דף הבית אימון אישי אימון אישי הכשרת מאמנים אישיים
הכשרת מאמנים אישיים
יסמין חיו 14/01/13 |  צפיות: 3877

לכולנו יצא ודאי להיתקל במאמנים אישיים: אם זה בטלוויזיה בתוכניות כמו לרדת בגדול או משפחה חורגת, או אם זה בחיינו הפרטיים, למשל במכוני כושר, אשר מספקים בין השאר שירותי אימון אישי להרזיה, כושר וכיוצא באלה. האימון האישי נעשה פופולארי מאוד בשנים האחרונות, בעיקר בעקבות תוכניות הריאליטי שהוזכרו, ואחרות כמותן.

רבים הם האנשים המגיעים למצבים שונים בחייהם אשר מציבים בפניהם אתגרים שהם אינם מסוגלים להתמודד איתם לבד: למשל מצבים חדשים בעבודה כגון פיטורין או לחלופין קידום או רילוקיישן, משברים בחיי הזוגיות או קשיים בגידול הילדים, תקופות של שפל כלכלי שקשה מאוד להתגבר עליהן ללא תמיכה מקצועית, או אפילו הקמת עסק עצמאי ללא רקע עסקי קודם. מצבים אלה עשויים להיות מאתגרים מאוד ואף להביא למשבר אישי רגשי על רקע חוסר היכולת להתמודד ולהתקדם הלאה בכוחות עצמנו.

כולנו ראינו את תוכניות הטלוויזיה שבהן מאמן אישי מחדיר מוטיבציה וביטחון עצמי במתאמן שעומד על סף ייאוש מוחלט וחושש שאין לו לאן להתקדם הלאה. לפעמים זוהי בדיוק הדחיפה שלה אנו זקוקים במהלך חיינו, אולם קרובינו האהובים לא תמיד יודעים כיצד לתמוך ולכוון אותנו, ולכן תמיכה של מאמן אישי המתמחה ספציפית במצבנו יכולה להיות אידאלית. בבית הספר לאימון אישי של המכללה לרפואה טבעית ניתן לרכוש הכשרה בתור מאמן אישי, ולעשות בדיוק את זה.

מה כוללת הכשרת מאמנים?

כדי להיות מאמן אישי, יש צורך להכיר לא רק את אופי האדם, אלא גם להכיר היטב את התחום שבו מסייעים לא, אם זה התחום העסקי, הזוגי, הכלכלי או החינוכי. קורס מאמנים אישיים במכללה, הינו קורס מקיף מאוד המכיל הכשרה בתחומים שונים ומכין את המאמן לעבודה בפועל עם המתאמנים. אלה חלק מהנושאים הנלמדים בהכשרה:

  • מתודולוגיות באימון להצלחה - ישנן שיטות אימון שעבדו בעבר ויעבדו גם בעתיד. השיטות הללו לוקחות את המתאמן יד ביד בדרך אל ההצלחה שלו בתהליך. בסוף הקורס יהיו למאמן האישי כלים רבים לסייע למתאמנים שלו כל אחד בדרכו שלו.
  • היכרות עם המתאמן - כיצד לתחקר את האדם שמולך, איך להקשיב להיסטוריה שלו וללמוד ממנה על הבעיות ועל האופי של המתאמן.
  • בניית תוכנית פעולה - כיצד יבנה המאמן תוכנית מותאמת אישית למתאמן, שתוביל אותו להצלחה תוך לימוד אישי והכרות עצמית. התהליך יהיה שונה עבור כל מתאמן ולכן על המאמן לדעת כיצד להתאים את הכלים והשיטות שבידיו בכל פעם עבור אדם אחר עם אתגרים שונים.
  • דמיון מודרך - מאמנים רבים משתמשים בשיטת הדמיון המודרך NLP על מנת להביא את המתאמנים שלהם לתוצאות טובות יותר. ההכשרה בקורס כוללת את הכלי החשוב הזה עבור המאמנים.
  • שיווק ופרסום - קורס מאמנים איכותי יכלול גם לימוד כיצד כל מאמן יכול לשווק את עצמו ולפרסם נכון בצורה שתוביל אותו להצלחה בעסק שהוא בונה לעצמו.

דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יסמין חיו


 


מאמרים נוספים מאת יסמין חיו
 
הכשרת מאמנים אישיים
מאמן אישי שעבר הכשרה מקצועית, הוא בעל כל הכלים והידע הדרושים על מנת לעזור למתאמנים שלו להשיג את המטרות שהם מציבים לעצמם בתהליך האימון האישי.

למה רפואה טבעית?
מהם יתרונותיה של הרפואה הטבעית על פני הרפואה המערבית? כיום רבים פונים לרפואה משלימה על מנת למצוא מזור לבעיות שונות שלא נמצא להן פתרון אצל רופא המשפחה.

למה אני לא מצליח בדיאטה לבד?
כשאנו ננסים לעשות דיאטה בעצמנו, ללא ליווי תזונאית או קבוצת תמיכה, הרבה פעמים הסיכויים נגדנו, ואנו לא מצליחים לרזות ולשמור על התוצאות. מה הסיבה לכישלון הדיאטות?

מה שותים בזמן דיאטה?
בזמן דיאטה חשוב מאוד להקפיד על שתייה של מים בכמות מספקת. מדוע זה כה חשוב? ומה אפשר לעשות כדי לשתות נכון במהלך היום?

איך לאכול מגוון גם בזמן דיאטה?
11/10/12 | דיאטה
הצעות מעניינות לגיוון של התפריט שלכם בזמן דיאטה. ארוחת בוקר, ערב, צהריים או ארוחת ביניים יכולה להיות מעניינת - ולא חייבים לאכול כל יום אותו דבר!

אחרי החגים מגשימים חלומות
זהו הקץ לדחיינות. כעת אנו רוצים באמת להגשים את החלומות שלנו ולהתגבר על המכשולים המונעים מאיתנו להצליח. אימון אישי עם מאמן אישי מוסמך מסייע מאוד בהגשמת היעדים.

המלצות לתפריט מאוזן בזמן חופשה
12/09/12 | דיאטה
יוצאים לחופשה בחג או בסוף השבוע? נפלא. רק חבל להרוס את הדיאטה בגלל כמה ימים של כיף. הכנו עבורכם כמה המלצות כיצד לצאת לנופש ולהינות, אך עדיין להישאר במסגרת המותר לפי הדיאטה שלכם.

נמאס לך מהעבודה - מה עושים?
לאחר שנים רבות באותו תפקיד ובאותה חברה, לאנשים רבים נמאס ורוצים לעשות שינוי בקריירה. אחת האפשרויות היא להקים עסק עצמאי בתור מאמן אישי. המאמר מסביר מהם היתרונות של עסק עצמאי, ומדוע כדאי לפנות לאימון אישי.

טיפים לבישול בריא לדיאטה
02/08/12 | דיאטה
לרבים מאתנו חשוב אכול מזון בריא ולהכין כמה שיותר מן המזון בבית ולא לקנות מזון מוכן המזיק לבריאות. אם גם לכם חשוב לאכול בריא, יש לנו כאן כמה עצות עבורכם כיצד לעשות זאת בבית.

מדוע מזון מטוגן איננו מומלץ?
26/06/12 | דיאטה
כידוע, אכילת שומנים איננה מומלצת בדיאטה. אבל מדוע? ומה ההבדל בין שומנים מסוגים שונים? מאמר זה מסביר על הצורך בשומנים בגופנו, ומדוע כדיא להימנע מטיגון בשמן, לא רק בשמן דיאטה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI