דף הבית ביטוח ביטוח עסק הפעלת עסק מתחילה בהשוואת שירותי ביטוח
הפעלת עסק מתחילה בהשוואת שירותי ביטוח
neri bennun 21/04/11 |  צפיות: 13209

בעלי עסקים פרטיים רבים מודעים לחשיבות של השוואת ביטוח עסק. פתיחת עסק מלווה בהוצאות כלכליות אדירות, אשר את רובן בעל העסק לא מחזיר בטווח הקצר. למעשה, ישנו צורך באורח רוח רחב מאוד על מנת להחזיק מעמד בעסק חדש ולשמור על הראש מעל פני המים עד שהוא מתחיל להרוויח.

אם נוסיף לכל ההוצאות השוטפות גם את עניין הביטוח החיוני והחשוב, נגלה כי השוואת ביטוח עסק היא כלי אשר חייב להימצא בארגז הכלים של כל עצמאי. השוואת ביטוח עסק יכולה לעזור לו לדעת באיזו חברת ביטוח לבחור, מה הפוליסה הרלוונטית עבורו, מה הם הכיסויים אותם הוא צריך, איזה סוג של שירות הוא אמור לקבל מביטוח העסק ועוד. אך למרות שנדמה כי מדובר בפעולה טריוויאלית, לא רבים אכן משקיעים את המאמץ ומבצעים השוואת ביטוח עסק בצורה נכונה. על מנת להקל בשלב הזה, כדאי לבחון מספר נקודות על מנת להקל בעת השוואת ביטוח עסק ובבחירתו.

מי צריך השוואת ביטוח עסק?

הדבר הראשון אותו יש לזכור הוא שכל עסק, גם הקטן ביותר וגם מפעל המונה אלפי עובדים, זקוק לביטוח המתאים לתחום העיסוק בו הוא מתמקד. במילים אחרות, השוואת ביטוח עסק היא השלב הראשון בדרך לרכישת שירות אליו מחויב העסק על פי החוק. חברות ביטוח לעסקים לרוב מציעות פוליסות שונות על פי מגוון אופי החנויות, ולכן לא כל חברת ביטוח יכולה להתאים לנו באופן אישי. השוואת ביטוח עסק אם כן מספקת לא רק את הנתונים הסופיים כמו מחיר הביטוח וכדומה, אלא גם מנדבת מידע על מדיניות החברה בה נבחר והשירות אותו נקבל ממנה בעתיד.

מוגנים מנזקים תביעות

השוואת ביטוח עסק הוא גם דרך טובה לדעת עד כמה העסק מוגן מנזקים או תביעות. פעולה פשוטה כמו השוואת ביטוח עסק בעזרת האינטרנט או השוואת ביטוח עסק באמצעות סוכני ביטוח או נציגים טלפוניים תספק לנו את כל המידע שנצטרך לעתיד, למקרים בהם נעמוד מול הוצאות על נזקים ותביעות. במילים אחרות, השוואת ביטוח עסק יכולה להגן על הפרנסה ויכולת ההשתכרות שלנו גם בזמנים קשים אליהם לא נוכל להתכונן מראש.

המחיר הוא לא הכל

לאחר ביצוע השוואת ביטוח עסק וקבלת הצעת מחיר, עליכם לדאוג להתרשם מחברת הביטוח באופן אישי. בתחום הביטוח המחיר הוא לא הכל, ויש חשיבות גדולה לא פחות גם לצורה בה החברה נותנת שירות, לזמינות שלה, לניסיון בו היא מחזיקה, לוותק וכמובן ליחס ללקוח. השוואת ביטוח עסק על הנייר אמנם לא יכולה לנדב פרטים על אף אחד מהקריטריונים הללו, אך היא כן נותנת מושג כללי.
לאחר קבלת המידע הזה כדאי לדבר עם אנשי המקצוע של חברת הביטוח, לשאול אותם את כל השאלות עליהן לא קיבלנו תשובה, ורק לאחר מכן לקבל החלטה נכונה ומדויקת. בעסקים פרטיים, כמו בהרבה דברים אחרים בחיים, אסור לקחת סיכונים מיוחדים ואין שום טעם להתחיל לעשות זאת כשמדובר על ביטוח.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 neri bennun


 


מאמרים נוספים מאת neri bennun
 
לימודי הנדסת מחשבים – לימודי הנדסה לכל דבר
לימוד מחשבים הפך בעשרות השנים האחרונות ללימודים מאד מבוקשים. עולם המחשבים זקוק לאנשי מקצוע מסוגים שונים ובעלי מיומנות שונה בכל תחום ספציפי. הנדסת מחשבים היא תת-תחום בענף במחשבים - מה לומדים במסלול זה?

הסבה מקצועית – לשיפור החיים
בעבר היה אדם מתקבל במקום עבודה והוא היה יכול להיות בטוח שמקומו מובטח לו עד הפנסייה. הזמנים השתנו ומקומות עבודה כאלה לא נשארו כמעט בכלל.

סוכרת – המחלה והטיפול
אורח החיים המלחיץ רבים מאיתנו גורם לרבים להזניח את אורח החיים הבריא, לתזונה לא נכונה הכוללת אוכל שומני ורווי סוכרים, לחוסר פעילות גופנית המביאים לעלייה לא מבוקרת במשקל ולצריכת חומרים ממכרים. אלה הם גורמי הסיכון המרכזיים לסוכרת מסוג 2.

סרטן השד – אבחון מוקדם מציל חיים
03/10/12 | סרטן
סרטן השד הוא סרטן מאד שכיח אצל נשים ומקורו ברקמות השד העוטפות את בלוטות החלב. סרטן השד ידוע כסרטן שיכול לשלוח גרורות לאברים חיוניים בגוף אם לא התגלה בשלב מוקדם.

חשיבות ביטוח בריאות פרטי
בשנת 1995 נחקק חוק בריאות ממלכתי הקובע כי כל אדם במדינת ישראל זכאי לביטוח בריאות מטעם הביטוח הלאומי.

סוגים שונים של ביטוח רכב
03/06/12 | ביטוח רכב
במדינת ישראל קיים חוק הנקרא 'חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים' אשר אומר כי כל אדם אשר נפגע בתאונת דרכים זכאי לקבל פיצוי כספי בגין נזק גופני או נפשי אשר נגרם לו, הוצאות רפואיות ועוד.

השוואת ביטוח טובה בשבילכם!
24/04/12 | ביטוח רכב
לרוב האנשים ישנו לפחות סוג רכב אחד שהם חולמים שיהיה להם, ולרוב החלום מתחיל בהיותם צעירים. למרות שישנה דעה כללית כזו שאומרת שרק גברים אוהבים מכוניות, או שגברים יותר אוהבים מכוניות, הרי שבשטח לא כך הדברים, וכמובן שגם לגבי הסטיגמה שנשים נוהגות פחות טוב, ישנם אנשים רבים שיחלקו עליה.

ביטוח צד שלישי – כך תבחרו את הטוב ביותר
11/03/12 | ביטוח רכב
כמו שכולכם בוודאי יודעים, על הכביש אף אחד לא ממש בטוח, בין אם אתם נוהגים ברכב ובין אם אתם הולכי רגל. תאונות לצערנו קורות ואף אחד אינו מחוסן מפניהן. לכן, אם אתם בעלי רכב, עליכם לבטח אותו.

ביטוח צד ג – מה זה ולמי זה מתאים?
11/03/12 | ביטוח רכב
סוף סוף הגשמתם משאלה וקניתם רכב. אין זה משנה אם הרכב שקניתם הוא חדש או ישן, גדול או קטן. אתם צריכים לבטח אותו. קיימים שלושה סוגי ביטוחי רכב – ביטוח חובה, ביטוח מקיף וגם ביטוח צד ג. במאמר זה נעסוק בסוג השלישי, אך לפני כן, נציג סקירה קצרה של כל סוגי הביטוחים.

רכישת ביטוח רכב און ליין - לנסוע עם הזמן
15/01/12 | ביטוח רכב
תחילת המאה ה21 היא תקופה מרתקת מסיבות רבות. ללא ספק מדובר במעין תקופת מעבר, בה אנו עדים לשינויים מרחיקי לכת, אשר משנים מדי יום ביומו את עולמנו ואת הדרך בה אנו מתנהלים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI