דף הבית עסקים מכירות האם יש עוד טעם לשכור יחצנים אנשי יחסי ציבור
האם יש עוד טעם לשכור יחצנים אנשי יחסי ציבור
דורון עמית 14/11/13 |  צפיות: 4740

פרסום שיווק ויח"צ

האם ענף יחסי הציבור עדיין חי ונושם?

כולנו מכירים את איש יחסי הציבור רני רהב מאחר והוא מופיע אצלנו כול שבוע על המסך כאחד משופטי תוכנת  הראליטי, אני בטוח כי הרבה מאד מהצופים, מכירים את האיש בפנים, או נפגשו עם פניו בתכנית הראליטי אבל למעשה לא יודעים בכלל מה תפקידו ומה הוא עושה. זה לגבי רני רהב, גם לגבי אנשי יחסי ציבור אחרים לא בטוח כלל וכלל כי הציבור ראה, שמע ויודע מאחר ופניהם של אנשים אלה הם מאחורי הבמה ולא בקדמת הבמה.

רק בשביל שנבין יחסי ציבור זו הזרוע המקשרת בין סלב או חברה או מנכל חברה או זמר או כול אדם בתפקיד כזה או אחר אשר מבקש לשמור את תחום יחסי הציבור גבוהה למעלה כמו כותרות העיתונים, רדיו, טלוויזיה, תקשורת אינטרנטית, כתבות שער או כתבות אחרות חייב שיהיה לו מקשר בדמות יחסי ציבור המקושרים לאנשי התקשורת עיתונאים, עורכים, מנהלי מחלקות בתקשורת, וכ"ד. למעשה הקשר בתקשורת הוא מחויב המציאות כי ללא תקשורת אין זכות קיום למגוון רחב של מקצועות בעולם העסקי והבידורי בישראל.

כמי שנותן ייעוץ עסקי הרי שאפשר להגיד כי זה מפרה את זה כי ללא יחסי ציבור או אנשי יחסי ציבור ידיעות לא היו מגיעות לתקשורת כי עיתונאים ניזונים מאותם אנשי יחסי ציבור, והם אלה שמזינים את הקוראים שלהם, או המאזינים והצופים שלהם.

כ יועץ עסקי אפשר להגיד כי אנשי יחסי הציבור הם אלה אשר יוצרים את הכותרות המייצרות את המכירה של מוצרי התקשורת בכול מיני שיטות כאלה ואחרות תוך שהם דורשים מאותם אלה שהם מטפלים בהם ליצור "דרמות" להביא סיפורים פיקנטיים, לחדש, ליצוא אייטמים מעניינים שיהיו ראויים להיות משודרים ומפורסמים ובקיצור דבר רודף דבר.

כ יועץ שיווק מצאתי כי מי שנהנה הכי הרבה מתחום יחסי הציבור הם אותם חברות גדולות, מנהלי חברות גדולות, עולם הבידור והיצירה, ופחות נהנים מזה רוב העסקים הקטנים הבינוניים והגדולים, ואז מצאתי כי אלה יכולים לעשות לעצמם יחסי ציבור במסע הפרסום של גוגל ADWORDSאשר יכול להועיל להם עד אין סוף בתחום קידום יחסי הציבור של אותם עסקים.

אומנם המסע נקרא מסע פרסום אך בתוכו נמצאת תוכנית הנקראת REMARKETINGאשר הופכת להיות איש יחסי הציבור האישי והפרטי של החברה הארגון או העיסוק שלך.

הכותב דורון עמית מומחה בתחום פיתוח עסקי


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 דורון עמית

דורון עמית יועץ עסקי וגם מלווה בתחום הניהול, השיווק, המכירות, יועץ עסקי ויועץ שיווק 


מאמרים נוספים מאת דורון עמית
 
למה באמת צריך יועץ אסטרטגי
הייעוץ האסטרטגי מגיע מתוך תחום ה ייעוץ העסקי, כ יועץ עסקי אני לא מתחיל לעבוד עם עסק או חברה אשר אני לא יוצר את האסטרטגיה של העסק או החברה

היכן באמת ניתן להרויח כסף
ממעוף הציפור ניתן להבחין בדיוק מי מרויח באמת הרבה כסף. לא זה לא בעלי העסקים והחברות זה דווקה עובדי הציבור והחברות הציבוריות

רוצה לפתוח מסעדה, טיפים לניהול מסעדה
רבים הם האנשים הרוצים לפתוח מסעדדה, האומנם מסעדה זה העסק המתאים היום בישראל לפתיחה, האם נוכל להחזיק מסעדה לאורך זמן

האם יש עוד טעם לשכור יחצנים אנשי יחסי ציבור
14/11/13 | מכירות
נראה כי העולם הדיגיטלי קצת שינה את המפה של תחום יחסי הציבור בישראל, האומנם?

בשורה לבעלי העסקים זוגות העובדים יחד
כמה נחמד לקבל ידיעה לזוגות נשואים העובדים באותו חברה או עסק כי חישוב המס שלהם ייעשה עכשיו בנפרד

כיצד מנהלים משא ומתן
ניהול משא ומתן הוא מקצוע בפני עצמו האם אנו עושים אותו נכון, האם לנהל משא ומתן זה כמו משחק קלפים.

כיצד אני מגדילים את המכירות שלנו
02/08/13 | מכירות
שיטות המכירה של פעם כבר לא עובדות על שיטת המכירות היום, מה השתנה כיצד עלינו לפעול

ניהול פרויקטים, פרויקטים חדשים, כיצד מקימים פרויקט
הדור שאנו יודעים היום הוא הדור הנכון הפועל בגישה נכונה בכול מה שקשור למיזמים לעסקים חדשים, דור שיודע לנצל מיקור חוץ מקצועי ולהינות מקיצור התהליך

עסק שלא עושה כסף ורק מתגלגל הוא לא עסק
עסקים מעבר לתשלום הוצאות צריכים שירויחו כסף, עסק שרק מתגלגל ולא משפר את חיי בעליו הוא לא עסק. והשאלה מכאן לאן.

האם הפרסום בגוגל אכן שווה
רבים שואלים עם פרסום בגוגל אכן שווה, האמת זה תלוי, אך מי שרוצה לפרסם בגוגל בדפי העסקים החינמיים שלא יצפה לגדולות ונצורות
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI