דף הבית עסקים ייעוץ עסקי לנווט את הדרך שלכם בלוח מודעות
לנווט את הדרך שלכם בלוח מודעות
אלי מזרחי 15/08/11 |  צפיות: 3396

כאשר אתם מחפשים מודעה בתוך לוח מודעות, לפעמים טובעים בתוך הכמות האינסופיות של המודעות שניתן למצוא בעיתונים או בתוך לוח מודעות באינטרנט. לכן צריך לרכוש מיומנות של חיפוש בתוך לוח מודעות. צריך לשים לב איזה דברים אתם מחפשים בדיוק ולפי זה לפעול בחיפוש שלכם אחרי מטרתכם.

כמובן שהפעולה הראשונה שצריך לעשות בעת חיפוש בלוח מודעות היא הגדרה של הדבר אותו אתם מחפשים. האם מדובר בעבודה או בחפץ לקניה? האם מדובר ברכב או בדירה? האם עבודה זמנית, משרה חלקית, או משרה מלאה? לאחר שהגדרתם לעצמכם את הדבר אותו אתם מחפשים, ניתן לגשת למלאכת החיפוש.

דברים שיש לשים לב בחיפוש בתוך לוח מודעות

החבר הכי טוב שלכם בעת חיפוש מודעות בלוח מודעות הוא המרקר. יש להשתמש במרקר בכדי לסמן מודעות הנראות לכם מתאימות באופן פוטנציאלי למטרה שלכם. לאחר שסיימתם לעבור על המודעות השונות בלוח המודעות תוכלו להסתכל על המודעות שאותם מרקרתם ומתוכם למצוא את המודעה האידאלית המיוחלת.

כמובן שאתם צריכים ראשית לסנן את כל המודעות שאינן רלוונטיות כלל בשבילכם. לאחר מכן, יש לחפש בין המודעות דברים הנראים לכם אטרקטיבים- דברים למכירה או עבודות או דירות להשכרה או כל דבר אחר אותו אתם מחפשים שנשמע לכם כקוסם וכאופציה פונטציאלית שתוכלו לבחון לאחר מכן, ואת מודעות אלו תמרקרו.

למצוא את המטרה שלכם בתוך לוח מודעות

אחרי שמצאתם ומרקרתם את המודעות הנראות לכם כאפשריות בשבילכם, אתם צריכים לעבור לשלב השני בחיפוש בתוך לוח מודעות- ההשוואה. תסתכלו על המודעות שסימנתם לעצמכם- ניתן אפילו לגזור אותן, ותשוו בין המאפיינים השונים של כל מודעה: במקרה של עבודה, לדוגמה, תסתכלו על השכר, תנאי העבודה, שעות העבודה, וכו'. דרך השוואה זו תוכלו למיין את המודעות הטובות ביותר בשבילכם ואת אלו שלא באמת מתאימות.

לאחר מכן, תקחו את המודעה הטובה ביותר שמצאתם וצרו קשר בכדי לממש ולקבל את הדבר שחיפשתם. אם הדבר לא רלוונטי יותר, אל דאגה, יש עוד מודעות שמרקרתם בתוך לוח מודעות , ותעברו למודעה הבאה בתור מבחינת איכותה. בשיטה זו אין ספק שתגיעו למיצוי הדבר שחיפשתם.דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אלי מזרחי


 


מאמרים נוספים מאת אלי מזרחי
 
משלוח שוקולד ליום הולדת
17/08/11 | צרכנות
אחד המוצרים הנפוצים והנמכרים ביותר בעולם הינו השוקולד. בכול פינת רחוב, קניון או שדרת חנויות נמצא אותו קורא לנו ומפתה אותנו ביופיו השחום ובמתיקותו המיוחדת. רבים טוענים שהשוקולד ממכר וכי יש רגעים שהם פשוט חייבים לטעום את טעמו. השוקולד מגיע מפולי הקקאו שמכיל שומנים רבים.

האם לאפשר לילד להוריד משחקים אל המחשב?
אין ספק כי לא צריכים לערוך מחקרים וסקרים מיוחדים בכדי לראות עד כמה הורים רבים חרדים בכל הקשור לילדיהם הגולשים ברשת האינטרנט. הורים רבים מנסים לבדוק ככל יכולתם האם הילדה רק מחפשת משחקי בנות או שהיא חלילה נחשפת לתכנים מסוכנים, או האם ילד שמחפש משחקים להורדה לא מסכן את עצמו.

משחק לבנות – ברבי מאוהבת
אין ספק כי בכל הקשור לנושא של משחקים להורדה הרי שאנו יכולים לראות כיצד הדבר נוגע גם לבנות וגם לבנים. בנות רבות יושבות מול המחשב בחיפוש אחר משחקי בנות שונים, כך שהדבר הוא לא נחלתם רק של בנים בלבד. לכן מפתחי ומשווקי משחקים שונים מבינים זאת והם מציעים מגוון של משחקי בנות.

כללי המשחק מוגובי
כיום יש לא מעט ילדים שגולשים מדי יום ברשת האינטרנט. די ברור שלא תמיד הילדים מחפשים אחרי מידע שיעזור להם בעבודות שונות שהם קבלו מבית ספרם ולכן מבינים ההורים כי רשת האינטרנט היא גם מקום למציאת משחקים להורדה, להתחברות לפייסבוק, לקבלת אימיילים, להורדת תוכנות, ולעוד פעילויות שונות.

לנווט את הדרך שלכם בלוח מודעות
כאשר אתם מחפשים מודעה בתוך לוח מודעות, לפעמים טובעים בתוך הכמות האינסופיות של המודעות שניתן למצוא בעיתונים או בתוך לוח מודעות באינטרנט. לכן צריך לרכוש מיומנות של חיפוש בתוך לוח מודעות. צריך לשים לב איזה דברים אתם מחפשים בדיוק ולפי זה לפעול בחיפוש שלכם אחרי מטרתכם.

שירותי עיצוב אלבומים בבתי דפוס מקצועיים
הדור החדש של אלבומי תמונות הוא אלבומים דיגיטליים. בתי דפוס מעניקים שירות עיצוב לאלבומים הללו בשני אופנים: עיצוב עצמאי, דרך התוכנה באתר הבית או עיצוב מקצועי, עם שירות העיצוב של מעצב גרפי של בית הדפוס.

כיצד נוכל לאתר הזדמנויות עסקיות ברשת האינטרנט?
עסקים למכירה כדאי לפרסם באינטרנט. לפרסם את ההצעה העסקית שלכם בלוח מודעות, בפורום עסקים או בפורטל עסקי. זה לא משנה איזה סוג עסקים למכירה אתם מציעים.

גני אירועים לחתונות
26/06/11 | חתונות
שוק החתונות רווי ומוצף בשירותים שונים ברמות מגוונות , ועל הזוגות המתחתנים מוטלת מלאכה מורכבת אשר בסופה, הם צריכים לבחור את גן האירועים בו תיערך החתונה שלהם ועוד שירותים הנוגעים ישירות או בעקיפין לאירוע שהם מתכננים.

עיצוב אישי של שמלות כלה
יום החתונה קרב ובא ועכשיו הגיעה המשימה הגדולה למצוא שמלות כלה. אין ספק שבחירת שמלה זהו דבר קשה ביותר ויכול להיות אף מתיש ומבלבל עבור הכלה המיועדת.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI