דף הבית עסקים יזמות עסקית הקמת עסק מאפס
הקמת עסק מאפס
אורי פנג 02/02/12 |  צפיות: 3475

הקמת עסק ללא הון התחלתי

כניסה לעולם היזמות היא למעשה לקיחת אחריות על חייכם. היזם בשונה מהעובד השכיר אחראי למצבו ואינו תלוי במקום עבודה לאורך זמן. כיום הדרך הנכונה להיכנס לעולם היזמות היא על ידי כושר היצירתיות שלכם ולא על ידי השקעה בהון. עסק ללא הון התחלתי אכן אפשרי ומהווה את קרש הקפיצה שלכם לעולם היזמות ללא כל סיכון. מדוע שתוציאו כספים על רעיון שיש לכם ובסופו של דבר תפסידו? עליכם להיעזר במשאבים הקיימים לרשותכם ולהתחיל לייצר הכנסות. היזמים המצליחיםביותר בעולם החלו את דרכם על ידי רעיונות ושיתופי פעולה.

מידע השווה זהב

לאחרונה נחשפתי למידע חשוב ביותר שלא תמצאו בשום מקום. מידע זה גרם לי להבין הרבה יותר טוב את עולם היזמות והעסקים והבנתי שממש לא מסובך להקים מיזם. זה לא משנה איזה רעיון יש לכם ובאיזה תחום אתם מעוניינים לפתוח עסק, בראש ובראשונה עליכם לרכוש פרקטיקה מעשית וללמוד את עולם העסקים בצורה מעשית.המידע אשר נחשפתי אליו הוסיף לי המון ניסיון וידע שלא ניתן להשיג בשום מקום אחר. מידע זה מופיע באתר סטארט אפ של אלי שביט והוא ללא כל עלות. לאלי ניסיון רב בהקמת מיזמים שונים ויזמים רבים לומדים ממנו כל הזמן וצוברים ניסיון רב בכל הקשור בהקמת עסק.

הקמת עסק ללא הון התחלתי

השינוי מתחיל במעשים שלכם

לא הגיע הזמן שגם אתם תבצעו שינוי בחייכם ותדאגו לעתיד ילדכם? המצב העגום שבו אנו חיים מוביל רבים להפגין ולדרוש צדק חברתי, אך את השינוי האמיתי שלכם תצטרכו לעשות בעצמכם וליצור את המיזם שלכם. ראיית העולם לפי היזם שונה לחלוטין מראיית עולמו של האדם השכיר. גם לכם מגיע להינות מעצמאות כלכלית ועתיד טוב לכם ולילדכם. זה הזמן שלכם לפעול, כנסו לקישור הבא, מלאו את פרטיכם וקבלו למייל שלכם ללא עלות את המדריך להקמת עסק מאפס

http://667584.start-up.co.il


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אורי פנג


 


מאמרים נוספים מאת אורי פנג
 
דיירקט סחר - שימור לקוחות
26/06/13 | צרכנות
אחת הסיבות להצלחתה של חברת דיירקט סחר היא בכך שחברה זו יודעת לשמר את לקוחותיה מעבר להיותה חברת צרכנות מובילה הדואגת בראש ובראשונה לצרכן.

דיירקט סחר - זכויות הצרכן
חברת דיירקט סחר דואגת לצרכן בצורה הטובה ביותר ויוצרת תחרותיות במשק על ידי הורדת מחירים

דיירקט סחר - מגוון מוצרי צריכה
29/05/13 | צרכנות
חברת דיירקט סחר פועל למען הלקוח בכל מחיר על מנת ליצור עבורו הנאה משירותיות טובה.

דיירקט סחר - התמיכה בלקוח
08/05/13 | קניות
חברת דיירקט סחר פועלת רבות למען הצרכן ומעניקה לו יחס אישי בכל רכישה. מעבר לכך החברה מציעה מגוון רחב של מוצרי איכות שונים עבורך כצרכן.

סדנת צחוק לאירועים
מתכנן אירוע? ערב גיבוש? תוכל תמיד להינות מסדנת צחוק של שלמה צחוק ולשלבה באירוע שלך בצורה מעולה. סדנת צחוק המשולבת עם יוגה צחוק תתרום לך רבות לרוגע הנפשי.

קסמה של דיירקט סחר
15/04/13 | צרכנות
קיימות חברות רבות המשווקות מוצרים ביתיים. חברת דיירקט סחר נחשבת לחברה המובילה בתחום זה ובמאמר זה אפרט מדוע. מהו למעשה קסמה של דיירקט סחר?

סדנאות צחוק - שלמה צחוק
שלמה צחוק מעביר סדנאות צחוק באירועים רבים ויוצר עבורך שינוי חיובי בנפש. סדנת צחוק נחשבת למבוקשת מאוד בשנים האחרונות בשל העובדה שהיא מטיבה עם הנפש.

שערים חשמליים ומחסומים
שערים חשמליים ומחסומים הפכו עם השנים מעבר לאביזר הגנתי גם לאביזר דקורטיבי. הדבר תקף לאביזרי הגנה רבים כמו דלתות מתרוממות, תריסים וסורגי גלילה לחנויות ומפעלים ושערי כנף.

טפט - ישראל סקנדינביה
חברת ישראל סקנדינביה משקיעה רבות בהתקנת אריגי פיברגלס איכותיים עבורך. ממש כמו הטפט האריג מוסיף דקורציה לעיצוב פנים ומעבר לכך תורם רבות לתמיכה בו.

קידום אתרים באינטרנט - אופק חדש
במאמר זה אסביר על חשיבותו של שירות קידום אתרים באינטרנט בשילוב עם כתיבת מאמרים. עולם האינטרנט יצר למעשה אפשרויות שיווק רבות של בתי עסק שונים כאשר המרכזית מבינהן היא קידום אתרים באינטרנט.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI