דף הבית בית משפחה וזוגיות אירועים וחתונות עיצוב אישי של שמלות כלה
עיצוב אישי של שמלות כלה
אלי מזרחי 23/06/11 |  צפיות: 3530

יום החתונה קרב ובא ועכשיו הגיעה המשימה הגדולה למצוא שמלות כלה. אין ספק שבחירת שמלה זהו דבר קשה ביותר ויכול להיות אף מתיש ומבלבל עבור הכלה המיועדת. עם זאת, אסור אף פעם להתפשר ולבחור שמלת כלה על פי תחושת בטן או מלחץ שכן, חתונה יש פעם בחיים והמטרה להפוך אותה לשמחה ככל האפשר.

כיום יותר ויותר נשים פונות למעצבי שמלות כלה על מנת שאלו יעצבו עבורם שמלת כלה בעיצוב אישי. נשים רבות לא רוצות שמלה מהמדף ומעדיפות שמה שייצרו, יהיה ייחודי אך ורק עבורן ולכן הן בוחרות לפנות למעצבים שיעצבו שמלות כלה בעיצוב אישי.

אז מה כל כך משמעותי בעצם בעיצוב אישי של שמלות כלה

ברוב המקרים כאשר פונים למעצבי שמלות כלה לאלו האחרונים קולקציה של שמלות לאותה עונה ספציפית (לרוב זה קיץ או חורף) שאותה הם ינסו להתאים למי שפונה אליהם. עיצוב אישי של שמלת כלה אמור להיות עיצוב של דגם חדש יחסית בהתאם לדרישותיה של הכלה.

חשוב לציין, שלפעמים בכל זאת יפנה המעצב לקולקציה הקיימת ומשם יחפש שמלה מתאימה לכלה המיועדת והוא ינסה להתאים אותה או לשנות אותה על רצונות הכלה. בכל מקרה כדאי מאוד תמיד להקשיב לעצות של המעצבים כי אלו מאוד מנוסים ומאוד מקצועיים בתחומם והם כבר עצבו למאות אם לא לאלפי כלות שכבר התחתנו.

אז איך למצוא מעצב טוב?

ובכן, על מנת למצוא מעצב טוב שיעצב את השמלה כמו שצריך ובהתאם לרצונות שלך, רצוי להתחיל תמיד לשאול חברות שהתחתנו והיה מרוצות מהשמלה שהם לבשו בחתונה. אין ספק שהמלצה של מעצב של מישהי קרובה שכבר חוותה את ההכנות לאירוע יכולה להיות הכי טובה.

שנית, רצוי מאוד גם לחפש מעצבים ברשת האינטרנט. כיום לכל מעצב שמכבד את עצמו יהיה אתר אינטרנט בו תוכלו לראות מגוון שמלות ואלי תמצאי שמלות כלה שתתאים עבורך. רצוי מאוד כמובן גם להיפגש עם כל המעצבים ולראות את מה שהם מציעים בעיניים או לראות האם הם יוכלו לספק את הרצון שלך או לפחות להתקרב אליו.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אלי מזרחי


 


מאמרים נוספים מאת אלי מזרחי
 
משלוח שוקולד ליום הולדת
17/08/11 | צרכנות
אחד המוצרים הנפוצים והנמכרים ביותר בעולם הינו השוקולד. בכול פינת רחוב, קניון או שדרת חנויות נמצא אותו קורא לנו ומפתה אותנו ביופיו השחום ובמתיקותו המיוחדת. רבים טוענים שהשוקולד ממכר וכי יש רגעים שהם פשוט חייבים לטעום את טעמו. השוקולד מגיע מפולי הקקאו שמכיל שומנים רבים.

האם לאפשר לילד להוריד משחקים אל המחשב?
אין ספק כי לא צריכים לערוך מחקרים וסקרים מיוחדים בכדי לראות עד כמה הורים רבים חרדים בכל הקשור לילדיהם הגולשים ברשת האינטרנט. הורים רבים מנסים לבדוק ככל יכולתם האם הילדה רק מחפשת משחקי בנות או שהיא חלילה נחשפת לתכנים מסוכנים, או האם ילד שמחפש משחקים להורדה לא מסכן את עצמו.

משחק לבנות – ברבי מאוהבת
אין ספק כי בכל הקשור לנושא של משחקים להורדה הרי שאנו יכולים לראות כיצד הדבר נוגע גם לבנות וגם לבנים. בנות רבות יושבות מול המחשב בחיפוש אחר משחקי בנות שונים, כך שהדבר הוא לא נחלתם רק של בנים בלבד. לכן מפתחי ומשווקי משחקים שונים מבינים זאת והם מציעים מגוון של משחקי בנות.

כללי המשחק מוגובי
כיום יש לא מעט ילדים שגולשים מדי יום ברשת האינטרנט. די ברור שלא תמיד הילדים מחפשים אחרי מידע שיעזור להם בעבודות שונות שהם קבלו מבית ספרם ולכן מבינים ההורים כי רשת האינטרנט היא גם מקום למציאת משחקים להורדה, להתחברות לפייסבוק, לקבלת אימיילים, להורדת תוכנות, ולעוד פעילויות שונות.

לנווט את הדרך שלכם בלוח מודעות
כאשר אתם מחפשים מודעה בתוך לוח מודעות, לפעמים טובעים בתוך הכמות האינסופיות של המודעות שניתן למצוא בעיתונים או בתוך לוח מודעות באינטרנט. לכן צריך לרכוש מיומנות של חיפוש בתוך לוח מודעות. צריך לשים לב איזה דברים אתם מחפשים בדיוק ולפי זה לפעול בחיפוש שלכם אחרי מטרתכם.

שירותי עיצוב אלבומים בבתי דפוס מקצועיים
הדור החדש של אלבומי תמונות הוא אלבומים דיגיטליים. בתי דפוס מעניקים שירות עיצוב לאלבומים הללו בשני אופנים: עיצוב עצמאי, דרך התוכנה באתר הבית או עיצוב מקצועי, עם שירות העיצוב של מעצב גרפי של בית הדפוס.

כיצד נוכל לאתר הזדמנויות עסקיות ברשת האינטרנט?
עסקים למכירה כדאי לפרסם באינטרנט. לפרסם את ההצעה העסקית שלכם בלוח מודעות, בפורום עסקים או בפורטל עסקי. זה לא משנה איזה סוג עסקים למכירה אתם מציעים.

גני אירועים לחתונות
26/06/11 | חתונות
שוק החתונות רווי ומוצף בשירותים שונים ברמות מגוונות , ועל הזוגות המתחתנים מוטלת מלאכה מורכבת אשר בסופה, הם צריכים לבחור את גן האירועים בו תיערך החתונה שלהם ועוד שירותים הנוגעים ישירות או בעקיפין לאירוע שהם מתכננים.

עיצוב אישי של שמלות כלה
יום החתונה קרב ובא ועכשיו הגיעה המשימה הגדולה למצוא שמלות כלה. אין ספק שבחירת שמלה זהו דבר קשה ביותר ויכול להיות אף מתיש ומבלבל עבור הכלה המיועדת.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI