דף הבית בניין ואחזקה בניין ואחזקה - אחר מנעולנים – מתי אנו זקוקים להם?
מנעולנים – מתי אנו זקוקים להם?
ברטה חני 30/05/13 |  צפיות: 4295

כולנו מסתובבים עם צרור מפתחות בכיסנו. צרור זה מכיל את המפתח לביתנו, לתיבת הדואר, לשער הכניסה, לרכב, לבית חברים, אחים ואנשים אחרים הקרובים אלינו. אנו נותנים עותק מפתח לאנשים אשר קרובים אלינו ואנו סומכים עליהם. למפתח יש חשיבות רבה וכאשר אנו מאבדים אותו ואין ברשותנו עותק נוסף אנו פונים לעזרתו של המנעולן.

 

תפקידו של המנעולן הוא לחלץ אותנו במצבים בהם אנו זקוקים לשכפל את המפתח, במצבים בהם אבד לנו המפתח ויש צורך בפריצת הדלת. כמו כן, לעיתים יש הצורך בהחלפת הצילינדר שבדלת מאחר והוא ישן או מאחר ונשבר בו המפתח. מנעולנים מוסמכים יאפשרו לכם לקבל שירות ופתרונות לכל אחד מסוגי מצבים אלו. תפקידו של המנעולן דורשת אחריות רבה ועל כן כדי לקבל תעודת מקצוע זה יש צורך במעבר הדרכה אשר מכילה תוכן רב אודות סוגי המנעולים, פריצת דלתות כניסה נעולות, סוגי הצילינדרים ואופן החלפתם, שכפול מפתחות ועוד. הדרכות אלו נמשכות כשלושה חודשים ונעשות על ידי החברות המייצרות את המנעולים.

 

ישנה רגישות רבה בעבודתו של המנעולן. לא כל אחד יכול לרכוש מקצוע זה מאחר ויש הצורך במנעולנים אמינים ואחראיים. כדי לקבל תעודת מנעולן יש להוציא תעודת יושר מהמשטרה וזאת כדי למנוע התקנה של מנעול על ידי אדם אשר הינו גנב. לכן, ידע מוקדם אודות עברו של המנעולן מאפשרת להיות סמוכים ובטוחים כי איש זה אינו עבריין. לכן, הזמינו מנעולנים ממקום אשר הנכם מכירים, מקום בו אתם יודעים שתקבלנו שירות אמין ומנעולנים אשר עברו את ההכשרה המתאימה, זאת כדי לשמור על ביטחונכם.

 

התקנת צילינדר תקין בביתכם תאפשר לכם את הרגשת השקט והביטחון כאשר אתם בבית. כמו כן, היו בטוחים כי התקנת מנעול על ידי מנעולן מקצועי תאפשר לכם להיות רגועים מפני פריצות וגניבות רכוש כאשר אתם אינכם בבית. לפני שתרכשו מנעול מומלץ להתייעץ עם המנעולן אשר יסייע לכם לרכוש את המנעול המתאים ביותר לכם וכמו כן מנעול אשר יתאים לסוגים השונים של הדלתות אשר קיימות כיום. בבואכם נתקלים בבעיה במנעול, בצילינדר, בצורך בשכפול או פריצה של דלת הבית, שער הכניסה או דלת הכספת, פנו למנעולן מקצועי אשר יוכל לסייע ולפתור את הבעיה במהירות האפשרית.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 ברטה חני


 


מאמרים נוספים מאת ברטה חני
 
ייעוץ עסקי הכרחי לטובת העסק
הקמת עסק היא החלום של אנשים רבים, אשר מרגישים מסיבות שונות שזהו המקום שלהם להתפתח ולצמוח ממנו, אך העובדה כי הנכם בעלי בטחון בידע מקצועי בתחום שלכם ומלאי אמביציה – לא אומר בהכרח כי אתם יודעים לנהל את העסק. ייעוץ עסקי הוא דבר הכרחי לכל עסק, בכל תחום ובכל גודל, על מנת ללמוד על החולשות של המקום, לטפל בעניינים הכספיים, לטפל בחלוקת התפקידים בחברה ועוד, וכך לצאת לדרך חדשה ויציבה.

עוברים דירה עם עבודות מנוף
07/11/14 | תעשייה
פעולת העברת דירה, בית עסק או מפעל היא פעולה מורכבת ואתם צריכים לידכם חברה מקצועית אשר תבצע את העבודה בבטיחות, ביעילות ובמקצוענות. בנוסף, היא צריכה לתת את הדעת על זמני העברה ולתת פתרונות בשטח לעבודות מנוף במידה ומדובר בציוד כבד לנשיאה או הרמה לגובה רב.

משאבות חום אינוורטור
משאבות חום אינוורטור הן כיום אמצעי החימום המתקדם ביותר בעולם והדבר לא מפתיע אודות וליכולתן. הן מספקות אוויר חם / קר בצורה נעימה תוך איוורור לשמירה על סביבה נעימה ולא יבשה כמו מערכות חימום אחרות, ובנוסף בעל יכולות לספק גם מים חמים ללא המתנה וללא הגבלה.

כלי עבודה חשמליים – בעלי חיבור חשמלי או נטענים?
עולם הכלי עבודה השתנה מאוד בשנים האחרונות, והיום ניתן למצוא יותר ויותר מכשירים אשר פועלים על ידי הטענה במקום חיבור לנקודת חשמל עם כבלים מארכים וללא הפעלת מאמץ כפי שהכרנו עם מכשירים מכניים.

נהנים בקיץ עם מיזוג אוויר צ'ילרים
עולם הקירור והחימום עבר מהפכות רבות וכיום לא קיים המקום בו אין משתמשים במיזוג אוויר, ועקב השימוש התכוף במערכות לקירור עלו בהתאם גם הוצאות החשמל ובזבוז האנרגיות. צ'ילרים הם האופציה החסכונית ביותר הקיימת היום והם שינו את עולם הקירור כפי שהכרנו אותו עד כה.

מעמיס טלסקופי – למה הוא משמש
17/07/13 | רכב
מעמיס טלסקופי נועד לשאת משקלים כבדים ומכאן שמו. למעמסי זרוע שנעה בצורה אופקית ואנכית. להפעלת מעמיס טלסקופי נדרשת תעודת הכשרה לכך. משמש לעבודות הנדסיות שונות, עבודות בניין, חקלאות ועוד.

כסאות גלגלים ממונעים מהם ולמי הם מיועדים?
כסאות גלגלים ממנועים הם קלים יותר לתפעול עקב המנוע אשר מניע אותם. בכסאות מזג זה המשתמש לא מפעיל לחץ על הידיים. בעזרתם ניתן לנוע בדרכים משובשות יותר ולאו דווקא במשטחים ישרים, מאפשרים למשתמש לטייל ולקיים אורך חיים רגיל.

מנעולנים – מתי אנו זקוקים להם?
מנעולנים מקצועיים ואמינים מאוד קשה למצוא. חשוב מאוד לבדוק את בעל המקצוע ולקבל המלצות על המנעולן אשר אנו מזמינים לבתינו. אסור לשכוח שהמנעול אשר בדלת הכניסה שלנו הוא הגורם המפריד בינינו לבין בחוץ והמנעול הוא זה שמשרה בנו ביטחון לשהות בבתינו ללא חשש. מנעולן מיומן ואמין יספק את השרות במהירות כשכל הכלים הנדרשים עומדים לרשותו. זכרו – בדקו וקבלו המלצות על מנעולנים אמינים אשר עושים את עבודתם במקצוענות!

מהו עוסק מורשה ומה מומלץ בעת פתיחת עסק?
עוסק מורשה זוהי האלטרנטיבה הנוחה והפשוטה ביותר בעת הקמת עסק. הרבה יותר קל לפתוח עסק כעוסק מורשה מאשר כחברה, גם תהליך הפתיחה קל יותר וגם אם חלילה ייכשל קל מאוד לסגור את העסק. מצד שני, עוסק מורשה הוא הרווח ביותר. לפני פתיחת עסק חשוב מאוד להיוועץ עם יועץ מס ולקבל את ההחלטה הנכונה לפתיחת העסק, עוסק פטור, עוסק מורשה או חברה.

כל מה שרציתם לדעת על מעמיסים טלסקופיים
29/05/13 | רכב
מעמיסים טלסקופיים מהווים חלק מציוד מכני הנדסי. תקפידו של המעמיס הטלסקופי הוא לשאת עומדים גדולים ומיועד לאתרי בניה, לעבודות עפר וכל העבודות ההנדסיות למניהן. למעמיס זרוע טלסקופית אשר נועה בשני מישורים, אופקי ואנכי.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI