דף הבית אינטרנט והחיים ברשת דיוור רשימות תפוצה מה היא מערכת דיוור אלקטרוני?
מה היא מערכת דיוור אלקטרוני?
שחר 21/08/11 |  צפיות: 4605

מערכת דיוור או במילים אחרות ניוזלטר זו הדרך החדשה לשמור קשר עם לקוחות דרך המייל האישי, כך שולחים ללקוחות פעם בשבוע או מידי כמה ימים עדכונים חשובים עם קישור לאתר האינטרנט של בית העסק וזה במסגרת החוק החדש שמחייב הסכמה מפורשת של הלקוח לקבלת דואר פרסומי זה למייל האישי. (דיוור אלקטרוני מורשה)

עד לפני שהחוק התקבל היו מקבלים מרבית האנשים דואר פרסומי ישירות למייל האישי בצורה בלתי מבוקרת מה שהיה גורם להצפת תיבת הדואר בהודעות עם פרסומות של בתי עסק שונים ועם קבלת החוק ניתן לקבלו רק באמצעות מערכת דיוור מאושרת וזו בעצם הדרך הטובה ביותר לשמירה על קשר רציף עם הלקוחות.

מי צריך להשתמש במערכת דיוור?

כמעט כל מי שיש לו אתר והוא רוצה לקדם את העסק ולהגדיל את מערך הלקוחות הקבועים צריך לפתח רשימת תפוצה שבאמצעותה יוצרים מאגר לקוחות שמעודכנים בכל המבצעים והחידושים של בית העסק וזה חיוני במבחינה עסקית לטווח הארוך שכן מול האתרים החדשים זה נוצר כך יתרון משמעותי ביותר.

שימוש במערכת דיוור אלקטרוני יעיל במיוחד באתרים שבהם יש עדכונים לעתים תכופות כמו רשתות בגדים, ספרים וכדומה כך שניתן להודיע ללקוחות על כל שינוי ובעצם לגרום להם להיכנס לאתר וכך לחשוף אותם לשאר המידע כמו גם להעלות את כמות המבקרים באתר ואת רמת הפופולריות בקרב הגולשים ברשת.

איך בונים רשימת תפוצה ומערכת ניוזלטר?

בעת בניית אתר ניתן ליצור מועדון חברים וכך בעת ההרשמה רושמים גם את כתובת המייל ובמידה שמסכימים מקבלים אל כתובת זו את כל החידושים והעדכונים של האתר. ברגע שהלקוח נרשם אפשר לשלוח אליו את המידע הפרסומי וכך נוצרת מערכת שאוספת את כל רשימת הלקוחות ושולחת להן אוטומטית מייל על עדכונים.

בניית מערכת ניוזלטר צריכה להיעשות בצורה בה הלקוח לא יוצף בכמות מידע רבה מידי שכן אחרת במקום לקרוא את המייל הוא יעבירו לדואר הזבל או ימחק אותו וכל הרעיון של הניוזלטר ירד לטמיון ולכן צריך לדעת לשלוח את המיילים הפרסומיים באופן מבוקר כך שהמטרה והמידע יגיע ללקוח ויהיה אפקטיבי.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 שחר

חברה סמארט אס.אי.או מספקת שירותי קידום אתרים ופרסום ממומן בגוגל ויוטיוב. ניתן ליצור קשר - [email protected] 


מאמרים נוספים מאת שחר
 
כך תשמרו על הבריאות בזמן מעבר הדירה
02/05/22 | מעבר דירה
תקופת המעבר בין דירות מאופיינת בעומס משימות, בלחץ רב ובאופן כללי בשבירת שגרת החיים הנורמלית שבנינו לעצמנו. בכתבה שלפניכם נתאר את הדרך שבא אפשר לעבור את תקופת מעבר הדירה ובמקביל לשמור על בריאותכם

טיפולי שיניים בהריון - בריאות הפה שלך בעת היריון
תקופת ההיריון אשר נמשכת באופן תקין כ- 40 שבועות, הינה תקופה בה האישה עוברת מספר שינויים הבאים לידי ביטוי בכל מערכות הגוף. בריאות השיניים והפה אצל האישה ההרה הינה נושא רגיש ביותר שכן בזמן זה האישה עלולה להיות חשופה למספר גורמים אשר מסוגלים להזיק לחניכיים ולשיניים שלה

דיוור ישיר ככלי שיווקי
מה זה דיוור ישיר? וכיצד הוא קשור לעולם השיווק באינטרנט. במאמר שלפניכם יתרונות הדיוור הישיר על ידי מערכת דיוור אלקטרונית מקצועית

מה היא מערכת דיוור אלקטרוני?
מערכת דיוור או במילים אחרות ניוזלטר זו הדרך החדשה לשמור קשר עם לקוחות דרך שיווק למייל האישי. במאמר לפניכם מה זו מעכרת דיוור?, מי צריך להשתמש במערכת דיוור אלקטרוני? וכיצד בונים רשימת תפוצה?

אטרקציות לאירועים - בר/בת מצווה
אם לא יצא לכם לבקר בשנים האחרונות בחגיגות בר מצווה או בת מצווה - תופתעו בוודאי לדעת שהחגיגות שהכרתם מהעבר שינו את אופיין בצורה משמעותית.

ניתוחי אף לתיקון פגמים רפואיים
האף הוא איבר שמשפיע באופן דרמטי על המראה האסתטי שלנו, ורבים מבצעים ניתוחי אף על מנת לשפר את מראם. אבל יש לזכור שהאף הוא בראש ובראשונה איבר נשימה חיוני...ניתוחי אף לצורך תיקון פגמים רפואיים הם נפוצים למדי, ומבוצעים כבר עשרות שנים. בכל שנה מבוצעים בישראל אלפי ניתוחים כאלה..
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI