דף הבית בידור ופנאי עיצוב עיצוב הבית על פי הפנג שוואי
עיצוב הבית על פי הפנג שוואי
moti4321 27/02/12 |  צפיות: 3863

אישיותו של האדם באה לידי ביטוי באופן שבו הוא בוחר לעצב את ביתו. אנשים קפדניים בוחרים לרוב בעיצוב מאופק יותר ומסודר יותר ואילו אנשים פתוחים יותר יעדיפו רהיטים ועיצוב ברוח החופש והמרחב. תורת הפנג שוואי היא תורה סינית עתיקה אשר מציעה מגוון טיפים לחיים טובים מאושרים וטיפים לעיצוב הבית. הסינים מאמינים כי עיצוב הבית משפיע על האנרגיה שזורמת בחלל ולכן עיצוב אשר מאפשר זרימת אנרגיה טובה יהיה עיצוב טוב יותר. הטיפים של הפנג שוואי יוצרים מרחבים ונוחות בחלל החדר, אין צורך להאמין בגישה בכדי ליהנות ממנה.

הסינים מאמינים כי בכוחו של עיצוב הבית להעניק עצמה ולהכניס שינויים בחיי הדיירים. באמצעות עיצוב הבית ניתן יהיה להביא מזל טוב אל תוך חיי הדיירים ולשפר את המערכת הזוגית שלהם, מצבם הכלכלי ומצבם הבריאותי. בתוך הבית יש לעשות שימוש נכון בצבעים, תאורה, סמלים ורהיטים. המיקום הנכון יסייע ליצירת זרימת אנרגיה נכונה, איזון והרמוניה. פרט לסגולות הטובות יוצר הפנג שוואי גם חדרים מלאים בחום ואווירה ביתית ונעימה. הסינים משתמשים המון בסמלים של בעלי חיים בעיצוב הבית, לא חייבים להשתמש בסמלים הללו.

טיפים לעיצוב הבית

במהלך עיצוב הבית יש להקדיש מחשבה לעיצוב הכניסה אל הבית. דלת הכניסה והמרחב הסמוך לה יוצרים את הרושם הראשוני אודות מראה הבית כולו בעבור באי הבית. כניסת הבית צריכה להיות מזמינה, מוארת ורחבה. בבתים בהם כניסת הבית קטנה מאוד מומלץ לא להעמיס על האזור באלמנטים רבים של עיצוב אלא להסתפק בפריטים פשוטים וסולידיים.

עיצוב הסלון מהווה חלק חשוב בתהליך עיצוב הבית. הסלון מהווה את חדר האירוח ומקום המפגש של בני המשפחה. את הסלון מומלץ לעצב בשילוב צבעים מאוזן, בכדי ליצור איזון כדאי לבצע משחקי צבעים עם הפריטים השונים. ניתן לשבור צבע בהיר של הספה עם כריות בצבע כהה או שטיח דומיננטי וכו'. את חלונות הסלון מומלץ לכסות בווילונות בהירים אשר יאפשרו לאור טבעי לחדור אל תוך הבית. את הספה מומלץ לא למקם במרכז החדר ולא ליצור מצב בו אנשים יושבים כשהגב שלהם פונה אל הדלת. בכדי להעניק חמימות חשוב להוסיף תמונות וצבע לקירות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 moti4321


 


מאמרים נוספים מאת moti4321
 
איכות מים מסוננים של תמי 4
אנשים שונים מתעניינים באיכות של מים מסוננים של בר מים תמי 4. הם שואלים את עצמם אם מים שמגיעים ממכשירי תמי 4 הם מים שבטוח לשתות אותם בבית. על כך ענו רבים כי באופן חד משמעי המים של מסנני מים תמי 4 הם מים בטוחים לשתיה. מים של מסנני תמי 4 הם מים מסוננים באיכות גבוהה מאוד. זאת איכות מים גבוהה שכדאי ומומלץ להציע למשפחתכם.

פיקדון בבנק כתכנית חיסכון לכל מטרה
הבנקים מציעים היום מגוון פיקדונות בתנאים מגוונים, כאשר פותחים פיקדון בבנק יש שני שיקולים מרכזיים שמנחים את המפקידים או המשקיעים. במסגרת השיקולים ברכישת פיקדון שוקלים את גובה...

כל המידע על מחזור משכנתא
15/11/12 | משכנתא
מחזור משכנתא הינה פעולה אותה יש לבצע כאשר ישנו שינוי משמעותי במצב הכלכלי שלכם או במצב השוק לעומת היום בו נטלתם את המשכנתא. לדוגמא, במצב בו הריבית בשוק ירדה בצורה משמעותית מאוד או במצב בו ההכנסה שלכם גבוהה יותר ואתם יכולים להגדיל את ההחזר החודשי כדי שתוכלו לסיים עם המשכנתא הרבה יותר מהר.

איך לבחור אדריכלים ?
בעלי מקצוע שהם אדריכלים הלו בעלי מקצוע אשר בסופו של דבר יקבעו כיצד יראה הבית שלכם ולכן עליכם לקחת בחשבון כי בחירה של בעלי מקצוע אלו מוכרחת להתבצע בצורה נכונה ובצורה חכמה.

זר לך
הם מלווים אותנו מרגע הלידה ועד הרגע המכריע ההוא, בו אנו פוסעים אל עולם שכולו טוב. הם נמצאים שם בכל אירוע משמעותי בחיינו, בעיקר באם מדובר על אירוע משמח. בנוהג היהודי, הם נמצאים בכל יום שישי בבית. הם הדרך האולטימטיבית לבקש סליחה, להעביר תשוקה, אהבה או להביע ניחומים- פרחים. איך יכולנו לחיות בלעדיהם? אבל אל תתפתו להאמין שמאחורי הצבע והריח התמימים עומד רק הטבע.

ילד שמן
24/10/12 | דיאטה
בשנות האלפיים לא מדובר על תרחיש דמיוני: הילד שלך, המתוק החמוד שלך, הוא הילד השמן ביותר בכיתה. ילדים שמנים סובלים לעיתים קרובות למדי מחוסר בטחון עצמי, ירידה בביצועים בבית הספר, נסיגה חברתית ומצב מעגלי בו הם פעילים פחות ואוכלים יותר ככל שהם מרגישים דחויים יותר וההפך. הנטייה הטבעית של האימא לפטם את הקטן שלה, הופכת בשלב מסוים לבעיה אמיתית ועכשיו עליו להתמודד עמה. עכשיו הגיע הזמן למילה הגסה ההיא- דיאטה.

כל המידע על הזמנת שירות חשמלאים
חשמלאים מוסמכים הם מצרך מבוקש ביותר על ידי בעלי בתים או בעלי משרדים אשר נתקלים בבעיה בחשמל. טיפול באופן עצמי במערכת החשמל בבית עלול להיות מסוכן ביותר למי שאינו מבין בטיפול בחשמל ואינו נוקט באמצעי הזהירות הדרושים לעבודה עם חשמל.

משכנתא – כל המידע על מסלולים וריביות
06/08/12 | משכנתא
אחת ההחלטות הכלכליות החשובות בחיינו היא רכישת דירה. לאור המחירים הגבוהים של הדירות והצורך ברכישת דירה, עסקת רכישת הדירה היא הפעולה הפיננסית המורכבת והחשובה ביותר בחייהם של זוגות צעירים או בודדים המבקשים לגור בדירה משלהם.

הדברות- כמה עצות שימושיות על בעלי מקצוע בתחום
הקיץ מביא עמו מדי שנה כל מיני בשורות. חלק מהבשורות הם מזיקים שונים כמו תיקנים, עכברים, נמלים ויתושים.

למה חשוב לקבל יעוץ מטעם יועץ משכנתא?
05/07/12 | משכנתא
מצב המשק בישראל הביא לכך שכשבעים וחמישה אחוזים מכלל האוכלוסייה נאלצים לקחת משכנתא כדי לרכוש דירה שתהיה בבעלותם.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI