דף הבית בניין ואחזקה ריהוט חדר שינה מעץ מלא - 5 עצות לבחירת מיטה
חדר שינה מעץ מלא - 5 עצות לבחירת מיטה
די ארקה 28/01/13 |  צפיות: 4291

מיטה זוגית ממוקמת בחדר השינה ואמורה להיות נוחה עבור בני הזוג אשר ישנים בה ולהתאים לסגנון העיצוב של חדר השינה. לפניכם כמה עצות לבחירת מיטה זוגית בצורה הטובה ביותר.
כאשר מגיעים להחלטה של לרכוש מיטה חדשה מדובר בתהליך לא פשוט ויש צורך להתחשב בהרבה גורמים – מקום בחדר, נוחות, אמינות ומחיר. הנקודה החשובה בנושא חיפוש המיטה, הוא שכאשר מחפשים מיטה ליחיד אתה הוא הקובע. הסיפור משתנה כאשר בוחרים מיטה זוגית ובו אתה ובת זוגתך צריכים להגיע לעמק השווה ולמצוא את המיטה הנוחה והמתאימה עבור שניכם. יש להתחשב בכמה אספקטים:


1) נוחות – להבדיל מרהיטים אחרים אותם אתם בוחרים לבית, כאשר אנו מדברים על מיטה, החשיבות הגדולה ביותר היא למצוא מיטה נוחה לשניכם. קיימת משמעות אדירה לשינה טובה ורציפה בלילה ולהשפעות שלה עליכם במהלך היום, על אופי העבודה, ההתנהלות השגרתית ובעיקר השפעה בריאותית, לכן חשוב למצוא מיטה שתהיה מספיק נוחה עבור שניכם. מיטה שתגרום לכם לשינה רצופה וללא כל כאבי גב. מומלץ כי שני בני הזוג יישכבו על המיטה, יתנסו ויגיעו להחלטה כי היא מתאימה לשניהם. ייתכן ואחד אוהב מזרן קשה ואילו בת הזוג אוהבת מזרן רך יותר. חייבים למצוא את המכנה המשותף שיתאים לשני בני הזוג.

2) השתלבות המיטה בחדר- לאחר שבחרתם את המיטה הזוגית הנוחה ביותר לחדר השינה שלכם, חשוב לוודא כי המיטה הזוגית מתאימה עבורכם לחדר השינה ומשתלבת היטב עם שלל הרהיטים והאביזרים שלכם בחדר השינה. חשוב לוודא כי המיטה הזוגית מתאימה מבחינת המרחב ומידות המיטה והחדר. מומלץ לחשוב על הדברים הקטנים שתצטרכו לטפל בהם אחרי שתביאו את המיטה לחדר השינה כמו האם למיטה יש ארגז מצעים ובמידה ולא היכן תאפסנו את המצעים, מה יקרה כאשר תרצו לשטוף את הרצפה והאם תוכלו לשטוף את הרצפה בקלות.

3) עיצוב – נושא חשוב הוא עיצוב המיטה. עדיף שתבחרו מיטה שתיראה לכם יפה לעין ומעוצבת בהתאם לטעם שלכם. מיטה זוגית מודרנית נחשבת לטרנדית מאוד מאחר והיא משתלבת בכל סגנון של חדר שינה שתעצבו. לעתים עיצוב הכולל ראש מיטה המרופד בעור איכותי או בד ומשווה לחדר סגנון מרשים ביופיו. ייתכן וחדרכם מעוצב בצורה כפרית ואז תוכלו למצוא מיטות המעוצבות בסגנון כפרי שמקנות לחדר מראה חמים וביתי מאוד.

4) מידות- כפי שציינו חשוב מאוד לפני שרוכשים את המיטה הזוגית זה לשבת ולשכב עליה ולוודא שהיא נוחה, אך גם לראות שהיא מתאימה לכם מבחינת המידות. האם המיטה הזוגית מתאימה למידות חדר השינה, האם אפשר להציב לצידה שידות או ארון בגדים ? מה גובה האנשים אשר צפויים להשתמש בה. מיטה זוגית יכולה להגיע ברוחב של 1.40 מטר ועד 1.80 מטר מקסימום, חשבו את מידות החדר ובהתאם למידות  שלכם וביחרו את המיטה הזוגית הטובה ביותר.

אנו ב-Di Arka מעוניינים לשים אתכם הלקוחות במרכז, להגשים לכם חלומות ולהפוך את חלום העיצוב שלכם - למציאות.
אנו עוסקים ברהיטים מעוצבים,פתרונות לינה, כורסאות טלוויזיה,ספות מעוצבות,חדר שינה מעוצב עוד...
נשמח לארח אתכם בחנויות המפעל שלנו:
סניף רהיטים בראשון לציון, טל: 03-9510551. רח’ משה לוי 10, מרכז הריהוט הישראלי, חנות 311, קומה ג’
סניף רהיטים באשדוד , טל: 08-8605222. רח’ הבושם 7, קומה 3
לפרטים נוספים, הזמנות ובירורים, ניתן ליצור עמנו קשר גם בטלפון: 03-9415497


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 די ארקה


 


מאמרים נוספים מאת די ארקה
 
פתרונות לינה - כיצד להתאים את חדר שינה עבור נשים בהריון?
במשך תשעה חודשי הריון, עובר גוף האישה שינויים רבים פיזיולוגיים והורמונליים אשר מפרים את שיגרת השינה אליה התרגלת. כיצד ניתן להתמודד עם המצב ?

ספות מעוצבות - סגנונות עיצוב להתאמה לבית
13/02/13 | ריהוט
לא סתם אומרים ביתי הוא מבצרי. הבית הוא המקום הבטוח שלכם, הפינה אליה אתם בורחים בסוף של יום עבודה ומגיעים כדי להירגע. אז לא כדאי שהבית יעוצב כפי שאתם רוצים ואוהבים ?

חדר שינה מעץ מלא - 5 עצות לבחירת מיטה
28/01/13 | ריהוט
מיטה זוגית ממוקמת בחדר השינה ואמורה להיות נוחה עבור בני הזוג אשר ישנים בה ולהתאים לסגנון העיצוב של חדר השינה. לפניכם כמה עצות לבחירת מיטה זוגית בצורה הטובה ביותר. כאשר מגיעים להחלטה של לרכוש מיטה חדשה מדובר בתהליך לא פשוט ויש צורך להתחשב בהרבה גורמים – מקום בחדר, נוחות, אמינות ומחיר. הנקודה החשובה בנושא חיפוש המיטה, הוא שכאשר מחפשים מיטה ליחיד אתה הוא הקובע. הסיפור משתנה כאשר בוחרים מיטה זוגית ובו אתה ובת זוגתך צריכים להגיע לעמק השווה ולמצוא את המיטה הנוחה והמתאימה עבור שניכם. יש להתחשב בכמה אספ

6 עצות שימושיות לרכישת מזרן אורטופדי - פתרונות שינה
03/01/13 | שינה
מזרן אורטופדי יכול לעשות את ההבדל בין שינה טובה לכל אורך הלילה לעומת שינה בעייתית כאשר המיטה לא נוחה ואתם מסתובבים כל הלילה. לפניכם כמה עצות שימושיות לרכישת מזרן אורטופדי ונוח.

ההשפעות של בעיות שינה -פתרונות לינה
18/10/12 | שינה
בסקר שנערך על ידי מכון "גיאוקרטוגרפיה" עבור חברת "טבע" נודע כי למעלה מ-50% מהישראלים שסובלים מבעיות שינה לא מצליחים לתפקד באופן רגיל ביום שלמחרת במקום עבודתם.

פתרונות שינה: כיצד לבחור ספה נפתחת
כיום, מגוון הספות הנפתחות הוא כמעט אין סופי. הן ארוכות, קצרות, רחבות, גדולות מתכווננות, נפתחות מלמטה, מלמעלה, מהצד ומה לא. ריבוי הספות הנפתחות הוא חגיגה לצרכן, אולם לעתים הוא עומד חסר אונים מול המבחר ולא יודע כיתד לבחור ספה נפתחת. להלן כמה טיפים מועילים לבחירת ספה נפתחת:

איך להפוך את הריהוט הישן בבית לריהוט מעוצב עם שיק?
17/07/12 | ריהוט
אין עוררין על כך שרהיט חדש וטרי שזה עתה עזב את המפעל מועדף בעיני מרביתם המוחלט של הצרכנים על פני רהיטים ישנים ובלויים שאבד עליהם הכלח. כולנו מעדיפים את החדש על פני הישן (למען הסר ספק – גם רהיט שעוצב בסגנון עתיק, וינטג' אך יוצר זה עתה ייחשב חדש) אבל לא תמיד עולה בידנו להשיג את הרהיט היוקרתי. בדיוק מהסיבה הזו יותר ויותר אנשים פנוים לחלופה הטובה ביותר – ריפודם של הרהיטים הישנים.

ההבדלים והסוגים השונים של ספות נוער
בעבר כשנכנסו ספות הנוער לתודעת הציבור ונמצאו יעילות ומהוות פתרון נוח, פרקטי ואף יפה עבור בני נוער וצעירים, כוונו אכן ספות אלו לקהל היעד הזה. כיום, עברו ספות הנוער תהפוכות כה רבות, שהן משמשות כפריט בסלון, משמשות מבוגרים וילדים, ורק שמן "ספות נוער" נותר בעינו. אילו סוגים של ספות נוער קיימים כיום ומה ההבדלים ביניהם?

די ארקה - מתקשים לישון בלילה? קבלו פתרונות לשינה טובה: חלק 3
05/06/12 | שינה
אם תתמידו בנסיונות להרגע ולהתרווח לפני הכניסה למיטה, תרדמו מהר יותר ושנתכם תהיה עמוקה יותר. ככל שהרגלי שעת השינה שלכם שלווה יותר, כך ירגיל את עצמו המוח להרגע ולהניח למתח היומיומי לפני השינה.

דיארקה - איך ליישם את עקרונות הפאנג שווי בחדר השינה.
07/05/12 | פנג שואי
חדר השינה שלכם הוא לא רק המקום שבו אתם מבלים את השעות שבין הלילה לבוקר – רחוק מכך. חדר השינה הוא המקום האינטימי ביותר בבית – המקום שבו אתם יכולים להרשות לעצמכם לעשות כאוות נפשיכם מבלי לחשוב פעמיים. בל נשכח כי תפקידו של חדר השינה הוא כפול – להעניק לכם מנוחה פיזית ונפשית כאחד. בדיוק מהסיבה הזו אנו ממליצים לכם לעצב את חדר השינה שלכם בסגנון הפנג שווי אשר יגרום לכם לתחושה נעימה ורגועה לאורך זמן.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI