דף הבית עסקים ניהול חברת ניקיון מומלצת ושמירה על היגיינה בסביבת העבודה ב-2018
חברת ניקיון מומלצת ושמירה על היגיינה בסביבת העבודה ב-2018
סיגל שמו 31/07/18 |  צפיות: 246

ישנן מספר סיבות טובות לשמירה על ניקיון והיגיינה במקום העבודה. מקום העבודה הוא המקום שבו אנחנו מבלים לעיתים שעות ארוכות ביום.

סדר וארגון:

כשהסביבה מבולגנת זה הוא מקור ושורש רוב הבעיות. בסביבה מבולגנת, יש סיכוי גדול יותר ל"תאונות עבודה" קטנות, ולחוסר היגיינה וניקיון.

"סיכון מקצועי" הוא בבירור תוצאה של בורות מצד המעסיק או רשלנות מצד העובדים. כאשר מקום העבודה או אזור המשרד הוא מבולגן ולא מאורגן, זו יכולה להיות דלת לתאונות עבודה מסוג זה או אחר. ניקיון המשרד או היגיינה בעבודה זה הוא עניין הצריך להיות מתורגל אצל העובדים כולם מבלי לתלות את מלוא האחריות בחברת הנקיון.

אך לא מדובר רק בבטיחות, משרד לא מאורגן עלול גם לעכב את שיעור התפוקה של העובד,

מכאן שוב ניתן להסיק כי הסביבה המבולגנת עלולה להוות מכשול מוחלט.

רצפות יבשות ונקיות:

שאריות אוכל ועוד שלל דברים שנדבקים לנו לנעל מבחוץ ונכנסים איתנו פנימה, הם חלק מהגורמים הנפוצים ביותר לגרימת נפילה
ופציעה. כדי למנוע פציעות, יש לנקות את הרצפות על בסיס קבוע

לדוגמא, בארוחת הצהריים, בזמן שלאחד מהעמיתים שלנו לעבודה נופל אוכל על הרצפה, ניקיון של אזור זה הוא הכרחי לפני שמישהו עלול להחליק מזה או להעביר את הלכלוך הלאה עם הנעל שלו.

לאחר ניקוי הרצפה השטח הרטוב עלול להיות מחליק גם הוא, לכן שימוש בחומר סופג במקומות שבהם יש רצפה רטובה הוא מומלץ. זה בהחלט חלק בהפחתת התאונות בשל רצפות חלקלקות.

שימוש בחומרי חיטוי במקום העבודה:

חומרי חיטוי הם חשובים מאוד לשימוש במקומות ציבוריים ובמקומות עבודה. כמו כן, יש סיכון גדול יותר של התפשטות חיידקים סביב בשל שימושים מרובים של כל פריט על ידי אנשים שונים.

כמו כן, במקומות העבודה, יש שימוש תכוף בפריטים מעובד אחד למשנהו. בין אם מדובר בעונת שפעת או לא, חיידקים הם בלתי נמנעים בטבע. לכן, פעולותיה של חברת ניקיון מקצועית וחיטוי, יכולים להפחית את הסיכוי של כל חיידק לייצר מחלות.

כדי לחתוך את עלות כמה עובדים עשויים לבחור עבור חיטוי זול, אשר בטווח הארוך יכול להשפיע על הבריאות של העובדים והמעסיקים.

מה שידידותי לסביבה, ידידותי לנו:
מוצרים ידידותיים לסביבה הם הטובים ביותר בטבע והם בניגוד לשאר כלל לא מזיק לבריאות האדם, הם ידידותיים לטבע ולאדם כאחד.

לכל המוצרים יש רכיבים שונים. חלקם זולים יותר ומזיקים בעוד אלו הידידותיים לסביבה אינם מזיקים כלל. חשוב מאוד לבחור את חומר הניקוי הנכון. יחד עם בחירתם חשוב לא פחות לאחסן חומרי ניקוי אלה במקומות הנכונים.

לסיכום, שמרו על סביבת עבודה נקייה ומאורגנת בעזרת שרותיה של חברת ניקיון מקצועית אשר תאפשר לכם ולעובדיכם להיות יותר פרודוקטיבים ויעלים בעבודתם. ולשמור על סביבה נעימה בכללי.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 סיגל שמו


 


מאמרים נוספים מאת סיגל שמו
 
מהי הסעדה מוסדית?
כאשר אנו שואלים את השאלה, "מהו קייטרינג לחברות?" כולנו יודעים כי זה אומר לספק מזון ומשקאות עבור עסק או ארגון. חלק זה ברור. האמנות היא למצוא את הקייטרינג הנכון תוך שימת דגש על לקוחות, עובדים ואורחים כאחד בלי לחרוג מהתקציב.

טכנולוגיות ניקיון בעידן המודרני – כי גם בעולם הניקיון אין גבול להמצאות
ההבנה כיום בעולם העסקים היא כי לניקיון יש השפעה אדירה על התוצאות הכספיות של העסק. עליכם להבין כי כאשר לקוח נכנס לבית עסק והוא נתקל בלכלוך הוא מיד יירתע וישקול עשר פעמים לפני שהוא ירצה לעשות עסקים עם אותו עסק.

בטון- סוגים ושימושים בפרויקט פסגת דן
08/11/18 | שיפוצים
השימוש המאסיבי בבטון גרם להסבת הייצור שלו מייצור מקומי באתר הבנייה לייצור מקיף במפעלים ייעודיים.כך ניתן לרתום משאבים טכנולוגיים הקיימים במפעל כדי לקבל בטון המיוצר על פי מתכון מדויק של תערובת, ובאופן זה לבצע ייצור מקביל של סוגי בטון שונים לצרכים השונים.

חשיבות שימוש בשירותיה של חברת ניקיון מכובדת וידועה ב-2018 על מנת להבטיח שקט נפשי לעסק
11/10/18 | ניהול
כל מנהל צריך לעשות כל מאמץ בכדי להבטיח כי העסק שלו ישגשג. לכן יש למכור את המוצרים הטובים ביותר, להעסיק את העובדים הטובים ביותר ולעשות עוד שלל של פעולות אשר יבטיחו כי העסק שלנו ישגשג. אך אתם חייבים להבין כי בכל הפעולות הללו לא די, ופעמים רבות לקוח יחליט האם לעשות עמכם עסקים על סמך פרמטרים אחרים אשר ישפיעו על ההחלטות שלו או על התת מודע שלו. אחת הדוגמאות הבולטות ביותר לכך היא שלקוח יושפע מאוד, ויעדיף לעשות עסקים עם חברה שלה משרד נקי ומצוחצח.

הסעדה לעסקים ב-2018 – מדוע כל עסק חייב זאת?
אילו אפשרויות קיימות היום בשוק ההסעדה לעסקים? כמה מתקדם הענף הזה ב- 2018?

ההבדל בין חברת ניקיון לבתים פרטיים ובין חברה המתמחה בעסקים ב-2018
מה ההבדל בין חברת ניקיון לבתים וחברת ניקיון למשרדים או מפעלים? איפה היתרונות של חברת ניקיון מקצועים לעסקים? האם זה עניין מדיד?

חברת ניקיון למשרדים- דאגה להגיינת העובדים ב-2018 ומעבר
31/07/18 | ניהול
ההשפעה החיובית שיש למקום עבודה נקי על יעילות העובדים והפרודוקטיביות שלהם ביום יום. ניקיון שומר על השורת התחתונה שלך, וחברת ניקיון מקצועית שומרת עליך.

חברת ניקיון מומלצת ושמירה על היגיינה בסביבת העבודה ב-2018
31/07/18 | ניהול
כמה חשובה היגיינה במקום העבודה לשורה התחתונה ואיך חברת ניקיון מקצועית מתייחסת לביצוע המשימה המוטלת עליה.

חברת ניקיון מקצועית- בחירה נבונה ואחראית ב-2018
21/06/18 | ניהול
מדוע ואיך לבחור בחברת ניקיון מקצועית לעסק שלכם. למה לשים לב בתהליך הסינון, ומה היתרונות בחברת ניקיון מול עובד ניקיון בודד.

חברת ניקיון מקצועית ב-2018- הרושם הראשוני שקובע!
איך סביבת עבודה נקייה תורמת לרושם הראשוני שאתם עושים על לקוח? ליעילות העובדים במפעל או במשרד או בבית העסק?
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI