דף הבית אינטרנט והחיים ברשת אתרי משחקים האם לאפשר לילד להוריד משחקים אל המחשב?
האם לאפשר לילד להוריד משחקים אל המחשב?
אלי מזרחי 15/08/11 |  צפיות: 3805

אין ספק כי לא צריכים לערוך מחקרים וסקרים מיוחדים בכדי לראות עד כמה הורים רבים חרדים בכל הקשור לילדיהם הגולשים ברשת האינטרנט. הורים רבים מנסים לבדוק ככל יכולתם האם הילדה רק מחפשת משחקי בנות או שהיא חלילה נחשפת לתכנים מסוכנים, או האם ילד שמחפש משחקים להורדה לא מסכן את עצמו.

באינטרנט המידע הוא דו כיווני אך נראה שלרוב אנו עוסקים יותר בהורדה של מידע ודברים אחרים. אנו יכולים לראות עד כמה הנושא של משחקים להורדה הוא פופולארי ברשת האינטרנט. אך מאחר ולא תמיד מדובר רק במגוון משחקי בנות תמימים למראה, הרי שהדבר יכול להוביל לכך שללא פיקוח אנו מסכנים מאוד את ילדינו.

לעתים מדובר במלכודות לא קטנות

נראה כי כמעט כל אחד מאתנו שמע על אותן מלכודות מגעילות ואכזריות שטומנים גורמים עוינים שונים באתרים לא איכותיים ולא מוכרים המציעים משחקים להורדה. לכן הורים רבים שואלים את עצמם האם לאפשר לילדה להוריד משחקי בנות שונים או האם לאפשר לילד לחפש משחקים להורדה בכל אתר שהוא.

האחריות של ההורים בכל הקשור לאינטרנט היא רבה ולכן אסור לחשוב לרגע שניתן להקל ראש ולהגיד שאין תמיד זמן לפקח על הילדים. די ברור שאי אפשר להיות דבוק לילד 24 שעות אך ניתן לסמוך על פעולות שונות בכדי למנוע סיכון בעת הורדת משחקים, כמו –

  1. חינוך.
  2. הצגת הסכנות השונות.
  3. הכרה של אתרים איכותיים לילד.

ללמוד להכיר את רשת האינטרנט

כיום יש לא מעט הורים שרואים את ילדיהם משחקים במשחקים איכותיים כמו מוגובי למשל והם רגועים לאחר שבחנו בעצמם את המשחק וגילו את היתרונות שלו. מעורבותם של ההורים היא דבר חשוב ביותר ועל ידי נקיטת פעולות כמו אלה שצוינו לעיל אנו יכולים לראות כי הילד מבין את המשמעות ומתחיל לפעול בזהירות.

הורים שיישבו על ילדיהם במטרה להכיר להם אתרים מוכרים ואיכותיים שבהם ניתן למצוא משחקים להורדה יכולים להיות רגועים אם ילדיהם יבטיחו בצורה אמינה שהם יורידו משחקים רק מאתרים אלו. בניית אמון בין הורה לילד היא דבר חשוב והיא יכולה לתרום לא רק בנושא של משחקים להורדה אלא בכל דבר בחיים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אלי מזרחי


 


מאמרים נוספים מאת אלי מזרחי
 
משלוח שוקולד ליום הולדת
17/08/11 | צרכנות
אחד המוצרים הנפוצים והנמכרים ביותר בעולם הינו השוקולד. בכול פינת רחוב, קניון או שדרת חנויות נמצא אותו קורא לנו ומפתה אותנו ביופיו השחום ובמתיקותו המיוחדת. רבים טוענים שהשוקולד ממכר וכי יש רגעים שהם פשוט חייבים לטעום את טעמו. השוקולד מגיע מפולי הקקאו שמכיל שומנים רבים.

האם לאפשר לילד להוריד משחקים אל המחשב?
אין ספק כי לא צריכים לערוך מחקרים וסקרים מיוחדים בכדי לראות עד כמה הורים רבים חרדים בכל הקשור לילדיהם הגולשים ברשת האינטרנט. הורים רבים מנסים לבדוק ככל יכולתם האם הילדה רק מחפשת משחקי בנות או שהיא חלילה נחשפת לתכנים מסוכנים, או האם ילד שמחפש משחקים להורדה לא מסכן את עצמו.

משחק לבנות – ברבי מאוהבת
אין ספק כי בכל הקשור לנושא של משחקים להורדה הרי שאנו יכולים לראות כיצד הדבר נוגע גם לבנות וגם לבנים. בנות רבות יושבות מול המחשב בחיפוש אחר משחקי בנות שונים, כך שהדבר הוא לא נחלתם רק של בנים בלבד. לכן מפתחי ומשווקי משחקים שונים מבינים זאת והם מציעים מגוון של משחקי בנות.

כללי המשחק מוגובי
כיום יש לא מעט ילדים שגולשים מדי יום ברשת האינטרנט. די ברור שלא תמיד הילדים מחפשים אחרי מידע שיעזור להם בעבודות שונות שהם קבלו מבית ספרם ולכן מבינים ההורים כי רשת האינטרנט היא גם מקום למציאת משחקים להורדה, להתחברות לפייסבוק, לקבלת אימיילים, להורדת תוכנות, ולעוד פעילויות שונות.

לנווט את הדרך שלכם בלוח מודעות
כאשר אתם מחפשים מודעה בתוך לוח מודעות, לפעמים טובעים בתוך הכמות האינסופיות של המודעות שניתן למצוא בעיתונים או בתוך לוח מודעות באינטרנט. לכן צריך לרכוש מיומנות של חיפוש בתוך לוח מודעות. צריך לשים לב איזה דברים אתם מחפשים בדיוק ולפי זה לפעול בחיפוש שלכם אחרי מטרתכם.

שירותי עיצוב אלבומים בבתי דפוס מקצועיים
הדור החדש של אלבומי תמונות הוא אלבומים דיגיטליים. בתי דפוס מעניקים שירות עיצוב לאלבומים הללו בשני אופנים: עיצוב עצמאי, דרך התוכנה באתר הבית או עיצוב מקצועי, עם שירות העיצוב של מעצב גרפי של בית הדפוס.

כיצד נוכל לאתר הזדמנויות עסקיות ברשת האינטרנט?
עסקים למכירה כדאי לפרסם באינטרנט. לפרסם את ההצעה העסקית שלכם בלוח מודעות, בפורום עסקים או בפורטל עסקי. זה לא משנה איזה סוג עסקים למכירה אתם מציעים.

גני אירועים לחתונות
26/06/11 | חתונות
שוק החתונות רווי ומוצף בשירותים שונים ברמות מגוונות , ועל הזוגות המתחתנים מוטלת מלאכה מורכבת אשר בסופה, הם צריכים לבחור את גן האירועים בו תיערך החתונה שלהם ועוד שירותים הנוגעים ישירות או בעקיפין לאירוע שהם מתכננים.

עיצוב אישי של שמלות כלה
יום החתונה קרב ובא ועכשיו הגיעה המשימה הגדולה למצוא שמלות כלה. אין ספק שבחירת שמלה זהו דבר קשה ביותר ויכול להיות אף מתיש ומבלבל עבור הכלה המיועדת.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI