דף הבית עסקים עבודה מהבית להרוויח
להרוויח
yossi_Nafkar 10/07/10 |  צפיות: 32707

אם אתה מחפש זמן מה שיטות להרוויח כסף באינטרנט אז אין לי ספק שנתקלת בהמון ספרים שמבטיחים לך שרק אם תקנה אותם, אתה תלמד איך להרוויח מאות דולרים ביום, או אפילו להרוויח אלפי דולרים ביום. מטרת הספרים הללו, (וכאן אני נזהר ולא נכנס להכללות, אבל אני יכול לומר שרובם)ובכן, מה שאני רוצה לומר הוא, שמטרת הספרים הללו היא לא ללמד אותך כיצד לעשות כסף. מהי מטרתם? למכור לך. פשוט מאוד, למכור לך את הספרים הללו, כדי שאלה שמוציאים לאור את הספרים הללו יוכלו להרוויח את הסכומים האסטרונומיים שהם מבטיחים לך שתרוויח אילו תרכוש את הספר שלהם.

אם אתה מהיר מחשבה, בוודאי עוברת בראשך המחשבה, רגע אחד, אז בעצם המפתח להרוויח כסף באינטרנט הוא לייצר כזה ספר ולמכור אותו באמצעות אתר clickbank. אם חשבת על כך, אז אתה לא רחוק מהאמת. אבל זה לא מתאים לכל אחד. אני למשל לא הייתי מסוגל לקחת כסף מאנשים בשעה שאני יודע שאני לא נותן להם ערך אמיתי לכספם. קוראים לזה מצפון. כלומר אם אתה רוצה לעשות כסף מהאינטרנט בשיטה הזאת, אז יש מצב להרוויח הרבה, אבל אתה צריך להיות אדם חסר מצפון. אלא אם כן, אתה עומד בהבטחתך, כך שאם הכותרת של הספר שלך צועקת איך לעשות אלף דולר ביום מטוויטר, עומדת במבחן המציאות. איך יודעים שזה עומד במבחן המציאות. אם נתת את הספר שלך לקבוצת טסטרים – אנשים מן היישוב, והם למדו והכניסו לפעולה את מה שכתוב בספר והצליחו לממש את ההבטחה, אז הספר עומד במבחן המציאות. לא צריך שכולם יצליחו, אם מתוך 10 אנשים יצליחו 5 או אפילו סימן שהספר שלך אכן מספק את הסחורה.

לצערי הרב ראיתי שיש הרבה ספרים כאלה שרק מבטיחים הרים של זהב, אבל בפועל מי שינסה להוציא אותם לפועל במקרה הטוב ירוויח כמה מאות שקלים בודדים בחודש. מה הספרים הללו מוכרים לך? הם מוכרים לך את החלום האמריקני, החלום להתעשרות מהירה בן לילה. אם זה מה שאתה מחפש תשכח מזה. אם זה מה שאתה רוצה, אז אתה מוזמן לעבור לאתר הבא. אני לא אמכור לך מצג שווא. אני לא מאמין בשיטות מהירות לקחת כסף מאנשים ולהשאיר אותם אחר כך מתוסכלים. אני גם לא חושב שזהו מודל עסקי מוצלח. הלקוחות לא פראיירים ומי שרוצה להרוויח באינטרנט לאורך זמן חייב לחשוב מהצד של הלקוח ולהעניק ללקוח תמורה הולמת, אפילו יותר ממה שהלקוח משלם.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 yossi_Nafkar


 


מאמרים נוספים מאת yossi_Nafkar
 
הדרך הטובה ביותר להרוויח מהבלוג שלך
25/09/12 | בלוגים
מה היא הדרך הקלה והפשוטה ביותר להפוך את הבלוג שלך למקור של הכנסה ולהרוויח ממנוה כסף?

עבודה לנוער בחופש
בחופש הגדול נערים ונערות רבים מוצאים עבודה ומרוויחים כסף אשר משמש אותם לרכישת דברים שתמיד רצו לקנות אבל לא היה להם מספיק כסף. מעבר לכך, צריך כסף כדי לממן את כל הבילויים של החופש הגדול.

איפה הכסף צומח?
המחירים מאמירים ומטפסים מעלה, והצרכן מוצא עצמו עם אותה כמות הכסף, אבל עם יותר הוצאות על דלק יקר, ומים יקרים מפז. אחד הפתרונות הוא לגרום לכסף שלנו לצמוח.

אליס בארץ הפלאות / לואיס קרול
12/06/11 | ספרות
מהו סוד קסמו של הספר אליס בארץ הפלאות, וכיצד הפך לאחת הקלאסיקות הכי ידועות בתולדות ספרות הילדים והמבוגרים. נדמה שזהו הספר הראשון שראה אור, שנהנהים לקרוא בו גם ילדים וגם מבוגרים.

איפה הכסף שלך?
רבים מתלוננים שהם לא מצליחים לסגור את החודש, ושהוצאות המחייה גבוהות להדהים. המשכורת רק נכנסת לבנק, ודי מהר מתכלה.

שיטות מתקדמות לעשיית כסף באינטרנט
מהן השיטות המתקדמות לעשיית כסף באינטרנט? ואיך ניתן באמצעותן להרוויח הרבה מאוד כסף.

תגיד כן לעבודה מהבית
לפופולאריות הגואה לתופעת העבודה מהבית ישנן סיבות רבות. אחת הסיבות היא התפתחות טכנולוגית מואצת, המאפשרת לעשות דברים שבעבר כלל לא היה ניתן אפילו לחשוב עליהם.

כסף באינטרנט בסדר מופתי
16/08/10 | בלוגים
מה קשר בין סדר לבין להרוויח כסף באינטרנט? ומהי העצה הראשונה לכל אחד שרוצה לעשות את צעדיו הראשונים באינטרנט ולהרוויח כסף?

אין כסף באינטרנט ללא נוכחות באינטרנט
אחד הפקטורים שייקבעו אם תרוויח כסף באינטרנט וכמה תרוויח כסף באינטרנט
הוא מידת הנוכחות שלך און ליין.


להרוויח
ספרים רבים טוענים שהם פיצחו את הנוסחה להרוויח כסף באינטרנט
מהי האמת, ומה עומד מאחורי הספרים הללו?

     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI