דף הבית עיצוב ואדריכלות פנג שואי דיארקה - איך ליישם את עקרונות הפאנג שווי בחדר השינה.
דיארקה - איך ליישם את עקרונות הפאנג שווי בחדר השינה.
די ארקה 07/05/12 |  צפיות: 14807

חדר השינה שלכם הוא לא רק המקום שבו אתם מבלים את השעות שבין הלילהלבוקר – רחוק מכך. חדר השינה הוא המקום האינטימי ביותר בבית – המקום שבואתם יכולים להרשות לעצמכם לעשות כאוות נפשיכםמבלי לחשוב פעמיים. בל נשכחכי תפקידו של חדר השינה הוא כפול – להעניק לכם מנוחה פיזית ונפשית כאחד.בדיוק מהסיבה הזו אנו ממליצים לכם לעצב את חדר השינה שלכם בסגנון הפנג שוויאשר יגרום לכם לתחושה נעימה ורגועה לאורך זמן.

למה בכלל לעצב בסגנון פנג שווי?

מפאת קוצר היריעה והרצון להתמקד בהדרכה מעשית, נוכל לומר בקיצור נמרץ כיתורת הפנג שווי מבקשת ליצור הרמוניה גדולה ככל הניתן עם הטבע תוך שימת דגשעל פתיחת החסמים שבגופנו ומתן דרור לאנרגית החיים – היא הצ'י. עיצוב חדרהשינה שלכם בהתאם לעקרונות הפנג-שווי יאפשר לכם לנתב אנרגיות חיוביות אלתוך החדר ולהרגיש טוב יותר במשך כל היום וביתר שאת במהלך השעות שבהם אתםשוהים בחדר השינה – בין אם אתם ערים או ישנים.

עיצוב חדר שינה בסגנון הפנג-שווי – כך עושים זאת נכון

ראשית, אל לכם למקם ארון קיר או רהיט כבד אחר בסמוך לדלת וזאת משוםשהאנרגיה אשר תיכנס לחדר תיחסם חיש מהר. בנוסף, חשוב להקפיד שהדלת עצמהתהיה תקינה ותיפתח ללא בעיות. לאחר שטיפלתם במעבר הגיע הזמן לטפל ברהיטיםהנמצאים בתוך חדר השינה – בראש ובראשונה – המיטה.

את המיטה יש למקם כך שפניכם יופנו אל עבר הדלת בעת המעבר ממצב שכיבהלמצב ישיבה. את המשענת של המיטה יש להצמיד לקיר בעוד שאת הירכתיים רצוי לאלהצמיד לחפצים או רהיטים כאלה או אחרים. זאת ועוד, רצוי כי המיטה שלכםתורכב מעץ ולא ממתכות כאשר על המצעים להיות מיוצרים מחומרים טבעיים בלבד.

בנוסף, מומלץ לא להחזיק מכשירי חשמל בחדר השינה, ובמידה ואתם מחזיקים מכשירי חשמל בחדר, רצוי לנתקם בשעות הלילה.

לסיכום, עיצוב חדר השינה בהתאם לרוח הפנג-שווי היא אחת האפשרויותהעומדות לפניכם בבואכם להחליט כיצד ייראה כל אחד ואחד מחדרי הבית שלכם. גםאם עד עתה לא התעניינתם בתורת הפנג-שווי – אולי הפעם כדאי לתת לה הזדמנות

לקריאת המאמר המקורי - די ארקה

אנו בדי ארקה מעונייניםלשים אתכם הלקוחות במרכז, להגשים לכם חלומות ולהפוך את חלום העיצוב שלכם - למציאות. אנו בדיארקה עוסקים ביצירה של חדשנות, בריאות, איכות וייחודיות ומזמינים אתכם להצטרף לחוויה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 די ארקה


 


מאמרים נוספים מאת די ארקה
 
פתרונות לינה - כיצד להתאים את חדר שינה עבור נשים בהריון?
במשך תשעה חודשי הריון, עובר גוף האישה שינויים רבים פיזיולוגיים והורמונליים אשר מפרים את שיגרת השינה אליה התרגלת. כיצד ניתן להתמודד עם המצב ?

ספות מעוצבות - סגנונות עיצוב להתאמה לבית
13/02/13 | ריהוט
לא סתם אומרים ביתי הוא מבצרי. הבית הוא המקום הבטוח שלכם, הפינה אליה אתם בורחים בסוף של יום עבודה ומגיעים כדי להירגע. אז לא כדאי שהבית יעוצב כפי שאתם רוצים ואוהבים ?

חדר שינה מעץ מלא - 5 עצות לבחירת מיטה
28/01/13 | ריהוט
מיטה זוגית ממוקמת בחדר השינה ואמורה להיות נוחה עבור בני הזוג אשר ישנים בה ולהתאים לסגנון העיצוב של חדר השינה. לפניכם כמה עצות לבחירת מיטה זוגית בצורה הטובה ביותר. כאשר מגיעים להחלטה של לרכוש מיטה חדשה מדובר בתהליך לא פשוט ויש צורך להתחשב בהרבה גורמים – מקום בחדר, נוחות, אמינות ומחיר. הנקודה החשובה בנושא חיפוש המיטה, הוא שכאשר מחפשים מיטה ליחיד אתה הוא הקובע. הסיפור משתנה כאשר בוחרים מיטה זוגית ובו אתה ובת זוגתך צריכים להגיע לעמק השווה ולמצוא את המיטה הנוחה והמתאימה עבור שניכם. יש להתחשב בכמה אספ

6 עצות שימושיות לרכישת מזרן אורטופדי - פתרונות שינה
03/01/13 | שינה
מזרן אורטופדי יכול לעשות את ההבדל בין שינה טובה לכל אורך הלילה לעומת שינה בעייתית כאשר המיטה לא נוחה ואתם מסתובבים כל הלילה. לפניכם כמה עצות שימושיות לרכישת מזרן אורטופדי ונוח.

ההשפעות של בעיות שינה -פתרונות לינה
18/10/12 | שינה
בסקר שנערך על ידי מכון "גיאוקרטוגרפיה" עבור חברת "טבע" נודע כי למעלה מ-50% מהישראלים שסובלים מבעיות שינה לא מצליחים לתפקד באופן רגיל ביום שלמחרת במקום עבודתם.

פתרונות שינה: כיצד לבחור ספה נפתחת
כיום, מגוון הספות הנפתחות הוא כמעט אין סופי. הן ארוכות, קצרות, רחבות, גדולות מתכווננות, נפתחות מלמטה, מלמעלה, מהצד ומה לא. ריבוי הספות הנפתחות הוא חגיגה לצרכן, אולם לעתים הוא עומד חסר אונים מול המבחר ולא יודע כיתד לבחור ספה נפתחת. להלן כמה טיפים מועילים לבחירת ספה נפתחת:

איך להפוך את הריהוט הישן בבית לריהוט מעוצב עם שיק?
17/07/12 | ריהוט
אין עוררין על כך שרהיט חדש וטרי שזה עתה עזב את המפעל מועדף בעיני מרביתם המוחלט של הצרכנים על פני רהיטים ישנים ובלויים שאבד עליהם הכלח. כולנו מעדיפים את החדש על פני הישן (למען הסר ספק – גם רהיט שעוצב בסגנון עתיק, וינטג' אך יוצר זה עתה ייחשב חדש) אבל לא תמיד עולה בידנו להשיג את הרהיט היוקרתי. בדיוק מהסיבה הזו יותר ויותר אנשים פנוים לחלופה הטובה ביותר – ריפודם של הרהיטים הישנים.

ההבדלים והסוגים השונים של ספות נוער
בעבר כשנכנסו ספות הנוער לתודעת הציבור ונמצאו יעילות ומהוות פתרון נוח, פרקטי ואף יפה עבור בני נוער וצעירים, כוונו אכן ספות אלו לקהל היעד הזה. כיום, עברו ספות הנוער תהפוכות כה רבות, שהן משמשות כפריט בסלון, משמשות מבוגרים וילדים, ורק שמן "ספות נוער" נותר בעינו. אילו סוגים של ספות נוער קיימים כיום ומה ההבדלים ביניהם?

די ארקה - מתקשים לישון בלילה? קבלו פתרונות לשינה טובה: חלק 3
05/06/12 | שינה
אם תתמידו בנסיונות להרגע ולהתרווח לפני הכניסה למיטה, תרדמו מהר יותר ושנתכם תהיה עמוקה יותר. ככל שהרגלי שעת השינה שלכם שלווה יותר, כך ירגיל את עצמו המוח להרגע ולהניח למתח היומיומי לפני השינה.

דיארקה - איך ליישם את עקרונות הפאנג שווי בחדר השינה.
07/05/12 | פנג שואי
חדר השינה שלכם הוא לא רק המקום שבו אתם מבלים את השעות שבין הלילה לבוקר – רחוק מכך. חדר השינה הוא המקום האינטימי ביותר בבית – המקום שבו אתם יכולים להרשות לעצמכם לעשות כאוות נפשיכם מבלי לחשוב פעמיים. בל נשכח כי תפקידו של חדר השינה הוא כפול – להעניק לכם מנוחה פיזית ונפשית כאחד. בדיוק מהסיבה הזו אנו ממליצים לכם לעצב את חדר השינה שלכם בסגנון הפנג שווי אשר יגרום לכם לתחושה נעימה ורגועה לאורך זמן.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI