דף הבית עיצוב ואדריכלות עיצוב מוצר מוצרי אריזה ועיצוב מארזים
מוצרי אריזה ועיצוב מארזים
איציק דר 18/07/13 |  צפיות: 12710

ישנם היום כמות מוצרי צריכה אין סופית בשוק וכמות זו רק הולכת וגדלה ככל שעובר הזמן. אם בעבר היו יצרנים מעטים לכל מוצר והתחרות הייתה קטנה הרי שהיום ניתן למצוא את אותם המוצרים אצל יצרנים רבים. ככל שגוברת התחרות על כל מוצר וככל שיש יותר יצרנים למוצר מסוים, היצרנים צריכים למצוא דרכים מקוריות לשווק אותם, אך לא רק השיווק עצמו הוא מה שייקבע האם הם יימכרו או לא אלא גם איך המוצרים נראים ואיך הם ארוזים. בין אם הם ארוזים על ידי שקיות פלסטיק, קרטון או כל אריזה אחרת אנו נצטרך שאותם מוצרי אריזה איתם אנו אורזים יהיו מעוצבים.

למה הם צריכים להיות מעוצבים?

מוצרי אריזה צריכים להיות מעוצבים קודם כל בגלל המראה הוויזואלי החיצוני, לדוגמה, מוצרי קוסמטיקה בין אם הם יהיו ארוזים בקרטונים או שקיות פלסטיק הם חייבים לשדר יוקרה, וכמה שהם ישדרו יותר יוקרה כך הם יימכרו יותר. בנוסף, מוצרי קוסמטיקה הארוזים בתוך מוצרי אריזה מעוצבים מעצם היותם מושכים יותר לעין יכולים להימכר במחירים גבוהים יותר ומחקרים רבים כבר הצביעו על הקשר הצרכני בין מראה ויזואלי חיצוני של מוצר ובין כמה לקוחות מוכנים לשלם עליהם.

אין קיצורי דרך

בגלל כל מה שהזכרנו כאן מוצרי אריזה בין אם הם שקיות פלסטיק או קרטונים חייבים להיות מעוצבים וליצרן או המשווק שלהם אין דרך לקצר ולחסוך בשביל להוריד את העלויות, מה גם שככל שהוא ישקיע יותר בעיצוב האריזה כך הוא ימכור יותר את המוצר וההשקעה תחזור אליו פי כמה וכמה. כשבוחרים חברה העוסקת בעיצוב מארזים כדאי לבחור חברה מקצועית ובעלת ניסיון רב כי בסופו של דבר זה ישפיע ישירות על ההכנסות שלנו.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איציק דר


 


מאמרים נוספים מאת איציק דר
 
Skype for business
סקייפ מאפשרת לקיים ישובות עבודה כשכל אחד יכול להיות ממוקם בצד השני של העולם. עם האופציה של Skype for business כל אחד יכול לשבת עם המחשב שלו, והשאר יראו אותו וידברו איתו בקלות

מערכות ראש לטלפונים
מערכות כאלו מאפשרות לקיים שיחת טלפון ובמקביל לשלוח פקס, לשלוח מייל, לסדר משהו על שולחן העבודה, ואפילו לאכול. בנוסף, יש היום לא מעט בעיות גב וצוואר שכמעט ולא היו קיימות בעולם הישן,

מהן מערכות ראש תומכות LYNC?
LYNC הינה תוכנת מסרים מידיים של מייקרוסופט והיא בדיוק כמו סקייפ, מסנג'ר ודומיה אשר יש לה אפשרות לצ'ט בין אנשים, שיחות שמע, שיחות וידאו ועוד, אך הייחודיות שלה היא שהיא גם מרכזיית טלפונים

טלקול פתרונות תקשורת בע"מ מספקת פתרונות שונים למוקדי שירות
. ראשית, מערכות הראש במידה והן איכותיות מסננות רעש. במוקד כזה עם כל כך הרבה עובדים וטלפונים יהיה קשה לעובדים להתנהל ויהיה קשה לעיתים גם ללקוחות לשמוע את נותן השירות מרוב רעש. בנוסף, הידיים משוחררות

תאטרון באר שבע וההצגות המציגות בו
13/04/15 | תיאטרון
בכדי לא לפספס את ההצגות הטובות ביותר אשר מציגות בתיאטרון באר שבע, חשוב להישאר מעודכנים. ישנן מספר דרכים לשמור על עדכניות – ראשית כל ניתן לחפש ברשת האינטרנט את צירופי המילים תיאטרון באר שבע הצגות ולבחור באפשרויות הרלוונטיות והעדכניות ביותר.

אטרקציות ותרבות בבאר שבע
באר שבע מהווה ככתובת הנכונה עבור כל מי שמחפש פעילויות תרבותיות שונות באזור הדרום. תחת הכותרת תרבות באר שבע ניתן למצוא – בתי קולנוע, תאטראות, גלריות, מוזיאונים, אתרים היסטוריים, הרצאות, סדנאות ועוד מגוון רחב של אפשרויות.

מקרר מסחרי – תכונות ושימושים
13/04/15 | תעשייה
כל מי שעושה שימוש באותם מקררים מסחריים מכיר את הסוגים שונים של המקררים ואת ההבדלים ביניהם. כך שכל מי שמחפש מקרר מסחרי עבור מטרה מסוימת יוכל למצוא מקרר אשר נועד באופן פרטני עבור מטרה זו.

על מקפיא שוכב ושימושיו השונים
13/04/15 | תעשייה
הייחודיות של מקפיא שוכב על סוגיו השונים בא לידי ביטוי בעובדה שיש לו פונקציה מתקדמת של הפשרה עצמית. בנוסף, מקפיאים מהסוג הזה חוסכים במקרים רבים באנרגיה, כך שהעלויות עבור צריכת החשמל יהיו נמוכות יותר מאשר במכשירי הקפאה מסוגים אחרים.

על התפקידים השונים של מד מוליכות?
למדי מוליכות ישנם תפקידים רבים ומגוונים ובין היתר: אבחון של שינויים במקורות מים מסוגים שונים. בקה על תהליכים של ייצור מים טהורים. בקרה על מיהול של כימיקליים במים. בקרה על כניסת שפכים בעת תהלים של טיפול בשפכים ותפקידים נוספים.

הליך רכישת מכשור מעבדתי
בכדי להבטיח שאתם אכן רוכשים מכשור מעבדתי איכותי ומקצועי, ההמלצה היא למצוא חברה מקצועית וותיקה בעלת מוניטין בתחום זה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI