דף הבית אינטרנט והחיים ברשת פרסום באינטרנט קשישים
קשישים
totach kidum 17/10/13 |  צפיות: 13039

היום

לקחת החלטה בדבר מסירה של בן משפחה הוא דבר מאוד מסובך במיוחד שמדובר בבן משפחה ישיש שאת העובדה שמוסרים אותו בקרוב לאחד מבתי אבות בצפון הוא לא בדיוק מחליט ואף גילה התנגדות גדולה שקרע לי את הלב. אבל קשה מאוד לסגל חיים שמחולקים לטיפול עבודה ומותרות כיוון שזה מכביד ומעמיס בצורה שכבר אין אויר לנשום. הבחירה באחד מאותם בתי אבות בצפון הייתה נכונה כיוון שהיא פטרה אותי מהרבה מחויבות, לפני שבחרתי באחד מבתי אבות בצפון עשיתי בדיקה מקיפה שאפשרה לי להסגר על עצמי ועל המצפון שלי. נתנו לי להגיע ולהתרשם מהצוות הרפואי מהיחס מהארוחות מהתוכן היום יומי שמעבירים להם בשעות הפנאי מהרופאים שנמצאים שם והכי חשוב מהנתינה של המקום.

חשוב להבין

לפני שנגשתי לבתי אבות במרכז בדקתי עם איש מקצוע שהדגיש בפני שהמעבר החד מהחיים העצמאים של האדם המבוגר לאותו אחד מבתי אבות במרכז יכול לגרום לו ללחץ נפשי מאוד גבוה לטראומה דברים שיובילו למתח אישי גבוה ואף למחלות לכן חשוב שיש לישיש אפשרות תמיד לנהל את החיים שאליהם הוא היה רגיל גם באותו מוסד שבחרנו בצורה שגם תהיה לו הכי נוח ונגישות גבוה לבצע אותם.דבר נוסף שהודגש בפני הוא תהליך השעמום זהו תהליך שהישיש עובר כשהוא מרגיש לבד לכן חשוב לשים לב שהמוסד נימצא במרחק לא גדול מבית המשפחה מה שיקל על המשפחה הקרובה לבוא ולבקר יותר.מה גם שהמעורבות האישית של המשפחה מאוד נכונה בתהליך המעבר לאחד מאותם בתי אבות סיעודיים כיוון שצריך תמיד לוודא שכל מה שראינו תחילה ואובטח לנו למעשה מתקיים ובאמת יש השגחה צמוד שמבצעת הכל ובמקצועיות. יש היום הרבה מאוד הנחות לחברים מוסדות שונים או לעובדי מדינה בכל בית אבות כמעט הכסף הוא דבר חשוב ואם יש הנחה דרך מקום העבודה או הארגון אליו אנו משתייכים זה דבר מעולה וחשוב לבדוק את זה לפני שלא נפספס ונשלם הרבה יותר מימה שהיינו צריכים.דבר נוסף והכי חשוב הוא גינה באותו מתחם של דיור מוגן חשוב מאוד שיהיה שם!


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 totach kidum


 


מאמרים נוספים מאת totach kidum
 
Учеба старше 50 лет
Многие университеты и колледжи в Израиле, наряду с профессионально-техническими школами и учебным

סוגי תוספות שיער
03/06/19 | הכרויות
לא כל אישה מרוצה ממה שהטבע נתן לה וזו הסיבה העיקרית לכך שנשים עושות ניתוחים פלסטיים, עוברות שינויים שונים של צביעת שיער, שימוש בעדשות צבעוניות ועוד. אם יש משהו שיחסית קל לשנות כשלא מרוצים ממנו זה השיער, ואם גם את רוצה לעשות שינוי בשיער שלך הגעת לכתובת הנכונה.

מציאת משרד עורך דין
30/10/18 | ביטוח
לא פשוט בימינו לבחור משרד עורכי דין איכותי: השוק מוצף במשרדי עורכי דין בכל תחומי ההתמחות הקיימים ולמעשה, אי אפשר לעבור רחוב סואן מבלי להיתקל לפחות במשרד אחד של עורכי דין.

מציאת משרד עורך דין
30/10/18 | ביטוח
לא פשוט בימינו לבחור משרד עורכי דין איכותי: השוק מוצף במשרדי עורכי דין בכל תחומי ההתמחות הקיימים ולמעשה, אי אפשר לעבור רחוב סואן מבלי להיתקל לפחות במשרד אחד של עורכי דין.

תביעות רשלנות רפואית - למי פונים?
במידה ויש לך חשש לרשלנות רפואית והתגלה אצלך סרטן צוואר הרחם, כנסי לפורטל המידע עוסק על כל דרי ההתמודדות וכיצד את יכולה למצות את הזכויות לך עקב הרלנות.

משרד עו"ד תביעות ביטוח שישיג לכם את הפיצוי שמגיע לכם
30/10/18 | ביטוח
משרד עו"ד פייל ושות' בעל נבחרת מנצחת של עורכי דין המתמחים בתביעות ביטוח נגד החברות הגדולות במטרה לתת לכל מבוטח את ההזדמנות לקבל את הפיצוי המלא שמגיע לו.

יועץ בטיחות בעבודה
בעסקים המעסיקים עובדים חשוב מאוד לשכור את שירותיו של יועץ בטיחות בעבודה, זאת על מנת להימנע מתאונות ומפגעים העשויים לגרור את העסק לנזקים משמעותיים. מנהלים בעסקים פועלים בדרך כלל ב-2 גישות אפשריות

3,000 ישראלים מוכרים ב"אטסי" איך זה עובד? ומהם סודות ההצלחה?
etsy אתר האינטרנט המוביל, הקניון הוירטואלי הידוע המכיל כ – 20,000 חנויות מקוונות של יצירות אופנה תכשיטים, עבודות אמנות, פרטי אספנות, וינטאז', עבודות יד של יוצרים מכל רחבי העולם.

לוגו הוא המצפן הגרפי של העסק
עיצוב לוגו הוא המצפן הגרפי של כל חברה, עסק או נותן שירות. קיימים 4 אבות טיפוס ללוגו. לוגו הוא אייקון רב השפעה, המסייע בזיהוי מוצר או שירות על פני המתחרים.

ייעוץ זוגי - בגדר זכות, לא חובה
כיצד ייעוץ וטיפול זוגי נכון יכול לסייע כמעט לכל זוג, מה לומדים לאורך התהליך ואיך בסופו של יום הוא מסייע להמציא את הזוגיות מחדש - התשובות לפניכם.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI