דף הבית אינטרנט והחיים ברשת מסחר אלקטרוני כיצד נוכל לאתר הזדמנויות עסקיות ברשת האינטרנט?
כיצד נוכל לאתר הזדמנויות עסקיות ברשת האינטרנט?
אלי מזרחי 05/08/11 |  צפיות: 3521

עסקים למכירה כדאי לפרסם באינטרנט. לפרסם את ההצעה העסקית שלכם בלוח מודעות, בפורום עסקים או בפורטל עסקי. זה לא משנה איזה סוג עסקים למכירה אתם מציעים. בין אם אתם מציעים עסק כמו חנות או מסעדה ובין אם זו הזדמנות עסקית לרווח מהיר.

בזכות כמות הגולשים העצומה יש באינטרנט כסף. גולשים נחשפים לפרסומות על בסיס קבוע. אין היום דף אינטרנט בלי פרסומת. ואין אפס, גולשים נכנסים בכמויות לפרסומות, ממלאים פרטים ליצרית קשר או מתקשרים בעצמם אם לא רוכשים את העסקה בו במקום באופן מקוון.

אינטרנט בישראל

האינטרנט הוא הכלי המרכזי בחיי האדם המודרני. דרכו הוא מקבל מידע, קורא חדשות, שומר על קשר עם חברים ומשפחה, קונה מוצרים ומזמין כרטיסים. הישראלי הממוצע נמצא לפחות פעם ביום באינטרנט.

המשמעות היא תנועת גולשים עצומה. בישראל 84% מבתי האב בעלי מחשב עם חיבור לאינטרנט. זוכמות של מאות אלפי אנשים בכל יום שמשוטטים ברחבי האינטרנט בחיפוש אחר כל השימושים שפירטנו בתחילת המאמר.

מומלץ לפרסם עסקים למכירה בכמה שיותר מקומות. הייתם רוצים היענות גבוהה למודעה שלכם בשביל לבחור את ההצעות הכי טובות. לכן מומלץ להשקיע בתהליך של פרסום ההזדמנויות העסקיות.

אם כן, כיצד נאתר הזדמנויות עסקיות?

הזדמנויות עסקיות באינטרנט הם לזהות מילות מפתח שעומדות להיות פופולאריות בקרוב ולהתאים את הפרסום שלך או את האתר שלך למילים הללו. לדוגמא, במועדי חגים תמיד יש עלייה בחיפושים אחר דברים שקשורים לחג.

אם תכינו את האתר שלכם מראש לענות לחיפושים הלא-שגרתיים הללו (כי בשאר השנה אך אחד לא מקיש אותן) גוגל יקפיץ את האתר שלכם במעלה דפי התוצאות. ככל שתהיו במעלה הדף הראשון של גוגל באזור התוצאות הלא ממומנות, כך תקבלו יותר גולשים. ויותר גולשים זה יותר כסף.

הזדמנויות עסקיות קיימות בכל פרסום רחב היקף. קליינטים תמיד אפשר למצוא כשמפרסמים להיקפים כל כך נרחבים. זכרו שגם הגולשים מחו"ל פתוחים אליכם. אתם יכולים לפנות אליהם ישירות ולהציע להם עסקים למכירה או הזדמנויות עסקיות מיוחדות בשפה שלהם.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אלי מזרחי


 


מאמרים נוספים מאת אלי מזרחי
 
משלוח שוקולד ליום הולדת
17/08/11 | צרכנות
אחד המוצרים הנפוצים והנמכרים ביותר בעולם הינו השוקולד. בכול פינת רחוב, קניון או שדרת חנויות נמצא אותו קורא לנו ומפתה אותנו ביופיו השחום ובמתיקותו המיוחדת. רבים טוענים שהשוקולד ממכר וכי יש רגעים שהם פשוט חייבים לטעום את טעמו. השוקולד מגיע מפולי הקקאו שמכיל שומנים רבים.

האם לאפשר לילד להוריד משחקים אל המחשב?
אין ספק כי לא צריכים לערוך מחקרים וסקרים מיוחדים בכדי לראות עד כמה הורים רבים חרדים בכל הקשור לילדיהם הגולשים ברשת האינטרנט. הורים רבים מנסים לבדוק ככל יכולתם האם הילדה רק מחפשת משחקי בנות או שהיא חלילה נחשפת לתכנים מסוכנים, או האם ילד שמחפש משחקים להורדה לא מסכן את עצמו.

משחק לבנות – ברבי מאוהבת
אין ספק כי בכל הקשור לנושא של משחקים להורדה הרי שאנו יכולים לראות כיצד הדבר נוגע גם לבנות וגם לבנים. בנות רבות יושבות מול המחשב בחיפוש אחר משחקי בנות שונים, כך שהדבר הוא לא נחלתם רק של בנים בלבד. לכן מפתחי ומשווקי משחקים שונים מבינים זאת והם מציעים מגוון של משחקי בנות.

כללי המשחק מוגובי
כיום יש לא מעט ילדים שגולשים מדי יום ברשת האינטרנט. די ברור שלא תמיד הילדים מחפשים אחרי מידע שיעזור להם בעבודות שונות שהם קבלו מבית ספרם ולכן מבינים ההורים כי רשת האינטרנט היא גם מקום למציאת משחקים להורדה, להתחברות לפייסבוק, לקבלת אימיילים, להורדת תוכנות, ולעוד פעילויות שונות.

לנווט את הדרך שלכם בלוח מודעות
כאשר אתם מחפשים מודעה בתוך לוח מודעות, לפעמים טובעים בתוך הכמות האינסופיות של המודעות שניתן למצוא בעיתונים או בתוך לוח מודעות באינטרנט. לכן צריך לרכוש מיומנות של חיפוש בתוך לוח מודעות. צריך לשים לב איזה דברים אתם מחפשים בדיוק ולפי זה לפעול בחיפוש שלכם אחרי מטרתכם.

שירותי עיצוב אלבומים בבתי דפוס מקצועיים
הדור החדש של אלבומי תמונות הוא אלבומים דיגיטליים. בתי דפוס מעניקים שירות עיצוב לאלבומים הללו בשני אופנים: עיצוב עצמאי, דרך התוכנה באתר הבית או עיצוב מקצועי, עם שירות העיצוב של מעצב גרפי של בית הדפוס.

כיצד נוכל לאתר הזדמנויות עסקיות ברשת האינטרנט?
עסקים למכירה כדאי לפרסם באינטרנט. לפרסם את ההצעה העסקית שלכם בלוח מודעות, בפורום עסקים או בפורטל עסקי. זה לא משנה איזה סוג עסקים למכירה אתם מציעים.

גני אירועים לחתונות
26/06/11 | חתונות
שוק החתונות רווי ומוצף בשירותים שונים ברמות מגוונות , ועל הזוגות המתחתנים מוטלת מלאכה מורכבת אשר בסופה, הם צריכים לבחור את גן האירועים בו תיערך החתונה שלהם ועוד שירותים הנוגעים ישירות או בעקיפין לאירוע שהם מתכננים.

עיצוב אישי של שמלות כלה
יום החתונה קרב ובא ועכשיו הגיעה המשימה הגדולה למצוא שמלות כלה. אין ספק שבחירת שמלה זהו דבר קשה ביותר ויכול להיות אף מתיש ומבלבל עבור הכלה המיועדת.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI