דף הבית אינטרנט והחיים ברשת ניהול תוכן מיתוג אישי על ידי משרד פרסום
מיתוג אישי על ידי משרד פרסום
liran 23/12/14 |  צפיות: 15906

כיום כאשר תחום המיתוג התרחב כתוצאה מכניסתן של רשתות חברתיות לענף, זה רק טבעי כי פעולת המיתוג של משרד פרסום תתאים באופן אישי לכל חברה. דווקא בתקופה בה אנו חיים בה העולם הפך לכפר גלובלי קטן, יש חשיבות רבה לבנות פעולת מיתוג אשר תתאים לחברה המסוימת- כך המסר שיעבור לקהל הלקוחות יהיה מסר אשר יתייחס לכל אחד ואחד מהם באופן אישי ולא כקהל אחיד. הפנייה הישירה היא זאת ההופכת הליך מיתוג להליך מיתוג אישי.   און יבין מסביר לחברות כי  בכל הקשור  לפעולת המיתוג, הפעולה  אינה רק מסתיימת בשדרוג של הלוגו או בהחלפה של לוגו אחד באחר. פעולת המיתוג נחשבת לפעולה רחבה יותר ומטרתה להביא ערך מוסף לחברה לכלול את כל נקודות ההתקשרות של החברה  עם מעגל הלקוחות שלה. בעת הניסיון לענות על השאלה מהו מיתוג, חשוב להביא בחשבון את כל התחומים בהם עוסקת החברה ולהגדיר מחדש את אותם ערכים אשר החברה מעוניינת להעביר לקהל הלקוחות.

כיצד מיתוג אישי הופך עסק למצליח

הליך מיתוג אישי  הינו הליך בו נעשות פעולות המתאימות לצרכים של הלקוחות, כאלה שיצעידו את החברה למקום טוב. הליך מיתוג אישי הופך עסק למצליח ברגע בו התפיסות והרגשות הופכות את המוצר לכזה המעורר עניין בקרב לקוחות.   מיתוג אישי המתבצע באינטרנט צריך להתבצע לאחר מחקר אודות קהל היעד וכך להתאים את הפעולה ללקוחות.  כשם שלא כל אדם דונמה לאחר, כך גם חברה אחת אינה דומה לאחרת וכל חברה זקוקה להליך מיתוג אישי אשר מבליט את כל היתרונות שלה. כאן נכנס לתמונה משרד פרסום העוסק בתחום הפרסום אשר מטרתו היא לעשות שימוש בכלים השונים בראשותו על מנת להביא לידיעת הלקוחות את העובדה כי קיימת חברה המעוניינת למכור מוצרים שונים.

מיתוג אישי בראשותו של און יבין מנכל משרד פרסום

על מנת להצליח בהליך מיתוג יש לבצע תחקיר מעמיק הכולל מספר קטגוריות:

 • איפיון העסק: משרד פרסום אשר  ניגש להליך מיתוג של חברה השלב הראשון הוא איפיון של העסק- שלב הנועד להקנות לאנשים האחראים על פעולת המיתוג הבנה אודות הפעילות של העסק, מהם היתרונות שלו. השלב בו מבינים את היתרונות של העסק הינו שלב חשוב המאפשר לדעת את היתרונות של העסק על פני המתחרים.
 • בניית אסטרטגיה: מנכ"ל המשרד און יבין, בוחר את הצוות  הטוב ביותר, כזה שיש לו את היכולות לתכנן את פעולת המיתוג כך שהמוצר       של אותה חברה יעורר רגש בקרב הלקוחות ולצורך כך על צוות המשרד לבחון את השפה העיצובית.
 • פרסום: למעשה, שלב הפרסום מטרתו לתרגם את המיתוג למסרים שונים אצל לקוחות. פעולת הפרסום כוללת שימוש בשפה מסוימת הפונה לקהל היעד ומטרתה ליצור ערכים בקרב קהל הלקוחות. ערכים שאותו קהל יזדהה עימם וירצה לרכוש את המוצר.

 • דירוג המאמר:

  תגיות של המאמר:

   liran


   


  מאמרים נוספים מאת liran
   
  סובחי טנוס: כך משלבים בהצלחה את המשפחה בעסק
  שילוב דור הבנים בחברה משפחתית הוא אתגר מורכב. כך עשה זאת בהצלחה רבה סובחי טנוס מייסד חברת ס.ט.ר נדל"ן

  הכנסה פסיבית – השקעות נדל"ן בארה"ב
  20/01/15 | נדל"ן
  לתת לכסף לעבוד בשבילנו : השקעות נדל"ן בארה"ב מהוות הזדמנות מצוינת ליצירת הכנסה פסיבית באמצעות השקעה סולידית ותשואה גבוהה.

  חנות וירטואלית באינטרנט
  חווית הקנייה שלנו וכיום יותר אנשים מעדיפים לחסוך זמן ועלויות נלוות לקניות אז במקום לצאת לקניונים או למרכזי הערים, הם מדליקים את המחשב בבית ונכנסים לחנות וירטואלית באינטרנט לעשות את הקניות שלהם

  קורס ניהול עסק משפחתי
  עד לפני מספר שנים התייחסו באקדמיה לעסק משפחתי כעסק לכל דבר, עם מאפיינים דומים לעסקים רגילים. השינויים בכלכלה ובניהול עסקים בפרט, הביא לפתיחת קורסים בניהול עסקים מסוגים שונים ובפרט עסק משפחתי.

  כל מה שאתם צריכים לדעת על קרנות הון סיכון בישראל
  בעולם העסקים יש שני סוגי משקיעים, משקיעים בטוחים שמוכנים לשים את כספם רק על השקעה שרמת הסיכון שלה נמוכה והסיכוי להרוויח ממנה הוא גבוה. מולם יש משקיעים שמוכנים לקחת סיכון, לשים את כספם בהשקעה בה הסיכון גבוה יותר וביחד עם זאת, התשואה היא גבוהה יותר. כשמדברים על קרנות הון סיכון, מתכוונים למשקיעים שמוכנים לקחת להמר בגדול.

  החדשנות הבלתי פוסקת של צבי ויליגר (צביקה ויליגר)
  למה מוסיפים האחים צביקה ויוסי ויליגר מוצרים חדשים לקטלוג של וילי פוד מדי שנה? איך הם הצליחו לתקוע יתד בשוק הגלידות ומה הייחוד של הקולה שלהם?

  עיצוב חיפוי זכוכית לקיר
  המטבח נחשב למקום בו אנו נמצאים בכל יום ולכן חשוב לדאוג למראה יפה. על בחירת חיפוי זכוכית לקיר המטבח במאמר שלפניכם.

  שילוב של זכוכית מודרנית על ידי עופר שבירו
  שילוב של עיצוב זכוכית מודרנית בבית יותר מראה מרשים למדי. על עיצוב זכוכית מודרנית על ידי עופר שבירו- במאמר שלפניכם

  מיתוג אישי על ידי משרד פרסום
  מיתוג אישי על ידי משרד פרסום יכול להשתלם מאוד לאדם שזקוק לו, משרד פרסום מקצועי יכול לעשות מהפך בתדמית אישית
       
   
  שיווק באינטרנט על ידי WSI