דף הבית חוק ומשפט משפחה בחירת עו"ד משפחה
בחירת עו"ד משפחה
דיקלה זמר 20/07/16 |  צפיות: 14714

מקרים רבים בחיים מחייבים אותנו להיעזר בעו"ד משפחה

עו"ד משפחה הינו עו"ד בעל התמחות בנושאים הקשורים להסדרי היחסים בין בני המשפחה מבחינה משפטית, והוא רלוונטי אלינו במגוון רחב של מקרים בחיים- ניסוח הסכם ממון, גירושין, כתיבת צוואה ועוד, ולכן חשוב לדעת כיצד לבחור עו"ד משפחה מבין המבחר הרב בשוק עורכי הדין בצורה נכונה אשר תסייע לנו עד כמה שניתן.

אז כיצד עלינו לבחור עו"ד משפחה?

· תת התמחות: כאמור, עו"ד משפחה עוסק בכל הנושאים המשפטיים בתחום היחסים בין בני המשפחה. למרות האמור, עו"ד משפחה שונים נוטים להתמקצע בנושא ספציפי כגון גירושין, כתיבת צוואות, חלוקת רכוש, ניסוח הסכמי ראייה וכדומה, וחשוב לפנות לעו"ד משפחה אשר מתמחה בנושא המדויק בו אנו זקוקים לייעוץ משפטי. עורכי דין רבים נוהגים להתמקצע במספר תחומים קרובים כגון גירושין והסכמי ראייה, גירושין והסכמי ממון ועוד, כך שאנו יכולים לקבל סיוע רחב יותר במקרה הצורך.

· מיקום גאוגרפי: כאשר אנו בוחרים עו"ד משפחה, חשוב לפנות לא רק לבעל המקצוע הטוב ביותר, אלא גם לבעל המקצוע הנוח ביותר, כזה שאנו יכולים לגשת למשרדו בנוחות ולפגוש אותו בקלות יחסית היות ונושאים משפטיים הקשורים במשפחה עלולים לדרוש מאתנו להיפגש עם עורך הדין פעמים רבות, בין אם בכדי לקיים שיחות ייעוץ והכוונה ובין אם בכדי לחתום על טפסים הדורשים את חתימתנו המקורית. כאשר אנו בוחרים עו"ד גירושין / משפחה נבחר בעו"ד הטוב ביותר בסביבת מגורינו, בכדי שנוכל להקל על עצמנו במהלך ההיעזרות בו.

· ניסיון: חשוב ביותר לבחור בעו"ד בעל ניסיון אשר יכול לסייע לנו בצורה הטובה ביותר בתחום בו הוא עוסק. כאשר אנו בוחנים את ניסיונו של עו"ד משפחה, לא נבחן רק את מספר שנות עיסוקו בתחום, אלא גם את מספר התיקים בהם טיפל וכן את מספר הצלחותיו עבור לקוחותיו בתיקים אלה. עו"ד משפחה בעל ניסיון יוכל לייעץ לנו מניסיונו ולהכווין את התהליכים המשפטיים השונים אותם אנו עוברים לפיו, כך שאנו נרוויח את הייעוץ המשפטי המקצועי והיעיל ביותר.

· חיבור: בעוד בנושאים רבים אנו לא זקוקים לחיבור לעורך הדין שלנו, הדבר אינו כך בנושאים הקשורים למשפחה. נושאים משפחתיים עלולים להיות רגישים ביותר, לחוצים ומורכבים, ולכן חשוב להרגיש בנוח עם האדם המטפל לנו בהם. על עו"ד משפחה להיות מכיל ומקבל, ולסייע לנו לא רק מבחינה משפטית, אלא גם מבחינה רגשית, ולכן חשוב שנבחר באדם אשר נעים לנו עמו ואשר גורם לנו להרגיש בנוח.

חשוב לבחור בצורה נכונה עו"ד משפחה בכדי להבטיח את הצלחת התהליך

בין אם אנו מעוניינים בכתיבת צוואה, הוצאה לפועל של הסכמי ראייה או ניסוח הסכם ממון, חשוב שנבחר בקפידה עו"ד משפחה, היות ותפקידו הינו לסייע לנו הן מבחינה משפטית והן מבחינה נפשית לשם קבלת התוצאות הטובות ביותר מהתהליכים השונים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 דיקלה זמר


 


מאמרים נוספים מאת דיקלה זמר
 
בחירת עו"ד משפחה
20/07/16 | משפחה
עו"ד משפחה הינו עו"ד בעל התמחות בנושאים הקשורים להסדרי היחסים בין בני המשפחה מבחינה משפטית, והוא רלוונטי אלינו במגוון רחב של מקרים בחיים- ניסוח הסכם ממון, גירושין, כתיבת צוואה ועוד, ולכן חשוב לדעת כיצד לבחור עו"ד משפחה מבין המבחר הרב בשוק עורכי הדין בצורה נכונה אשר תסייע לנו עד כמה שניתן.

כך מתקינים פרקט עץ
17/01/13 | שיפוצים
אם אתם חושבים לרכוש לבית / העסק שלכם רצפת פרקט חשוב שתדעו כמה דברים חשובים:

חברת ניקיון לפסח – מה צריך יותר מזה?
03/03/12 | בית חכם
ישנן בין הקוראות כאלה שבטח אין להן הרבה זמן פנוי, הן נשים עסוקות ועומסות עד מאד, נשים אשר סדר יומן אינו סובל מעודף אשר בו אין מה לעשות – תמיד הן עסוקות, עבודה ילדים סידורים ועניינים – לא חסר מה לעשות!!

רכישת רהיטים לקראת הפסח
03/03/12 | ריהוט
חג הפסח כבר נימצא באופק, אנו יכולים לחוש את ריחו המענג, את ריח החידוש, הניקיונות, את ריח האוויר באוויר – ריח של עשייה מבורכת, ריח של יציאה מהשגרה.

משלוח מנות בפתח תקווה
03/03/12 | עיצוב
בכל פעם, כשחג נימצא בפתח והוא כבר נימצא באוויר – אנו יודעים שהנה, מוצבת לפנינו עוד הזדמנות להביע הערכתנו לאנשים היקרים לנו, יש לנו הזדמנות להביע תודתנו על הדברים הטובים שהם עשו ועושים למענינו.

שיטות לשיפור הזיכרון
10/01/12 | גיל הזהב
המח האנושי הוא איבר מדהים שטמונות בו יכולות רבות ומגוונות. הוא מכיל כמות בלתי נתפסת של מידע, שנקלט ומאוחסן בתוכו. מידע זה נאסף בכל רגע נתון ועוזר לכם להתמודד עם עולמכם. אבל מה קורה כשמתחילים לשכוח? האם המידע הולך לאיבוד? האם קיים דבר מה שמקשה עליו להישלף? על שאלות אלה ואחרות מדענים מנסים לענות כבר במשך עשורים רבים. ובכל זאת - יש מה לעשות שיגרום לשיפור הזיכרון.

חברת ניקיון – גם בחורף
בכל עונות השנה אנו נדרשים לנקות את סביבת המחיה שלנו, אם זה הבית, המשרד ובית העסק, היצור האנושי צורך דברים ומייצר לכלוך סביבותיו – אשר מצריך בסופו של יום תפעול, ניקוי וסידור. חשוב מאד לשמור על הגינה סביבתית בצורה תמידית – למען איכות החיים שלנו, למען בריאותינו.

בית אבות סיעודי - קווים לדמותו
27/10/11 | גיל הזהב
בית אבות סיעודי הינו בית לקשישים אשר מסיבות כאלה ואחרות אינם מסוגלים לטפל בעצמם, בין אם כמצב מתמשך ובין אם כמצב זמני שנגרם כתוצאה ממחלה מסוימת או מניתוח שהקשיש צריך היה לעבור. בבתים שכאלה מקבלים אותם קשישים טיפול מסור מצוות מקצועי ומיומן הדואג לכל צורכיהם, ומספק להם השגחה צמודה במשך 24 שעות ביממה.

מזרנים מובחרים לשהות נוחה בסוכה
11/10/11 | אקטואליה
חג הסוכות שוב בפתח, כמדי שנה בשנה תמיד כשמגיעים ימים אלו כולנו מתרגשים, מתכוננים, ושמחים מחדש, כל יהודי והיהודי שמח בימים אלה עד מאד, חג הסוכות הינו חג של ניחוחות, חג של הוויה יהודית אחרת, שונה,

מערכות גילוי אש - להקדים רפואה למכה
09/10/11 | בית חכם
כולנו יודעים ש"אין עשן בלי אש". לכן, אנו בטוחים שכאשר תפרוץ שריפה, אנו נדע על כך מיד מכיוון שנראה ונריח את העשן, ואולי אף נרגיש את החום המגיע מן האש. אלא שבמציאות, לא תמיד אנו נדע על קיומה של שריפה ברגעים הראשונים להתפרצותה. לעיתים רבות יעברו דקות ארוכות עד שנדע על כך, ואז כבר עלול להיות מאוחר מדי. לכן, טוב שאנו יכולים לסמוך על מערכות גילוי אש שיבצעו עבורנו את העבודה ויצילו את חיינו.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI