרי מס מגיעים לכל עובד הזכאי לכך על פי חוק אך הם אינם ניתנים באופן אוטומטי על ידי המדינה ולכן כדי לקבל את החזריבמקרה כזה חישוב המס על פי ממוצע המשכורות השנתי עשוי לסייע לעובד מכיוון שכך הוא משלם מס לפי מדרגת מס נמוכה יותר מזומס ההכנסה שהעובד חייב בו מדי חודש נקבע על פי רמות שונות של משכורת כאשר מעבר לכל סכום משכורת מסוים עולה האחוז של חיוב המס.
למאמר המלא...

החזרי מס במקרה של עבודה בחלק משנת המס
19/04/09 | מיסים
שכיר הזכאי על פי חוק להחזרי מס רשאי להגיש בקשה למס הכנסה לא יאוחר מחלוף שש שנים מסוף השנה שבה הוא זכאי להחזרי מס.
למאמר המלא...

החזרי מס עקב מגורים בישוב ספר
19/04/09 | מיסים
עקב כך תושבים רבים המתגוררים בישובי ספר זכאים להחזרי מס. כדי להקל על ישובי הספר ולעודד את הישארותם בישובים אלה החליטה המדינה על מספר הקלות לתושבים המתגוררים בישובים אלה ואחת מההקלות שלהן זכאים תושבים אלה היא הנחה במס הכנסה.
למאמר המלא...

החזר מס לשכירים
19/04/09 | מיסים
לעתים קורה גם שהמשקיע מפסיד בבורסה ומס הכנסה גובה מס גבוה יותר ממה שאמור המשקיע לשלם בהתאם להפסדיו בבורסה.בנוסף להחזרי מס הניתנים עקב הפסדים בבורסה זכאי המשקיע להחזר כספי מהבנק בגין העמלות והריביות השונות שנגבו ממנו שלא לצורך או עקב סכומים שבסופו של דבר לא הרוויח.
למאמר המלא...

החזר מס הכנסה
19/04/09 | מיסים
לצורך קבלת החזרי מס בגין תרומות לא תיכלל בחישוב תרומה שסכומה הוא מעל ל- 30% מההכנסה החייבת במס או תרומה שסכומה מעל 4,013,000 ש"ח.אחד מהחוקים שנועדו לעודד תרומות למוסדות ציבוריים הוא החוק המחייב החזר מס הכנסה עקב תרומה למוסד ציבורי.
למאמר המלא...

החזר מס
19/04/09 | מיסים
כדי לזרז את תהליך קבלת החזרי המס ולהגדיל את סכומם של ההחזרים רצוי להיעזר בשירותו של אדם המתמחה בהחזרי מס עקב אירוע רפואי ולמרות שיש לשלם לאדם זה שכר טרחה הדבר עדיין משתלם בסופו של דבר מכיוון שסיוע של מומחה להחזרי מס עשוי להגדיל את ההחזרים בצורה משמעותית.קבלת החזרי מס עקב אירוע רפואי איננה נעשית באופן מיידי והתהליך עשוי להימשך מספר חודשים.
למאמר המלא...
    
שיווק באינטרנט על ידי WSI