דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר על הקשר בין מערכת הנהלת חשבונות לטלפונים ניידים "חכמים"
על הקשר בין מערכת הנהלת חשבונות לטלפונים ניידים "חכמים"
אשבל טכנולוגיות 18/12/11 |  צפיות: 4438

מרגע הכרזת האייפון על ידי חברת אפל בשנת 2007 ועד היום, חלה התפתחות גדולה, באפשרויות לשיפור ניהול העסק, שמעניקים כלי זה ואלה שבאו בעקבותיו.

השיפור העיקרי שאנו רואים הוא היכולת לקשר בין מסמכים ופעילויות המנוהלים בתוכנת הנהלת החשבונות לבין אירועים אותם ניתן לתעד בזמן אמת תוך ניצול היכולת של המכשיר הנייד לצרף מידע על מיקומו באותה נקודת זמן.

להלן נביא מספר דוגמאות להמחשת היכולות הללו של שילוב בין תוכנת הנהלת החשבונות ומידע זמין מהמכשיר הנייד.

קשר עם נציגי מכירות: תוכנת הנהלת חשבונות המשלבת בתוכה מערכת לניהול קישרי לקוחות, יכולה לספק לנציג המכירות המבקר בבית הלקוח, מידע של זמן אמת לגבי מצב האשראי והגביה של הלקוח, אם ברצונו של הלקוח להזמין סחורה, ניתן לבדוק את מצב המלאי במחסני החברה של כל אחד מהמוצרים אותם מבקש הלקוח לרכוש, ניתן לקבל תשלום של הלקוח עבור סחורה, לרשום הזמנות ולהחתים את הלקוח בזמן אמת בצירוף ציון השעה והמיקום.

דיווח נוכחות: תוכנת הנהלת חשבונות המשלבת בתוכה תוכנה לניהול נוכחות, יכולה לקבל את נתוני השעה והמיקום של עובדים המגיעים לעבודה או עוזבים אותה כאשר מדובר בפעילותם באתרים מרוחקים ממשרד החברה.

קשר עם טכנאי שטח: תוכנה להנהלת חשבונות המשלבת בתוכה מערכת שרות יכולה להעביר לטכנאי בשטח את קריאות השרות בהן הוא אמור לטפל אצל לקוחות החברה ולעקוב בזמן אמת אחר ביצוע עבודת השרות לרבות שימוש בחלקי חילוף, זמני דרך ועוד.

מסירת סחורה ללקוח: תוכנה להנהלת חשבונות המשלבת בתוכה מערכת משלוחים של סחורה ללקוח, יכולה לקבל עידכונים מהשטח לרבות אישור של נציג מטעם הלקוח לגבי קבלת הסחורה עם ציון הזמן והמקום בצירוף חתימה של אותו נציג המאשרת את נכונות הנתונים.

כותבת המאמר: קרן שרר טיבר, מנהלת פיתוח עסקי חו"ל בחברת אשבל טכנולוגיות  היצרנית של תוכנת Priority החל משנת 1986.

אשבל מתמחה בפיתוח, שיווק ויישום של מערכות Priority ו-ZOOM, תוכנות אינטגרטיביות לניהול ארגוני כולל WMS/ERP/CRM של גופים תעשייתיים, מסחריים וציבוריים בארץ ובעולם.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אשבל טכנולוגיות


 


מאמרים נוספים מאת אשבל טכנולוגיות
 
תוכנה להנהלת חשבונות בענן החששות והפתרונות
25/01/12 | תוכנה
קבלת שירותי תוכנה להנהלת חשבונות בענן אמנם מאפשרת מצד אחד, לרואה החשבון של העסק, לעבוד על תוכנת הנהלת החשבונות של העסק ממשרדיו. אך מצד שני מעלה חששות בבעל העסק, לגבי יעילות העבודה של אנשי הנהלת החשבונות, הן מבחינת ממשק המשתמש והן מבחינת אבטחת המידע.

על איחזור מידע בתוכנה להנהלת חשבונות
25/01/12 | תוכנה
כפי שסקרנו במאמרים קודמים, יעילות העבודה בתוכנת הנהלת החשבונות ניתנת לבחינה בשני נושאים עיקריים, היכולת להגיע למידע המבוקש בזמן הקצר ביותר והיכולת לרשום נתונים לתוכנה או לקולטם ממקורות שונים במאמץ הנמוך ביותר. לרשות המשתמש בתוכנה להנהלת חשבונות אוסף של כלים לאיחזור מידע כפי שיובא בסקירה שלהלן.

על יעילות העבודה בתוכנה להנהלת חשבונות
10/01/12 | ERP
יעילות העבודה בתוכנת הנהלת החשבונות ניתנת לבחינה בשני נושאים עיקריים, היכולת להגיע למידע המבוקש בזמן הקצר ביותר והיכולת לרשום נתונים לתוכנה או לקולטם ממקורות שונים במאמץ הנמוך ביותר. המרכיבים המתוארים כאן מתיחסים לניצול של קשרים בין ישויות תוכנת הנהלת החשבונות כדי לתת למשתמש אפשרות להגיע למידע המבוקש בהקלקה אחת או שתיים.

על קלות התנועה (נוויגציה) בתוכנה להנהלת חשבונות
05/01/12 | ERP
ליכולת התנועה (להלן – נוויגציה) בתוכנת הנהלת החשבונות חשיבות רבה הן לגבי הקלות התפעולית והן לגבי זמן הלימוד שנדרש למשתמש חדש (שלא מכיר את המערכת) לתפעל את התוכנה. במאמר זה נסקור את המרכיבים העיקריים שמשפיעים על יכולת הנוויגציה של המשתמש בתוכנת הנהלת החשבונות.

כיצד לבחון את הידידותיות של תוכנה להנהלת חשבונות
27/12/11 | ERP
יצרני תוכנות הנהלת החשבונות נוהגים למכור את התוכנות שלהן כ"ידידותיות למשתמש". מהי תוכנת הנהלת חשבונות ידידותית?

על הקשר בין מערכת הנהלת חשבונות לטלפונים ניידים "חכמים"
במאמר זה נעסוק ביתרונות העסקיים הנובעים ממערכת הנהלת חשבונות "שמתקשרת" עם הניידים "החכמים" שנמצאים ברשות עובדי הארגון.

השילוב בין תוכנת הנהלת חשבונות למערכת שיתוף מידע – מאמר שני בסידרה
05/12/11 | ERP
במאמר זה נעסוק בהיבטים שונים של הקשר בין תוכנת הנהלת החשבונות למערכות הדואר האלקטרוני של אווטלוק וגוגל מייל, לרבות התיאור של שימושים שונים שניתן לעשות בשילוב זה.

השילוב בין תוכנת הנהלת חשבונות למערכת שיתוף מידע – מאמר ראשון בסידרה
04/12/11 | ERP
במאמר זה נעסוק בהיבטים שונים של הקשר בין תוכנת הנהלת החשבונות למערכת שיתוף המידע, לרבות התיאור של שימושים שונים שניתן לעשות בשילוב זה.

תוכנת הנהלת החשבונות כתוכנה לניהול הקשר עם הלקוחות
27/11/11 | ERP
עולם התוכנות המודרניות להנהלת חשבונות שהתפתח בשנים האחרונות, מציע מספר תוכנות אשר בנוסף ליכולות המתבקשות לצורך שירותי ניהול החשבונות של העסק, כוללות גם כליים לניהול היומיומי של העסק מול לקוחותיו.

על החשיבות של תחזוקת אשראי ואובליגו ללקוח בתוכנת הנהלת החשבונות
15/11/11 | ERP
רבים נוטים להתעלם מהחשיבות של תחזוקת האשראי והאובליגו ללקוח בתוכנת הנהלת חשבונות. מאמר זה נועד להמחיש כי המאמץ לתחזוקת נתונים אלה קטן ביותר לעומת היתרון הנובע מכך למשתמש בהקטנת הסיכון של המשתמש בבואו למכור מכירות המשך ללקוחותיו.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI