דף הבית חברה, פוליטיקה ומדינה איכות הסביבה שירותים כימיים - שירותים ניידים
שירותים כימיים - שירותים ניידים
אורי פנג 05/01/11 |  צפיות: 3450

שירותים כימיים - שירותים ניידים

אחד הנושאים המדוברים ביותר בזמן האחרון הוא הנושא של איכות הסביבה. חשיבותה של אקולוגיה היא עצומה כיוון שהיא למעשה קובעת את איכות החיים על פני כדור הארץ. אחת הבעיות העיקריות בכדור הארץ היא זיהום האוויר הנגרם כתוצאה מריבוי המכוניות הפולטות בכל יום גזים מזיקים לבריאות וחומרים מסוכנים.

פתרונות אקולוגיים

מכוניות צריכות דלק בכדי לנוע ומקור הדלק הוא מהנפט המחשב לאחד הגורמים המשמעותיים המזיקיםלאקולוגיה. פתרון יעיל לנסיעה ברכבים המונעים על ידי דלק הוא נסיעה ברכבים חשמליים. בכדי לנסוע ברכבים חשמליים צריך לשנות את תפיסת המחשבה של כלל המשק. מכונית חשמלית נחשבת לזולה יותר מבחינה תפעולית ויש לה פוטנציאל גדול מאוד להיות המכונית הבאה ששומרת על איכות הסביבה.

הרגלי תושבים

נשאלת השאלה מדוע עדיין המשק לא עבר להשתמש במכונית חשמלית? אחת מהסיבות העיקריות לכך היא ההרגל בנסיעה במכונית רגילה. תושבים רבים כבר התרגלו לנסוע לאורך עשרות שנים במכוניות המופעלות על ידי דלק ולכן קשה לשנות את הרגלם. מעבר לזיהום האקולוגי קיימת בעיה נוספת של משבר מים.

משבר המים

משבר המים הולך ומחריף בשנים האחרונות ולכן קיימות מספר דרכים לחסוך במים כאשר אחת מהדרכיםהיא שימוש בשירותים כימיים. שירותים כימיים אינם מבוססים על מערכת ביוב סגורה כמו בשירותים רגילים אלא פועלים ממש כמו קומפוסטר. בעלי החייםש עושים את צרכיהם בחיק הטבע מאפשרים לפסולת הגוף להתפרק בצורה טיבעית ולגרום להליך אקולוגי תקין.

שירותים לאירועים

שירותים כימיים מצויים גם באירועים ציבוריים ונקראים גם שירותים ניידים. השימוש בשירותים אלה אינו מצריך כל שימוש במים ויכול לחסוך לנו ליטרים רבים במקום הורדת המים בשירותים הקיימים אצלינו. ניתן להשכיר שירותים ניידים לאירועים וחברות השכרה רבות מציעות אפילו שירותים מפוארים לאירועים שונים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אורי פנג


 


מאמרים נוספים מאת אורי פנג
 
דיירקט סחר - שימור לקוחות
26/06/13 | צרכנות
אחת הסיבות להצלחתה של חברת דיירקט סחר היא בכך שחברה זו יודעת לשמר את לקוחותיה מעבר להיותה חברת צרכנות מובילה הדואגת בראש ובראשונה לצרכן.

דיירקט סחר - זכויות הצרכן
חברת דיירקט סחר דואגת לצרכן בצורה הטובה ביותר ויוצרת תחרותיות במשק על ידי הורדת מחירים

דיירקט סחר - מגוון מוצרי צריכה
29/05/13 | צרכנות
חברת דיירקט סחר פועל למען הלקוח בכל מחיר על מנת ליצור עבורו הנאה משירותיות טובה.

דיירקט סחר - התמיכה בלקוח
08/05/13 | קניות
חברת דיירקט סחר פועלת רבות למען הצרכן ומעניקה לו יחס אישי בכל רכישה. מעבר לכך החברה מציעה מגוון רחב של מוצרי איכות שונים עבורך כצרכן.

סדנת צחוק לאירועים
מתכנן אירוע? ערב גיבוש? תוכל תמיד להינות מסדנת צחוק של שלמה צחוק ולשלבה באירוע שלך בצורה מעולה. סדנת צחוק המשולבת עם יוגה צחוק תתרום לך רבות לרוגע הנפשי.

קסמה של דיירקט סחר
15/04/13 | צרכנות
קיימות חברות רבות המשווקות מוצרים ביתיים. חברת דיירקט סחר נחשבת לחברה המובילה בתחום זה ובמאמר זה אפרט מדוע. מהו למעשה קסמה של דיירקט סחר?

סדנאות צחוק - שלמה צחוק
שלמה צחוק מעביר סדנאות צחוק באירועים רבים ויוצר עבורך שינוי חיובי בנפש. סדנת צחוק נחשבת למבוקשת מאוד בשנים האחרונות בשל העובדה שהיא מטיבה עם הנפש.

שערים חשמליים ומחסומים
שערים חשמליים ומחסומים הפכו עם השנים מעבר לאביזר הגנתי גם לאביזר דקורטיבי. הדבר תקף לאביזרי הגנה רבים כמו דלתות מתרוממות, תריסים וסורגי גלילה לחנויות ומפעלים ושערי כנף.

טפט - ישראל סקנדינביה
חברת ישראל סקנדינביה משקיעה רבות בהתקנת אריגי פיברגלס איכותיים עבורך. ממש כמו הטפט האריג מוסיף דקורציה לעיצוב פנים ומעבר לכך תורם רבות לתמיכה בו.

קידום אתרים באינטרנט - אופק חדש
במאמר זה אסביר על חשיבותו של שירות קידום אתרים באינטרנט בשילוב עם כתיבת מאמרים. עולם האינטרנט יצר למעשה אפשרויות שיווק רבות של בתי עסק שונים כאשר המרכזית מבינהן היא קידום אתרים באינטרנט.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI