דף הבית עסקים עבודה מהבית למצוא עורך דין מנוסה בתחום דיני משפחה
למצוא עורך דין מנוסה בתחום דיני משפחה
totach kidum 12/11/13 |  צפיות: 12617

תהליך הגירושין איננו קל לרבים. הוא עשוי להיות כואב, מדכא, מלחיץ, מתיש ומבלבל. לכן, אם אתם נמצאים בתהליך גירושין, חשוב שתבחרו לקבל את שירותיו של עורך דין מקצועי ובעל ניסיון אשר סייע לאנשים רבים בתהליכי גירושין. עורך דין אשר סיפק ייעוץ לזוגות וליווה אותם במהלך הדרך, יוכל לעזור לכם בצורה הטובה ביותר. תוכלו למצוא עורך דין מנוסה באמצעות חיפוש באינטרנט. לאחר שתקלידו במנוע החיפוש את המילים : "גירושין עורך דין" יופיעו בפניכם מגוון אופציות. נוסף על חיפוש המילים- "גירושין עורך דין", תוכלו לבקש המלצות ממכרים, חברים, בני משפחה ועוד. עורך דין מנוסה יהיה מעודכן בכל השינויים והחידושים בחוק, הוא יעסוק במגוון תחומים במשפטים וישתתף בקורסים והרצאות.

כאשר מחליטים בני הזוג להתגרש ויש להם ילדים, עליהם להגיע להסכמים בנוגע לנושאים שונים, בין הנושאים הללו קיימים משמורת ילדים ודמי מזונות. לפי החוק, חייב כל אב לילדים עד גיל 18 לשלם מזונות ילדים. התביעה לתשלום דמי המזונות יכולה להיות מוגשת על ידי אם הילדים או על ידי הילדים. לאחר הגשת התביעה, בוחן בית המשפט את גובה דמי המזונות שיש לשלם. בכדי להחליט על גובה התשלומים, בודק בית המשפט את רמת החיים אליה הילדים הורגלו, פוטנציאל ההכנסה של האב, ערך הרכוש שיש לאב ועוד.                                                                                                             כל אב חייב לשלם מזונות ילדים, גם אם הוא נמצא בחובות, גם אם פועלים נגדו הליכי הוצאה לפועל וגם אם הוא נמצא בהליך של פשיטת רגל. נושא משמורת ילדים הינו טעון ביותר. לפי החוק בישראל, שני ההורים הביולוגיים הם האפוטרופוסים הטבעיים של הילד, לפיכך יש להם זכות להחליט על השכלתו, מקום מגוריו, בריאותו ועוד.  כאשר ההורים נפרדים עליהם להחליט מי יגדל את הילדים,אם ההורים לא מצליחים להגיע להחלטה בית המשפט מכריע.

כיום יש אפשרות לקחת אחריות משותפת ולטפל בקטין יחד. בצורה זו יכולים שני ההורים לקחת חלק משמעותי בחיי הילד שלהם, כמובן שבכדי לבצע זאת עליהם לשתף פעולה. באמצעות עורך דין מנוסה ומקצועי תוכלו לפתור את המחלוקות ולהגיע להסכמים מסודרים. חשוב מאוד לבצע את התהליך בצורה מסודרת, שכן הדבר ישפיע על המשך חייכם.

 


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 totach kidum


 


מאמרים נוספים מאת totach kidum
 
Учеба старше 50 лет
Многие университеты и колледжи в Израиле, наряду с профессионально-техническими школами и учебным

סוגי תוספות שיער
03/06/19 | הכרויות
לא כל אישה מרוצה ממה שהטבע נתן לה וזו הסיבה העיקרית לכך שנשים עושות ניתוחים פלסטיים, עוברות שינויים שונים של צביעת שיער, שימוש בעדשות צבעוניות ועוד. אם יש משהו שיחסית קל לשנות כשלא מרוצים ממנו זה השיער, ואם גם את רוצה לעשות שינוי בשיער שלך הגעת לכתובת הנכונה.

מציאת משרד עורך דין
30/10/18 | ביטוח
לא פשוט בימינו לבחור משרד עורכי דין איכותי: השוק מוצף במשרדי עורכי דין בכל תחומי ההתמחות הקיימים ולמעשה, אי אפשר לעבור רחוב סואן מבלי להיתקל לפחות במשרד אחד של עורכי דין.

מציאת משרד עורך דין
30/10/18 | ביטוח
לא פשוט בימינו לבחור משרד עורכי דין איכותי: השוק מוצף במשרדי עורכי דין בכל תחומי ההתמחות הקיימים ולמעשה, אי אפשר לעבור רחוב סואן מבלי להיתקל לפחות במשרד אחד של עורכי דין.

תביעות רשלנות רפואית - למי פונים?
במידה ויש לך חשש לרשלנות רפואית והתגלה אצלך סרטן צוואר הרחם, כנסי לפורטל המידע עוסק על כל דרי ההתמודדות וכיצד את יכולה למצות את הזכויות לך עקב הרלנות.

משרד עו"ד תביעות ביטוח שישיג לכם את הפיצוי שמגיע לכם
30/10/18 | ביטוח
משרד עו"ד פייל ושות' בעל נבחרת מנצחת של עורכי דין המתמחים בתביעות ביטוח נגד החברות הגדולות במטרה לתת לכל מבוטח את ההזדמנות לקבל את הפיצוי המלא שמגיע לו.

יועץ בטיחות בעבודה
בעסקים המעסיקים עובדים חשוב מאוד לשכור את שירותיו של יועץ בטיחות בעבודה, זאת על מנת להימנע מתאונות ומפגעים העשויים לגרור את העסק לנזקים משמעותיים. מנהלים בעסקים פועלים בדרך כלל ב-2 גישות אפשריות

3,000 ישראלים מוכרים ב"אטסי" איך זה עובד? ומהם סודות ההצלחה?
etsy אתר האינטרנט המוביל, הקניון הוירטואלי הידוע המכיל כ – 20,000 חנויות מקוונות של יצירות אופנה תכשיטים, עבודות אמנות, פרטי אספנות, וינטאז', עבודות יד של יוצרים מכל רחבי העולם.

לוגו הוא המצפן הגרפי של העסק
עיצוב לוגו הוא המצפן הגרפי של כל חברה, עסק או נותן שירות. קיימים 4 אבות טיפוס ללוגו. לוגו הוא אייקון רב השפעה, המסייע בזיהוי מוצר או שירות על פני המתחרים.

ייעוץ זוגי - בגדר זכות, לא חובה
כיצד ייעוץ וטיפול זוגי נכון יכול לסייע כמעט לכל זוג, מה לומדים לאורך התהליך ואיך בסופו של יום הוא מסייע להמציא את הזוגיות מחדש - התשובות לפניכם.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI