דף הבית אינטרנט והחיים ברשת בלוגים כסף באינטרנט בסדר מופתי
כסף באינטרנט בסדר מופתי
yossi_Nafkar 16/08/10 |  צפיות: 5267

אחד הדברים שתמיד שמתי אליהם לב הוא שבכל עסק מצליח שאתה מגיע אליו, העסק מאוד מסודר. האם פעם נכנסת למשרד של עורך דין, או למשרד של סוכן ביטוח? כל חנות מצליחה, כל משרד מצליח, כל עסק מצליח, זה מעניין שתמיד אצלם הכל תמיד נקי, מבריק מסודר ומצוחצח - סד מופתי. מדוע? כמובן שהתדמית של העסק משתקפת באופן בו הוא נראה בעיני הלקוח, מעבר לזה, יש לזה סיבה נוספת. לעולם עובדים בסביבת עבודה נקייה ומסודרת, יהיו יעילים יותר, והתפוקה שלהם תעלה פלאים. אתה מבין, כאשר אתה עובד בסביבת עבודה מפוזרת, מבולגנת, לא מאורגנת, ככה גם תיראה התפוקה שלך מהעבודה. אתה מעוניין להפיק את המקסימום בעבודה שלך באינטרנט. אתה מעוניין בשעות מעטות להפיק יותר. ולא להפך, אתה בוודאי לא מעוניין להשקיע שעות ארוכות ולהפיק מעט. סביבת עבודה נקייה ומסודרת, תעניק לך את התנאים המתאימים להשיג את המטרה הזאת. קיבלת החלטה להקים עסק באינטרנט, ולעשות כסף באינטרנט. מה עכשיו?

אם הייתי צריך להמליץ לך על דבר אחד בלבד, רק דבר אחד מתוך מכלול הדברים שצריך לעשות, אז התשובה לכך היא שהדבר הראשון והקל ביותר יחסית שאתה יכול לעשות על מנת להתחיל, הוא להקים בלוג. הקמת בלוג היא פעולה קלה שאינה כרוכה בהשקעה כספית כלשהי. מה גם שאינה כרוכה בידע טכני מיוחד. אין צורך לשלוט בשפת HTML ואף לא לדעת לכתוב שורות קוד.החלטת על נושא לבלוג, ופתחת בלוג, מה הצעד הבא? - הצעד הבא הוא למלא את הבלוג שלך בתוכן, תוכן איכותי ובעל ערך, תוכן מעניין,  תוכן שכאשר גולשים ייקראו בו, הם יוכלו לצאת בהרגשה שהם קיבלו מהבלוג שלך משהו בעל ערך אמיתי. אם גולש קורא את התוכן של הבלוג שלך, ואומר לעצמו משהו כמו: "מגניב, באמת  לא ידעתי את העובדה הזאת שהוא כתב עליה," הרי שאתה השגת את המטרה שלך. הגולש הזה יחזור אל הבלוג שלך על מנת להתעדכן בעתיד, ויש סיכוי טוב שהוא ישמור את הבלוג במועדפים, ואתה תתחיל להרוויח כסף באינטרנט.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 yossi_Nafkar


 


מאמרים נוספים מאת yossi_Nafkar
 
הדרך הטובה ביותר להרוויח מהבלוג שלך
25/09/12 | בלוגים
מה היא הדרך הקלה והפשוטה ביותר להפוך את הבלוג שלך למקור של הכנסה ולהרוויח ממנוה כסף?

עבודה לנוער בחופש
בחופש הגדול נערים ונערות רבים מוצאים עבודה ומרוויחים כסף אשר משמש אותם לרכישת דברים שתמיד רצו לקנות אבל לא היה להם מספיק כסף. מעבר לכך, צריך כסף כדי לממן את כל הבילויים של החופש הגדול.

איפה הכסף צומח?
המחירים מאמירים ומטפסים מעלה, והצרכן מוצא עצמו עם אותה כמות הכסף, אבל עם יותר הוצאות על דלק יקר, ומים יקרים מפז. אחד הפתרונות הוא לגרום לכסף שלנו לצמוח.

אליס בארץ הפלאות / לואיס קרול
12/06/11 | ספרות
מהו סוד קסמו של הספר אליס בארץ הפלאות, וכיצד הפך לאחת הקלאסיקות הכי ידועות בתולדות ספרות הילדים והמבוגרים. נדמה שזהו הספר הראשון שראה אור, שנהנהים לקרוא בו גם ילדים וגם מבוגרים.

איפה הכסף שלך?
רבים מתלוננים שהם לא מצליחים לסגור את החודש, ושהוצאות המחייה גבוהות להדהים. המשכורת רק נכנסת לבנק, ודי מהר מתכלה.

שיטות מתקדמות לעשיית כסף באינטרנט
מהן השיטות המתקדמות לעשיית כסף באינטרנט? ואיך ניתן באמצעותן להרוויח הרבה מאוד כסף.

תגיד כן לעבודה מהבית
לפופולאריות הגואה לתופעת העבודה מהבית ישנן סיבות רבות. אחת הסיבות היא התפתחות טכנולוגית מואצת, המאפשרת לעשות דברים שבעבר כלל לא היה ניתן אפילו לחשוב עליהם.

כסף באינטרנט בסדר מופתי
16/08/10 | בלוגים
מה קשר בין סדר לבין להרוויח כסף באינטרנט? ומהי העצה הראשונה לכל אחד שרוצה לעשות את צעדיו הראשונים באינטרנט ולהרוויח כסף?

אין כסף באינטרנט ללא נוכחות באינטרנט
אחד הפקטורים שייקבעו אם תרוויח כסף באינטרנט וכמה תרוויח כסף באינטרנט
הוא מידת הנוכחות שלך און ליין.


להרוויח
ספרים רבים טוענים שהם פיצחו את הנוסחה להרוויח כסף באינטרנט
מהי האמת, ומה עומד מאחורי הספרים הללו?

     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI