דף הבית בניין ואחזקה ריהוט איך להפוך את הריהוט הישן בבית לריהוט מעוצב עם שיק?
איך להפוך את הריהוט הישן בבית לריהוט מעוצב עם שיק?
די ארקה 17/07/12 |  צפיות: 4731

אין עוררין על כך שרהיט חדש וטרי שזה עתה עזב את המפעל מועדף בעיני מרביתם המוחלט של הצרכנים על פני רהיטים ישניםובלויים שאבד עליהם הכלח. כולנו מעדיפים את החדש על פני הישן (למען הסר ספק– גם רהיט שעוצב בסגנון עתיק, וינטג' אך יוצר זה עתה ייחשב חדש) אבל לא תמיד עולה בידנו להשיג את הרהיט היוקרתי. בדיוק מהסיבה הזו יותר ויותר אנשים פנוים לחלופה הטובה ביותר – ריפודם של הרהיטים הישנים.

מהו בעצם ריפוד רהיטים?

ריפוד הרהיטים הוא תהליך שבמסגרתו תאפשרו לרהיטים הישנים והמרופטים שלכם להתעורר לחיים חדשים תוך שינוי חזותם מקצה לקצה. הרהיטים המתאימים ביותר לריפוד נמצאים בסלון וכולל את הספות והכורסאות הנמצאות בו.מלאכת הריפוד מתבצע הלכה למעשה באמצעות "הפשטתו" של הרהיט והסרתו של הבדהקיים ומייד לאחר מכן הלבשתו של ריפוד חדש שיעניק לספה שלכם מראה חדש ויוקרתי. מיותר לציין כי ישנם אינספור ריפודים שבהם ניתן לעשות שימוש – החל מהקלאסיים וכלה במודרניים.

ספה מרוהטת של דיארקה

ספה מרוהטת של דיארקה

מדוע כדאי לרפד?

היתרון המשמעותי ביותר של ריפוד הרהיטים טמון באופן טבעי בחיסכון הכספי המשמעותי שהופך את הריפוד להרבה יותר משתלם וזאת ביחס לעלות רכישתו של רהיט חדש לחלוטין. בסופו של תהליך הריפוד תגיעו קרוב לוודאי לאותה התוצאה שאליה הייתם מגיעים במידה והייתם מחליטים לגשת לחנות הרהיטים הקרובה לביתכם. חשוב להבהיר, רהיט שעבר ריפוד מחודש אינו יכול להחליף רהיט חדש שכן ברור כי מדובר על קטגוריה שונה לחלוטין של מוצרים, ויחד עם זאת,מדובר על פתרון ביניים זמני שישמש אתכם עד לרגע שבו תוכלו לגשת לחנות.

כיצד בוחרים את חברת הריפוד?

מבחן התוצאה של הליך הריפוד תלוי בכמה גורמים משמעותיים כאשרה עיקרי שבהם הוא יכולתו של בעל המקצוע, הרפד, לבצע את המשימה על הצד הטוב ביותר. בבואכם לבחור רפד יהיה עליכם להקפיד על כך שמדובר בחברה מנוסה ובעלת מוניטין המכירה את מלאכת הריפוד על בוריה. זאת ועוד, ריפוד איכותי הוא כזה הנעשה תוך שמירה מירבית על הצביון האותנטי של הרהיט ובעל המקצוע חייבלהיות מודע לכך. לבסוף, אל תסכמו עם אף אחד מאנשי המקצוע בטרם תינתן לכםהאפשרות להתרשם באופן אישי מעבודות העבר שלהם.

תוכלו גם לרפד כורסאות טלוויזיה ישנות

Di Arka (די ארקה) הינה אחת מהחברות המובילות בתחום ה- ריהוט מעוצב (מיטות וחצי, כורסאות טלוויזיה) ופתרונות השינה בישראל, כאשר כל מוצריה הינם ייחודיים ומורכבים לפי נוסחה שכבר הוכיחה את הצלחתה במהלך השנים, ומבטיחה לכם חוויית שינה ושימוש נעימה, נוחה ובריאה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 די ארקה


 


מאמרים נוספים מאת די ארקה
 
פתרונות לינה - כיצד להתאים את חדר שינה עבור נשים בהריון?
במשך תשעה חודשי הריון, עובר גוף האישה שינויים רבים פיזיולוגיים והורמונליים אשר מפרים את שיגרת השינה אליה התרגלת. כיצד ניתן להתמודד עם המצב ?

ספות מעוצבות - סגנונות עיצוב להתאמה לבית
13/02/13 | ריהוט
לא סתם אומרים ביתי הוא מבצרי. הבית הוא המקום הבטוח שלכם, הפינה אליה אתם בורחים בסוף של יום עבודה ומגיעים כדי להירגע. אז לא כדאי שהבית יעוצב כפי שאתם רוצים ואוהבים ?

חדר שינה מעץ מלא - 5 עצות לבחירת מיטה
28/01/13 | ריהוט
מיטה זוגית ממוקמת בחדר השינה ואמורה להיות נוחה עבור בני הזוג אשר ישנים בה ולהתאים לסגנון העיצוב של חדר השינה. לפניכם כמה עצות לבחירת מיטה זוגית בצורה הטובה ביותר. כאשר מגיעים להחלטה של לרכוש מיטה חדשה מדובר בתהליך לא פשוט ויש צורך להתחשב בהרבה גורמים – מקום בחדר, נוחות, אמינות ומחיר. הנקודה החשובה בנושא חיפוש המיטה, הוא שכאשר מחפשים מיטה ליחיד אתה הוא הקובע. הסיפור משתנה כאשר בוחרים מיטה זוגית ובו אתה ובת זוגתך צריכים להגיע לעמק השווה ולמצוא את המיטה הנוחה והמתאימה עבור שניכם. יש להתחשב בכמה אספ

6 עצות שימושיות לרכישת מזרן אורטופדי - פתרונות שינה
03/01/13 | שינה
מזרן אורטופדי יכול לעשות את ההבדל בין שינה טובה לכל אורך הלילה לעומת שינה בעייתית כאשר המיטה לא נוחה ואתם מסתובבים כל הלילה. לפניכם כמה עצות שימושיות לרכישת מזרן אורטופדי ונוח.

ההשפעות של בעיות שינה -פתרונות לינה
18/10/12 | שינה
בסקר שנערך על ידי מכון "גיאוקרטוגרפיה" עבור חברת "טבע" נודע כי למעלה מ-50% מהישראלים שסובלים מבעיות שינה לא מצליחים לתפקד באופן רגיל ביום שלמחרת במקום עבודתם.

פתרונות שינה: כיצד לבחור ספה נפתחת
כיום, מגוון הספות הנפתחות הוא כמעט אין סופי. הן ארוכות, קצרות, רחבות, גדולות מתכווננות, נפתחות מלמטה, מלמעלה, מהצד ומה לא. ריבוי הספות הנפתחות הוא חגיגה לצרכן, אולם לעתים הוא עומד חסר אונים מול המבחר ולא יודע כיתד לבחור ספה נפתחת. להלן כמה טיפים מועילים לבחירת ספה נפתחת:

איך להפוך את הריהוט הישן בבית לריהוט מעוצב עם שיק?
17/07/12 | ריהוט
אין עוררין על כך שרהיט חדש וטרי שזה עתה עזב את המפעל מועדף בעיני מרביתם המוחלט של הצרכנים על פני רהיטים ישנים ובלויים שאבד עליהם הכלח. כולנו מעדיפים את החדש על פני הישן (למען הסר ספק – גם רהיט שעוצב בסגנון עתיק, וינטג' אך יוצר זה עתה ייחשב חדש) אבל לא תמיד עולה בידנו להשיג את הרהיט היוקרתי. בדיוק מהסיבה הזו יותר ויותר אנשים פנוים לחלופה הטובה ביותר – ריפודם של הרהיטים הישנים.

ההבדלים והסוגים השונים של ספות נוער
בעבר כשנכנסו ספות הנוער לתודעת הציבור ונמצאו יעילות ומהוות פתרון נוח, פרקטי ואף יפה עבור בני נוער וצעירים, כוונו אכן ספות אלו לקהל היעד הזה. כיום, עברו ספות הנוער תהפוכות כה רבות, שהן משמשות כפריט בסלון, משמשות מבוגרים וילדים, ורק שמן "ספות נוער" נותר בעינו. אילו סוגים של ספות נוער קיימים כיום ומה ההבדלים ביניהם?

די ארקה - מתקשים לישון בלילה? קבלו פתרונות לשינה טובה: חלק 3
05/06/12 | שינה
אם תתמידו בנסיונות להרגע ולהתרווח לפני הכניסה למיטה, תרדמו מהר יותר ושנתכם תהיה עמוקה יותר. ככל שהרגלי שעת השינה שלכם שלווה יותר, כך ירגיל את עצמו המוח להרגע ולהניח למתח היומיומי לפני השינה.

דיארקה - איך ליישם את עקרונות הפאנג שווי בחדר השינה.
07/05/12 | פנג שואי
חדר השינה שלכם הוא לא רק המקום שבו אתם מבלים את השעות שבין הלילה לבוקר – רחוק מכך. חדר השינה הוא המקום האינטימי ביותר בבית – המקום שבו אתם יכולים להרשות לעצמכם לעשות כאוות נפשיכם מבלי לחשוב פעמיים. בל נשכח כי תפקידו של חדר השינה הוא כפול – להעניק לכם מנוחה פיזית ונפשית כאחד. בדיוק מהסיבה הזו אנו ממליצים לכם לעצב את חדר השינה שלכם בסגנון הפנג שווי אשר יגרום לכם לתחושה נעימה ורגועה לאורך זמן.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI