דף הבית אינטרנט והחיים ברשת אתרי משחקים משחק לבנות – ברבי מאוהבת
משחק לבנות – ברבי מאוהבת
אלי מזרחי 15/08/11 |  צפיות: 3900

אין ספק כי בכל הקשור לנושא של משחקים להורדה הרי שאנו יכולים לראות כיצד הדבר נוגע גם לבנות וגם לבנים. בנות רבות יושבות מול המחשב בחיפוש אחר משחקי בנות שונים, כך שהדבר הוא לא נחלתם רק של בנים בלבד. לכן מפתחי ומשווקי משחקים שונים מבינים זאת והם מציעים מגוון של משחקי בנות.

אחד מאותם משחקים שבו משחקות בנות רבות הוא מוגובי שמאפשר גידול יצור מתוק. מוגובי הוא משחק שבו מגלות השחקניות עולם גדול ומרתק תוך כדי גידול אותו מוגובי שבאחריותם. אך מעבר למשחק זה קיימים עוד משחקי בנות מוצלחים כמו למשל המשחק ברבי מאוהבת שאותו נסקור בכדי שבנות רבות תכרנה אותו.

ברבי חייבת להיראות מושלם

ברבי מאוהבת הוא אחד מאותם משחקי בנות שבהם מקבלת השחקנית את בובת הברבי הוירטואלית שלה והיא צריכה לעשות אותה כמה שיותר יפה לקראת הפגישה שלה עם אהוב ליבה. מאחר וברבי מאוד מעוניינת שבחיר ליבה יחזיר לה אהבה ויתרשם ממנה כמה שיותר הרי שהיא חייבת להיראות טוב בעזרת השחקנית.

יש לא מעט משחקי בנות המאופיינים בהשקעה של השחקנית בדמות מוכרת מסוימת. בברבי מאוהבת צריכה השחקנית להיות בעלת יכולת בתחום האופנה בכדי להצמיד לברבי פריטים שונים ומגוונים עד שהיא תיראה מושלמת ממש ובכך תגדיל את סיכוייה להרשים את אהבת חייה ואולי גם תזכה לחיי אושר ועושר לצדו.

האם ברבי תפגוש את אהבת חייה

משחקי בנות כאלו מדגישים בפני השחקנית את נושא המראה החיצוני ועד כמה הוא יכול להיות מכריע כרושם ראשוני חשוב בחברה שלנו. שחקנית המקבלת תחת חסותה את אותה ברבי נחמדה צריכה לבדוק אלו פריטים יתאימו בצורה הטובה ביותר לקראת המפגש החשוב שלה, ולא תמיד מדובר במשימה כל כך פשוטה.

בברבי מאוהבת ניתן למצוא פריטים שונים המסייעים לשחקנית, כמו למשל –

  • נעליים יפהפיות.
  • תכשיטים מהממים מסוגים שונים.
  • כריות לב שמוחזקות על ידי הברביעצמה.
  • ועוד אביזרים שיכולים לתרום רבותלמראה הסופי.

הפריטים הללו תורמים רבות לכך שברבי מאוהבת הוא משחק מוצלח ונעים שאינו יכול להזיק לשחקנית


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אלי מזרחי


 


מאמרים נוספים מאת אלי מזרחי
 
משלוח שוקולד ליום הולדת
17/08/11 | צרכנות
אחד המוצרים הנפוצים והנמכרים ביותר בעולם הינו השוקולד. בכול פינת רחוב, קניון או שדרת חנויות נמצא אותו קורא לנו ומפתה אותנו ביופיו השחום ובמתיקותו המיוחדת. רבים טוענים שהשוקולד ממכר וכי יש רגעים שהם פשוט חייבים לטעום את טעמו. השוקולד מגיע מפולי הקקאו שמכיל שומנים רבים.

האם לאפשר לילד להוריד משחקים אל המחשב?
אין ספק כי לא צריכים לערוך מחקרים וסקרים מיוחדים בכדי לראות עד כמה הורים רבים חרדים בכל הקשור לילדיהם הגולשים ברשת האינטרנט. הורים רבים מנסים לבדוק ככל יכולתם האם הילדה רק מחפשת משחקי בנות או שהיא חלילה נחשפת לתכנים מסוכנים, או האם ילד שמחפש משחקים להורדה לא מסכן את עצמו.

משחק לבנות – ברבי מאוהבת
אין ספק כי בכל הקשור לנושא של משחקים להורדה הרי שאנו יכולים לראות כיצד הדבר נוגע גם לבנות וגם לבנים. בנות רבות יושבות מול המחשב בחיפוש אחר משחקי בנות שונים, כך שהדבר הוא לא נחלתם רק של בנים בלבד. לכן מפתחי ומשווקי משחקים שונים מבינים זאת והם מציעים מגוון של משחקי בנות.

כללי המשחק מוגובי
כיום יש לא מעט ילדים שגולשים מדי יום ברשת האינטרנט. די ברור שלא תמיד הילדים מחפשים אחרי מידע שיעזור להם בעבודות שונות שהם קבלו מבית ספרם ולכן מבינים ההורים כי רשת האינטרנט היא גם מקום למציאת משחקים להורדה, להתחברות לפייסבוק, לקבלת אימיילים, להורדת תוכנות, ולעוד פעילויות שונות.

לנווט את הדרך שלכם בלוח מודעות
כאשר אתם מחפשים מודעה בתוך לוח מודעות, לפעמים טובעים בתוך הכמות האינסופיות של המודעות שניתן למצוא בעיתונים או בתוך לוח מודעות באינטרנט. לכן צריך לרכוש מיומנות של חיפוש בתוך לוח מודעות. צריך לשים לב איזה דברים אתם מחפשים בדיוק ולפי זה לפעול בחיפוש שלכם אחרי מטרתכם.

שירותי עיצוב אלבומים בבתי דפוס מקצועיים
הדור החדש של אלבומי תמונות הוא אלבומים דיגיטליים. בתי דפוס מעניקים שירות עיצוב לאלבומים הללו בשני אופנים: עיצוב עצמאי, דרך התוכנה באתר הבית או עיצוב מקצועי, עם שירות העיצוב של מעצב גרפי של בית הדפוס.

כיצד נוכל לאתר הזדמנויות עסקיות ברשת האינטרנט?
עסקים למכירה כדאי לפרסם באינטרנט. לפרסם את ההצעה העסקית שלכם בלוח מודעות, בפורום עסקים או בפורטל עסקי. זה לא משנה איזה סוג עסקים למכירה אתם מציעים.

גני אירועים לחתונות
26/06/11 | חתונות
שוק החתונות רווי ומוצף בשירותים שונים ברמות מגוונות , ועל הזוגות המתחתנים מוטלת מלאכה מורכבת אשר בסופה, הם צריכים לבחור את גן האירועים בו תיערך החתונה שלהם ועוד שירותים הנוגעים ישירות או בעקיפין לאירוע שהם מתכננים.

עיצוב אישי של שמלות כלה
יום החתונה קרב ובא ועכשיו הגיעה המשימה הגדולה למצוא שמלות כלה. אין ספק שבחירת שמלה זהו דבר קשה ביותר ויכול להיות אף מתיש ומבלבל עבור הכלה המיועדת.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI