דף הבית עיצוב ואדריכלות עיצוב פנים ההבדלים והסוגים השונים של ספות נוער
ההבדלים והסוגים השונים של ספות נוער
די ארקה 04/07/12 |  צפיות: 4453

בעבר כשנכנסו ספות הנוער לתודעת הציבור ונמצאו יעילות ומהוות פתרון נוח, פרקטי ואף יפה עבור בני נוער וצעירים, כוונו אכן ספות אלו לקהל היעדהזה. כיום, עברו ספות הנוער תהפוכות כה רבות, שהן משמשות כפריט בסלון,משמשות מבוגרים וילדים, ורק שמן "ספות נוער" נותר בעינו. אילו סוגים של ספות נוער קיימים כיום ומה ההבדלים ביניהם?

מיטות וחצי | רהיטים בראשון לציון

נוחות לצד איכות

ספות נוער הן ספות שכיחות מאד בקרב צעירים ומבוגרים. הן נוחות, רובן מכילות מיטה נשלפת נוספת, עובדה המעלה משמעותית את קרנן, וכןארגז מצעים גדול ומרווח. ספות נוער מעוצבות כך שישמשו כספה לכל דבר במשךהיום, עם מושב ומשענת נוחים, ויהפכו למיטה בשעות הלילה.

כיום קיימים סוגים רבים ושונים של ספות נוער, בגדלים שונים, עיצובים שונים, צבעים שונים ואפילו איכות מזרון שונה.

בריאות לפני הכל

ספות נוער עם מזרון אורטופדי- כיום כשהמודעות לבריאות רק הולכת וגוברת, יש חשיבות רבה בספה עם מזרון יציב וחזק, המתאים למשקלים שונים. ספות נוער עם מזרון אורטופדי מעניקות את התמיכה הרצויה לגב, ולעמוד השדרה כולו, ואורך החיים שלהן הוא רב. לכן, ספותאלו פופולריות מאד גם בקרב מבוגרים, המחפשים פתרון לגבם הכואב.

ספות נוער מתכווננות- כיום, הספה משמשת גם כמקום בו תקראו ספרים, תצפו בטלויזיה, ולא רק לאירוח או לשינה. לצורך כךקיימות ספות נוער מתכווננות, בהן ניתן להרים את ראש הספה ולכוונן אותובהתאם לגובה הרצוי ולנוחיות מושלמת בזמן הקריאה או הצפייה בטלויזיה.

ספות נוער עם אביזרים נלווים- מלבד ארגז המצעים, הקיים היום כמעט בכל ספת נוער, ניתן למצוא עיצובים מגווניםומיוחדים של ספות נוער, ביניהן ספות עם מדפים בדפנות, המחוברים לספה. מדפים אלו מאפשרים הנחת חפצים, ספרים, טלפון נייד או משקפיים, ופותרים בעית הכנסת שידה לצד המיטה, עובדה המסייעת למצבים בהם החדר קטן.

ספות נוער- סגנונות וגוונים רבים

ספות נוער מעוצבות בעיצוב מודרני- ספות אלוהן נפלאות, מאחר והן מעוצבות ממש כמו ספה בסלון, רק שניתן לפתוח אותן,ולנצל אותן לשינה. הן אידיאליות למצבים בהם נדרש פתרון ללינה, ללא ויתור עלהמראה המעוצב והאסתטי של הסלון.

ספות נוער עם מזרון קפיצים- לחובבי מזרוני קפיצים, עם תחושה רכה יותר, קיים מגוון רחב של מזרוני קפיצים, החביבים בעיקר על ילדים.

עיצוב ספות הנוער כיום הוא עכשווי, מתמקד באופנות האחרונות,ומציע מגוון של ספות צעירות,סולידיות, אלגנטיות, בצבעים רבים ועכשוויים,ומתאימים לסגנונות, טעמים, וקבוצות גיל רבות באוכלוסיה.

(די ארקה) הינה אחת מהחברות המובילות בתחום הריהוט (ספות מעוצבות, חדר שינה מעוצב) ופתרונות השינה בישראל, כאשר כל מוצריה הינם ייחודיים ומורכבים לפי נוסחה שכבר הוכיחה את הצלחתה במהלך השנים, ומבטיחה לכם חוויית שינה ושימוש נעימה, נוחה ובריאה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 די ארקה


 


מאמרים נוספים מאת די ארקה
 
פתרונות לינה - כיצד להתאים את חדר שינה עבור נשים בהריון?
במשך תשעה חודשי הריון, עובר גוף האישה שינויים רבים פיזיולוגיים והורמונליים אשר מפרים את שיגרת השינה אליה התרגלת. כיצד ניתן להתמודד עם המצב ?

ספות מעוצבות - סגנונות עיצוב להתאמה לבית
13/02/13 | ריהוט
לא סתם אומרים ביתי הוא מבצרי. הבית הוא המקום הבטוח שלכם, הפינה אליה אתם בורחים בסוף של יום עבודה ומגיעים כדי להירגע. אז לא כדאי שהבית יעוצב כפי שאתם רוצים ואוהבים ?

חדר שינה מעץ מלא - 5 עצות לבחירת מיטה
28/01/13 | ריהוט
מיטה זוגית ממוקמת בחדר השינה ואמורה להיות נוחה עבור בני הזוג אשר ישנים בה ולהתאים לסגנון העיצוב של חדר השינה. לפניכם כמה עצות לבחירת מיטה זוגית בצורה הטובה ביותר. כאשר מגיעים להחלטה של לרכוש מיטה חדשה מדובר בתהליך לא פשוט ויש צורך להתחשב בהרבה גורמים – מקום בחדר, נוחות, אמינות ומחיר. הנקודה החשובה בנושא חיפוש המיטה, הוא שכאשר מחפשים מיטה ליחיד אתה הוא הקובע. הסיפור משתנה כאשר בוחרים מיטה זוגית ובו אתה ובת זוגתך צריכים להגיע לעמק השווה ולמצוא את המיטה הנוחה והמתאימה עבור שניכם. יש להתחשב בכמה אספ

6 עצות שימושיות לרכישת מזרן אורטופדי - פתרונות שינה
03/01/13 | שינה
מזרן אורטופדי יכול לעשות את ההבדל בין שינה טובה לכל אורך הלילה לעומת שינה בעייתית כאשר המיטה לא נוחה ואתם מסתובבים כל הלילה. לפניכם כמה עצות שימושיות לרכישת מזרן אורטופדי ונוח.

ההשפעות של בעיות שינה -פתרונות לינה
18/10/12 | שינה
בסקר שנערך על ידי מכון "גיאוקרטוגרפיה" עבור חברת "טבע" נודע כי למעלה מ-50% מהישראלים שסובלים מבעיות שינה לא מצליחים לתפקד באופן רגיל ביום שלמחרת במקום עבודתם.

פתרונות שינה: כיצד לבחור ספה נפתחת
כיום, מגוון הספות הנפתחות הוא כמעט אין סופי. הן ארוכות, קצרות, רחבות, גדולות מתכווננות, נפתחות מלמטה, מלמעלה, מהצד ומה לא. ריבוי הספות הנפתחות הוא חגיגה לצרכן, אולם לעתים הוא עומד חסר אונים מול המבחר ולא יודע כיתד לבחור ספה נפתחת. להלן כמה טיפים מועילים לבחירת ספה נפתחת:

איך להפוך את הריהוט הישן בבית לריהוט מעוצב עם שיק?
17/07/12 | ריהוט
אין עוררין על כך שרהיט חדש וטרי שזה עתה עזב את המפעל מועדף בעיני מרביתם המוחלט של הצרכנים על פני רהיטים ישנים ובלויים שאבד עליהם הכלח. כולנו מעדיפים את החדש על פני הישן (למען הסר ספק – גם רהיט שעוצב בסגנון עתיק, וינטג' אך יוצר זה עתה ייחשב חדש) אבל לא תמיד עולה בידנו להשיג את הרהיט היוקרתי. בדיוק מהסיבה הזו יותר ויותר אנשים פנוים לחלופה הטובה ביותר – ריפודם של הרהיטים הישנים.

ההבדלים והסוגים השונים של ספות נוער
בעבר כשנכנסו ספות הנוער לתודעת הציבור ונמצאו יעילות ומהוות פתרון נוח, פרקטי ואף יפה עבור בני נוער וצעירים, כוונו אכן ספות אלו לקהל היעד הזה. כיום, עברו ספות הנוער תהפוכות כה רבות, שהן משמשות כפריט בסלון, משמשות מבוגרים וילדים, ורק שמן "ספות נוער" נותר בעינו. אילו סוגים של ספות נוער קיימים כיום ומה ההבדלים ביניהם?

די ארקה - מתקשים לישון בלילה? קבלו פתרונות לשינה טובה: חלק 3
05/06/12 | שינה
אם תתמידו בנסיונות להרגע ולהתרווח לפני הכניסה למיטה, תרדמו מהר יותר ושנתכם תהיה עמוקה יותר. ככל שהרגלי שעת השינה שלכם שלווה יותר, כך ירגיל את עצמו המוח להרגע ולהניח למתח היומיומי לפני השינה.

דיארקה - איך ליישם את עקרונות הפאנג שווי בחדר השינה.
07/05/12 | פנג שואי
חדר השינה שלכם הוא לא רק המקום שבו אתם מבלים את השעות שבין הלילה לבוקר – רחוק מכך. חדר השינה הוא המקום האינטימי ביותר בבית – המקום שבו אתם יכולים להרשות לעצמכם לעשות כאוות נפשיכם מבלי לחשוב פעמיים. בל נשכח כי תפקידו של חדר השינה הוא כפול – להעניק לכם מנוחה פיזית ונפשית כאחד. בדיוק מהסיבה הזו אנו ממליצים לכם לעצב את חדר השינה שלכם בסגנון הפנג שווי אשר יגרום לכם לתחושה נעימה ורגועה לאורך זמן.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI