דף הבית תחבורה ורכב רכב מצלמות לרכב
מצלמות לרכב
אורי 19/05/14 |  צפיות: 4300

מצלמה לתיעוד נסיעה

בעידן כה טכנולוגי כמו זה שאנו חיים בו, אי אפשר שלא לצפות לכך שנוכל להגן על המכוניות שלנו בצורה טובה יותר. כל מה שצריך לעשות כדי להעלות את רמת האבטחה ברכב הוא רק להתקין מצלמה לתיעוד נסיעה, והאמת היא, שהיום אפשר להתקין מצלמות כאלה במחירים נוחים במיוחד. אתם יכולים לשלם על מצלמה כזאת אפילו פחות מ200 ₪, כך שלא מדובר על השקעה גדולה מידי.

איך זה עובד

מצלמה לרכב לתיעוד נסיעה הינה מצלמה שאתם מתקינים ברכב בכיוון הנסיעה, ולמעשה מהרגע שבו המנוע מתחיל לעבוד גם המצלמה מתחילה את פעולתה. אתם שואלים את עצמכם למה זה טוב? אם כך, חשוב לדעת שזה טוב לא רק בנושא האבטחה. מצלמות כאלה נמצאות חשובות ביותר ומשמעותיות גם בנושא של דו"חות וגם בנושא של תאונות ולכן חשוב לא לוותר על מצלמה לתיעוד נסיעה.

הגברת האבטחה

מצלמה לתיעוד נסיעה יכולה גם להגביר את רמת האבטחה ברכב כיוון שגנבים שמתקרבים רואים רכב עם מצלמה ומשנים פעמים רבות את דעתם. כמו כן, ישנן מצלמות שמתחילות את עבודתן עוד לפני ההתנעה כי הן פועלות גם על סוללות נטענות, כך שהן יכולות לצלם גם את הגניבה עצמה.

נתונים טכניים

ישנם לא מעט סוגים של מצלמה לתיעוד נסיעה וכל מצלמה מציגה נתונים מעט שונים. כדאי לבדוק באיזה שפות תומכת תוכנת המצלמה, כי בדרך כלל השפה היא אנגלית, וכדאי גם לבדוק מהי זווית הצילום של המצלמה. בדרך כלל יש הקלטה קדמית של 180 מעלות, כך שזה בהחלט יכול להספיק לצרכים שלכם. מומלץ לבדוק מהי רזולוציית ההקלטה כשאתם קונים מצלמה לרכב ומעבר לכך, מובן שיש גם מצלמות עם מסכים בגדלים שונים של צילום והקלטה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אורי


 


מאמרים נוספים מאת אורי
 
ניתוחים פלסטיים – מה שרואים במראה
אלפי אנשים בישראל עוברים מדי שנה ניתוחים פלסטיים, שלעיתים מערבים היבט קוסמטי בלבד ופעמים אחרות גם פן רפואי

רופאים, מטופלים ומה שביניהם
כאשר אתם מגיעים לבדיקות אצל רופאים ישנם מספר כללים המחייבים את נותן השירות, שכן היחסים שבין רופאים למטופלים מעוגנים בחוקים, כללי אתיקה ופסיקות, אשר נועדו לשמור על מערכת יחסים תקינה ועל זכויותיהם של הפציינטים

לקחת אחריות על בריאות המשפחה
בריאות המשפחה הייתה מאז ומתמיד בראש מעיני האדם, ודבר זה יישאר תמיד נכון. יחד עם זאת, ישנם מספר וחידושים המאפיינים את העידן המודרני, שמכריחים אותנו לקחת יותר אחריות על מעשינו.

ייחודו של טיפול משפחתי
מטבע הדברים, בכל משפחה קיימות תקופות טובות יותר ופחות, אותן אנו עוברים ביחד ובכוחות משותפים. ואולם, לעיתים הבעיות נעשות קשות ותכופות יותר, מעוררות דאגה גדולה, ופוגעות באופן מהותי בתפקוד ובאיכות החיים. במקרים אלו, כדאי לשקול פנייה אל טיפול משפחתי המבוצע על ידי פסיכולוגים, פסיכותרפיסטים ועובדים סוציאליים שעברו הכשרות מיוחדות בתחום.

מצלמות לרכב
19/05/14 | רכב
במאמר זה נסביר הכל על מצלמות לרכב!

כיצד תמצאו חנויות פרחים בנתניה?
אם בעבר, כאשר חיפשתם חנות פרחים בנתניה הייתם מגיעים פיזית אל החנות, על מנת לבחור את הפרחים, לקחת אותם ולשלם עליהם, הרי שהיום המצב הוא שונה לחלוטין לכל הדעות...

בקרת כניסה, שעון נוכחות ועוד...
בקרת כניסה, היא עניין שיש להשקיע בו מחשבה מרובה, במיוחד כאשר מדובר על מקומות עבודה או בנייני מגורים. תוכלו לשים לב, שלא רק מקומות סגורים רבים.....

ISO 9001 וכל מה שצריך לדעת על ISO 13485
17/04/12 | תעשייה
מאמר המסביר על התקנים הדרושים

מידע אודות רישום פטנטים
המאמר הבא מביא הכל על עריכת פטנטים ורישום פטנטים

שכפול מפתחות ע"י מנעולן
26/02/12 | בית חכם
המאמר הבא מביא הכל על שכפול מפתחות
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI